تعداد بازدید : 23377
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۴/۲۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۵/۱۸
کاربران آنلاین : 0
بهار(129)
۱۳۹۵/۴/۲۶ ۲۲:۵۱:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۹ ۱۵:۰۴:۳۱

مامانایی که باردارن یا بچه دارن لطفا علایمی که در اوایل بارداری قبل از اینکه بفهمین باردارین داشتین رو بگین . ممنون

(ویرایش)

مامانای گل که بیرون یا داخل دلتون نی نی دارین

اولین علایمی که از بارداری به یاد دارین چیه؟

به چه علایمی شک کردین که فهمیدین باردارین؟

24سالمه . شهریور 94ازدواج کردم .
۱۳۹۵/۴/۲۷ ۰۰:۱۶:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۷:۲۳:۰۹
(ویرایش)

سلام من اولین علائم بارداریم درد شدید سینه ها م بود زیاد اوايلش عصبانی میشدم بعدش که فهمیدم باردارم تکرر ادرار هم شروع شد

پسسسسسسرم هدیه خداسسسست
۱۳۹۵/۴/۲۷ ۰۲:۵۴:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۱۴ ۲۰:۱۰:۵۲
(ویرایش)

سلام منم اولین علامتی که باعث شکم شد درد شدید سینه هام  بعدش هم هوس های عجیب غریب و بد موقع بود مثلا ساعت 2 شب هوس پفک یا لواشک میکردم به قول مرجان جان منم تکرر ادار خیلی داشتم ولی بیشتر همون درد سینه هام خصوصا نوک سینه ام جوری بود که حتی لباسم بهش میخورد ضعف میکردم

یه روزی,یه جایی,یه کسی, صبر داشته باش
۱۳۹۵/۴/۲۷ ۱۲:۳۶:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۸ ۱۱:۱۰:۲۱
(ویرایش)

منم برا حاملگیه اولم ک منجر ب سقط شد.خواب زیاد.تنبلی شدید.دهنم زهربود حتی اب  تلخ بود.دردسینه...وای ویارمم اولاش گوجه و دووغ زیاد بود.رفته رفته خیارو پفک و اینجور چیزا افزوده شد.ک هفته دهم فهمیدم باید سقط شه.من  و ی دنیا ناامیدی.ولی دیگه ناامید نشدم خداهوای همه رو داره.10اسفند سقط کردم .دم عیدی ناراحت شدم فقط.

۱۳۹۵/۴/۲۷ ۱۲:۴۶:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۱۴ ۱۴:۰۶:۰۰
(ویرایش)

سلام من تنها علایمی که داشتم دقیقا دقیقا عین پریودی بود یعنی فک میکردم الان پریود میشم هر دم به دقیقه شورتمو چک میکردم ناامید بودم که دیگه نشد ولی موقعی که رفتم آز بدم عدد بتام 2020 بود

خدایا شکرت که باردار شدم
۱۳۹۵/۴/۲۷ ۱۲:۴۹:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۶:۳۴:۱۳
(ویرایش)

با سلام

من علاپم خاصی نداشتم. علامت های پریود که در ماه های قبل هم داشتم در بارداری داشتم مثل سینه درد. فقط همیشه پادرد و کمر درد از قبل میگرفتم که این بار نداشتم. 

۱۳۹۵/۴/۲۷ ۱۳:۴۱:۲۶
(ویرایش)

واقعا ممنونم از تجربیاتتون

سوال بعدی من اینه که این علایم کی به سراغتون اومد؟ قبلاز موعد پریودتون؟نزدیک پریودتون یا.بعدش؟

ممنون

۱۳۹۵/۴/۲۷ ۱۳:۴۴:۲۸
(ویرایش)

خانوم گل نزدیک پریودت این حس و داشتی یا بعد از تخمک گذاریت؟

من از روز بعد از تخمک گذاریم درد دارم نمیدونم مال اونه یا نه 

سر سینه خانم یه وقتا خیلی میسوزه که مجبور میشم لباسمو از شدتش دربیارم

۱۳۹۵/۴/۲۷ ۱۴:۰۳:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ ۱۵:۱۰:۱۲
(ویرایش)

سلام بهار جون اولین علایم حتی قبل بریودی اینه که ترشحات سفید وکشدار و بی بو داری از همونایی که زمان تخمکگذاری داری فقط زمانش فرق میکنه ......

خدایا خیلی مهربونی دوست دارم.......
۱۳۹۵/۴/۲۷ ۱۵:۲۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۱۹:۰۱:۰۰
(ویرایش)

سلام مامانای خوب و دوست داشتنی

من سیده خانوم هستم و تازه با این سایت آشنا شدم،و ببخشید پابرهنه اومزم وسط حرف شماهاshysmile

البته چند وقتی هست که اینجا رو زیرورو کردم و از مطالب مامای عزیز استفاده کردم!

منم سوالم تقریبا شبیه سوال بهار جون هست،من از چند روز بعد تخمک گذاریم همه اش توی پاهام احساس ضعف میکنم یه جوری انگار پاهام کوفته است،دوست دارم همه اش دراز بکشم، و درد توی پهلوهای راست و چپم احساس میکنم گاهی هم درد ندارم! ممکنه نشونه های بارداری باشه؟

خدا بزرگ است
وسیع و
دوست داشتنی..
۱۳۹۵/۴/۲۷ ۲۳:۱۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۷:۲۳:۰۹
(ویرایش)

من سینه دردم بعد از تخمک گذاری شروع شد رفته رفته شدت گرفت تا اینکه پریود نشدم دو سه روز قبل از پريود خستگی میومد سراغم ولی در کل ویارم کم بود حالت تهوع نداشتم ولي متاسفانه برای منم مثل سما خانم توی 12هفته سقط شد

پسسسسسسرم هدیه خداسسسست
۱۳۹۵/۴/۲۸ ۰۲:۰۴:۲۹
(ویرایش)

سلام خانومی من این علائمو از بعد اخرین پریودم داشتم و تقریبا به قول دوستمون ترشحات غلیظی هم داشتم بعضی وقتا کمر دردهای بدی میگرفتم جوری فکر میکردم میخوام پریود بشم ولی خوب نمیشدم

۱۳۹۵/۴/۲۸ ۰۲:۰۷:۱۰
(ویرایش)

زنبق سفید جان همون ماهی که درد داشتی باردار شدی؟

چند روز مونده به پریود فهمیدی بارداری؟

روز چند سیکلت  بود؟

۱۳۹۵/۴/۲۸ ۰۲:۴۱:۲۵
(ویرایش)

من چون پریود هام نا منظم بود یا حتی بعضی وقتا دو یا سه ماه نمیشدم تا یازده هفته نفهمیدم  اونم بیشتر بخاطر درد سینه هام رفتم دکتر اونم برای اینکه بتونه امپول بده که باز بشم برای اطمینان سونو و ازمایش داد چون حتی بی بی چک هم منفی نشون میداد برا همین هیچکدوم از تارخهای دقیق رو در مورد چیزایی که پرسیدی نمیدونم شرمنده

۱۳۹۵/۴/۲۸ ۰۲:۴۵:۲۸
(ویرایش)

ببین خانومی اخرین پریود در اصل لانه گزینی هست که باعث خونریزی میشه که خیلی ها با پریود اشتباه میگیرن برا همین مدت بارداری رو از اولین روز اخرین قاعدگی حساب میکنن منم اواخر ابان که اخرین قاعدگیم بد در اصل همون شروع بارداریم بود که دقیقا یکی دو روز بعدش درد سینه هام شروع شد

البته من کلا روزهای 12 تا 17 سیکلم بیشتر رابطه با همسرم میزاشتم که بتونم نتیجه بگیرم حتما تو یکی از همین روزا بوده میگم دقیقشو نمیدونم گلم

۱۳۹۵/۴/۲۹ ۱۶:۲۸:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۱۴ ۱۴:۰۶:۰۰
(ویرایش)

بهار جان من نزدیک پریودیم این حس داشتم راستی سینه هامم به شدت درد میکرد که من معمولا قبل از پریودی درد سینه دارم الانم 25 هفته ام ایشالله توهم بارداری

خدایا شکرت که باردار شدم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران