تعداد بازدید : 810030
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
ماه پیشونی (254)
۱۳۹۵/۵/۱۱ ۲۰:۵۵:۲۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰

اتاق روحیه برای تمرین :)

(ویرایش)

سلاااااام به همگی

من بانوی 254 امم anim2-ad54ad

بچه های واژینیسموس بیان اینجا برای درد و دل و دادن روحیه به هم.anim2-smilies-azardl2

تو انجمن سلما و مریم، فقط گزارش کار بدین که اونجا شلوغ نشه که بچه های تازه وارد اصل مطلب که درمانه گم نکنن. anim2-bunnyearsmiley

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۵/۱۱ ۲۱:۱۲:۳۳
(ویرایش)

به نام خدا 

منتظریم happy

۱۳۹۵/۵/۱۱ ۲۱:۵۳:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲ ۱۰:۴۶:۳۵
(ویرایش)

سلام. من امروز شروع کردم. با اراده و محکم💪 من میتونم...😊😄

زندگی زیباست...🌷
۱۳۹۵/۵/۱۱ ۲۲:۰۷:۰۰
(ویرایش)

سلاااااام، خوش اومدی، افرین هیچی بهتر از یه شروع با اراده نیست ,حتما میتونی، شک نکن anim2-a2d3

۱۳۹۵/۵/۱۱ ۲۲:۲۸:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۹ ۱۵:۰۴:۳۱
(ویرایش)

من بانوی صد و بیست و نهم سایتم

قبل از اینکه تمرینامو شروع کنم خیلی میترسیدم گاهی هم انکار میکردم و می گفتم نه مشکل من واژینبسنوس نیست اصلا دوست نداشتم رابطه داشته باشم حتی دوست داشتم بدون دخول مادر بشم و در واقع سر خودمو کلاه میذاشتم

روز اول تمرینم نزدیک بود از ترس غش کنم در حالی که روزهای آخر با دیلاتور فیلم نگاه می کردم

با اینکه زود درمان شدم افسوس می خورم که ای کاش همون ماه اول ازدواجم تمرینو شروع میکردم  و واقعا اگه از لذت اتمام تمرین ها و بانو شدن خبر داشتم همون ماه اول شروع میکردم

حرفم با شمایی که تازه داری تمریناتو شروع میکنی یا درحال تمرینی اینه:

یکم تلاش و اراده برای موفقیتت کافیه 

هر جا حس کردی خسته شدی به این فکر کن که ده بیست روز دیگه تو هم بانو شدی

موفق باشییییییبد

24سالمه . شهریور 94ازدواج کردم .
۱۳۹۵/۵/۱۱ ۲۲:۳۵:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۹ ۱۵:۰۴:۳۱
(ویرایش)

با اجازت سارا جان من جوابتو بدم

تقریبا اول هر تمرین من کلی نا امید میشدم اما بازم اراده میکردم و واقعا آخر هرتمرین خودمو موفق میدیدم

دو هفته هم طول کشید تا بانو بشم

24سالمه . شهریور 94ازدواج کردم .
۱۳۹۵/۵/۱۱ ۲۲:۵۸:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

بهار جان خیلی ممنونم از پاسخت.منم تقریبا اول تمرینام نا امید میشم ولی در نهایت میدونم تنها راه همینه.

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۱۱ ۲۳:۰۳:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۷ ۱۱:۵۹:۰۴
(ویرایش)

سلام

منم به امید خدا از فردا شروع می کنم خیلی استرس دارم ایشالله جواب بده دیگه تحملم تموم شده sad

من تونستمممممممممممم
۱۳۹۵/۵/۱۱ ۲۳:۰۴:۵۵
(ویرایش)

سلام بهار بانو anim2-bunnyearsmiley

سارا جون خوش اومدی، مال من دقیق دوماه طول کشید، خوب پریود خودش وقفه میندازه، من یبار اومدم شروع کنم، واژنمو گم کردم ، انقد گریه کردممممanim2-sad

ولی گفتم بالاخره که چی نمیشه که واژنم سر جاشه ، بهتره فردا دوباره تمرین کنم، بعدش یروزایی میشد، یهرپزایی اصلا تو نمیرفت، یه روز میشد زود دیلاتور عوض میکردم یموقعم چند روز، رو یه دیلاتور میموندم . اما همش میدونستم این راه درمانه واسه همین، همش لحظه خوشحالیه همسرمو تصور میکردم و سعی میکردم تحت هر شرایطی تمرین کنم anim2-a2d3

۱۳۹۵/۵/۱۱ ۲۳:۰۶:۵۶
(ویرایش)

پارمین، گریه نکن ، خوشحال باش بخاطر اینکه خدا خواسته برات که اینجا باشی و درمان شی، به روز بانو شدنت فکر کن، عین یه مبارزه برو به سمت موفقیت، یه کیییییییفی میدهههههanim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۵/۵/۱۱ ۲۳:۲۵:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۲۲ ۱۳:۱۴:۵۰
(ویرایش)

سلام به همه خانم های گل ..ممنون ماه پیشونی عزیز که این تاپیک رو ایجاد کردی...من در حال تمرینات کگل هستم که پری شدم بعد هم یک مسافرت ی در پیش دارم فکر نکنم تا یکماهی بتونم تمرین هامو شروع کنم در حالی که وسایل دستکش ...خریدم .برای من هم دعا کنید ..چون سنم داره میره بالا وزودتر می خوام بچه دار بشم ....😘..ممنونم از همه خانم های گل ..امیدوارم همه بتونیم زودتر بانو شدن رو تجربه کنیم..

خدایا کمکم کن
۱۳۹۵/۵/۱۱ ۲۳:۳۲:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۰۹:۵۷:۵۸
(ویرایش)

سلام دوستان منم یک هفته هست شروع کردم اول باگوش پاکن حالا از فردا میخوام ببادیلاتورشروع کنم توکل به خدا امیدوارم منم به زودی دخولم کامل شهanim2-a2d3و یه بانوی کامل شم

۱۳۹۵/۵/۱۲ ۰۱:۱۱:۳۲
(ویرایش)

خواهش میکنم عزت جان، خدارو شکر که پیگیری و وسایلم خریدی،در طول این پریود و مسافرت، حتما کگل و کار کن که بدنت برای کار با گوش پاکن و دیلاتور اماده بشه. ولی بعدش دیگه به تعویق ننداز که به بانو شدن برسی. ان شالله که بعد بانو شدنت زودی بچه دار میشی anim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۵/۵/۱۲ ۰۱:۱۱:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۸ ۰۲:۲۳:۱۸
(ویرایش)

بچه ها سلام، من خيلي توو تمرينات مصمم هستم ولي شوهرم اصلا كمك نميكنه، باهام رابطه نداره چي كار كنم؟؟؟؟همه راه هاي لوندي رو هم امتحان كردم ولي انگار حسي به من نداره😭😭😭😭خيلي دردناكه من چكار كنم دختراااااا؟؟؟؟؟

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۰۱:۱۳:۰۳
(ویرایش)

پژهام جون،

به به خیلی خوبه پیش برو که بانو شدن خیلی شیرینه anim2-a2d3

۱۳۹۵/۵/۱۲ ۰۱:۱۶:۳۶
(ویرایش)

حامی فلای 

توکلت به خدا باشه ، تو میتونی ... دیر و زود داره اما اخرش بعد تمریناتت لحظه شیرین بانو شدنه، منم باورم نمیشد که بشه و دخول کامل و ... ولی الان به لطف کمکای سلما جون و مریم جون شیرینی لحظه هام حیلی بیشتر شده anim2-thanks

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران