تعداد بازدید : 137229
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۳/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۷/۹
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۳/۳۱ ۲۲:۳۹:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۴ ۰۰:۴۹:۱۷
(ویرایش)

من ب جا خوندم ک یکی نوشته بود بخاطر سینه های کوچیک همسرش از زندگی سرد شده واسه همین خیلی نگرانم....

۱۳۹۵/۳/۳۱ ۲۲:۴۹:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۲۳ ۱۹:۱۴:۳۶
(ویرایش)

خخخخخ من پس چی بگم که سایزم ۷۰ اهههه smileولی حالا یه کوچولو بیاریم بزرگ میشه,,,خواهر من ۶۵ بود بچه که اورد شبر داد الان ۸۵ ممیزاره 

ولی من اصلا دوس ندارم anim2-ad54ad

۱۳۹۵/۴/۱ ۰۲:۰۹:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۹ ۱۵:۳۵:۳۹
(ویرایش)

اگه میخواید سینتون بزرگ بشه ۱: فلفل قرمز زیاد بخورید . 2: نوی حمام خواستین بیاین بیرون با آب سرد ماساژش بدین من اینجوری سینه سایزم ۷۰ رو رسوندم به ۸۵

توکلت علی الحی الذی لا یموت
۱۳۹۵/۴/۱ ۰۲:۵۲:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۱ ۱۹:۳۱:۲۵
(ویرایش)

واقعاanim2-21

تو چ مدتی این تغییر سایز رو داشتی مرمریت جان؟

خدایا به امید تو، نه به امید خلق روزگار
۱۳۹۵/۴/۱ ۰۳:۰۵:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۸ ۲۳:۴۰:۴۷
(ویرایش)

اوووووف 85 تون تو حلقتون😒

من 95 م😎

100 نبود؟؟😏

از مكافات عمل غافل مشو
گندم از گندم برويد!جو از جو
۱۳۹۵/۴/۱ ۱۷:۰۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۸ ۲۳:۴۰:۴۷
(ویرایش)

بیا خوبتون شد با حرفاتون روزم.باطل شد😒

سستم خودتونید😏

از مكافات عمل غافل مشو
گندم از گندم برويد!جو از جو
۱۳۹۵/۴/۱ ۱۹:۲۶:۳۹
(ویرایش)

شوهر من خیلی وقتا با شوخی و تیکه میگفت که دوست داره ی کم بزرگتر باشن ،منم میگفتم بذار برم دکتر رژیم غذایی بگیرم شاید تاثیر داشته باشه ولی نمیذاشت برم

چند وقت پیش رفتم استخر خودم خجالت کشیدم از کوچک بودنشون،بعدش هم واسه ترشح سینه رفتم دکتر،دکتر گفت سینه هات خیلی کوچکن مردا دوست دارن بزرگترباشه،گفت خودم درستش میکنمanim2-21

گفت مرتب رازیانه بخورم،ویتامین ای هم داد

۱۳۹۵/۴/۱ ۱۹:۳۰:۳۴
(ویرایش)

خانم خیابانی گفته بود فقط با جراحی و تزریق چربی بزرگ میشه

حالا از همه ی راهکارای بچه ها میخوام استفاده کنم شاید نتیجه بدهanim2-4d564ad6

۱۳۹۵/۴/۲ ۰۴:۴۹:۳۲
(ویرایش)

حالا شما این رازیانه رو بخور ارمیا جان اگه بدرد میخورد ب منم بگو بخورم

۱۳۹۵/۴/۲ ۱۳:۰۴:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۲:۱۰:۰۲
(ویرایش)

منم سینه هام کوچیکه 65 ولی زیاد ناراحت نیستم البته بزرگتر بود بهتر بود در حد 70 ولی حالا که نیست چیکار کنم نمیتونم که خودما بکشم برین زندگیتون بکنید اینا که مشکل نیست برا من دعا کنید که خیلی مشکلم بزرگه سه ماهه عروسی کردم هنوز باکره ام از بس ادم ترسویی هستم.

۱۳۹۵/۴/۲ ۱۳:۲۰:۱۲
(ویرایش)

اویل ازدواجم ناراحت بودم همش به شوهرم میگفتم سینه هام کوچیکه دوست ندارم و از این حرفا اونم دعوام کرد گفت من خودتا میخوام چه سینه داشته باشی چه نداشته باشی دوست ندارم به خاطر چیزای بی اهمیت ناراحت باشی و اعصاب خودتا خرد کنی از اون به بعد هم دیگه برام کمتر مهم بود و الان دیگه بهش فکر هم نمیکنم. 

یه بار ازش پرسیدم قبل ازدواج و دوران نامزدی حدس میزدی من سینه هام چطوریه؟   گفت میدونستم خیلی کوچیکه گفتم از کجا؟  گفت دیگه از رو مانتو معلوم بود هیچی نبود  خخخخ    گفتم خاک تو سرم پس یعنی الان داداشات و داماداتون هم سایز سینه منو میدونن اخه شوهرم قبل ازدواج چندبار فامیلی همگی اومدن خونمون منم مانتو تنگ پوشیده بودم الان به خاطر شوهرم چادری شدم و بسیار راضی.

ببخشید یهو یاد این داستان افتادم گفتم تعریف کنم.   محتاج دعای همتون هستم دعا کنید منم بانو بشم.  با آرزوی برآورده شدن حاجات همتون

۱۳۹۵/۴/۲ ۱۳:۲۶:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۹ ۱۵:۳۵:۳۹
(ویرایش)

ارمیا جون من یک سال و نیم هردفعه میرفتم حموم اینکارو میکردم فلفلم که جزو لاینفک زندگیم شده بود.همه متوجه میشدن که داره بزرگ میشه . خاله هام میگفتن چیکار داری میکنی هرروز داره بزرگتر میشه.

توکلت علی الحی الذی لا یموت
۱۳۹۵/۴/۲ ۲۲:۳۳:۱۴
(ویرایش)

اره عزیزم میدونم ولی من نمیتونم یعنی نمیخام از این وسایل استفاده کنم دنبال راه دیگه ای هستم البته میخوام برم دکتر ولی هنوز نشده.  نمیدونم اصلا در نهایت بانو میشم یا نه من که امیدی ندارم.

۱۳۹۵/۴/۱۱ ۱۷:۴۳:۴۲
(ویرایش)

زهرا جان انشالله ک مشکلت حل میشه...میتونم بپرسم سایز سوتینی ک استفاده می کنید چنده؟ من ۳۲😞...ک معادل ۷۰ هس میخاستم بدونم این سایز۶۵ ک گفتین از کدوم مدلاس.. من کوچکترین سایز ممکنم

۱۳۹۵/۴/۱۱ ۱۷:۴۴:۰۲
(ویرایش)

زهرا جان انشالله ک مشکلت حل میشه...میتونم بپرسم سایز سوتینی ک استفاده می کنید چنده؟ من ۳۲😞...ک معادل ۷۰ هس میخاستم بدونم این سایز۶۵ ک گفتین از کدوم مدلاس.. من کوچکترین سایز ممکنم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران