تعداد بازدید : 809955
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۱۴:۳۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

مرسی عزیزم.اره تا الان هم بیشتر ازرروزی سه ساعت تمرین نکردم.البته گاهی اوقات که خوب پیش نمیره به پنج ساعت هم میرسه.یعنی انقدر ادامه میدم که با موفقیت تمرینمو ترک کنم😉😉

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۱۴:۴۵:۲۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

خوبه که انقد مسری افرین، ولی اینجوری ماهیچه های واژنت اذیت میشه .ساعتشو بیار رو دو ساعت smileهر روزی بدن از یه سطحی از امادگی قرار داره، معموملا قبل پریود یکم واژن ممکنه دیلاتور یا گوش پاک کن و نپذیره، اما یه روزایی عالی پیش میره

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۱۴:۴۷:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۵۹:۲۸
(ویرایش)

عزیزم تا چند روز با یه گوش پاک کن تمرین کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعدش برم 3تا گوش پاک کن یا دوتا؟؟؟؟

من میتونم
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۱۵:۲۲:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

منم حدودا 5 روزه رو دیلاتور 6.5_7 استپ کردم، بعضی وقتا روزی دوبار تمرین میکنم. اصول رو دارم رعایت میکنم، اما فقط همون آخرای تمرین با سایزم راحت میشم. فرداش باز همون کشیدگی و همون انقباضا،  واقعا بعضی وقتا عصبی میشم، من دوماهه بدون وقفه هرروز درحال تمرینم

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۱۵:۳۲:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

هرموقه تو عقب جلو سریع مشکلی نداشتی میتونی بری سایز بعدیت. یعنی نه درد داری نه سوزش نه کشیدگی، این یعنی انقباضت توی اون سایز شکسته شده و واژن برای سایز بزرگتر آماده است! بعضیا یه روزه راحت میشن بعضیام که انقباضاتشون شدیده یک هفته

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۱۵:۳۹:۲۴
(ویرایش)

ماه پیشونی جان واقعا ازت سپاسگذارم فقط چن تا سوال دیگه دارم

1. من هر وقت با یه سایز کار میکنم و با کلی زحمت راحت میشم با اون سایز وقتی بیرون میارم و میخوام دوباره امتحان کنم مثل اینه که بار اولمه یعنی دوباره همون مراحل بدون حتی ذره ای کمتر رو باید انجام بدم.دوباره فرداش هم همینطور.اصلا هر بار انگار تازه شروع کردم.و این تنها چیزیه که خیلیییی نا امیدم میکنه.شما این مشکلو داشتی یا نه؟ واگه داشتی راه حل؟

2.با توجه به اینکه من هر بار مثل بار اوله انقباض و درد کی به نظرت باید سایز عوض کنم؟

3.من اصلا تو اب گرم نمیشینم.دوبار نشستم و دیدم تو روند تمرینم تاثیری نداشت .به نظرت اشتباه میکنم؟

4.وقتی در حین تمرین به مانع برخورد میکنم و کگل انجام میدم و ماهیچه ها رو سفت میکنم با برخورد ماهیچه ها به دیلاتور درد و سوزش شدید دارم و این باعث میشه تتونم کامل منقبض کنم و کگل ناقص باشه و خیلی از این بابت ناراحتم

شاید اینا سوالای خیلیا باشه گفتم یک جا بپرسم.ببخشید طولانی شد ماه پیشونی جان.امیدوارم وقت داشته باشی و بتونی لطف کنی و پاسخ بدی .از بهار جان هم خواهش میکنم اکه وقت دارن پاسخ بدن.در ضمن میدونم خیلی از اینا رو باید از سلما و مریم بپرسم.ولی گفتمدشاید شماها که درمان شدید و تجربه دارید بتونید کمک کنید.بازم ممنونم ازتون😘

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۱۶:۱۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۵۹:۲۸
(ویرایش)

مرسی عزیزم واسم دعا کن

من میتونم
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۱۶:۴۷:۲۱
(ویرایش)

ماری جان با یه گوش پاک کن راح شو بعد برو بعدی. یعنی بتونی بدون کشیدگی تند تند تو هر دو پوزیشن عقب جلو کنی. 

من خودم اول یکی ، بعد سه تا و پنج تا و هفتا پیش رفتم .smile

۱۳۹۵/۵/۱۲ ۱۶:۴۸:۴۸
(ویرایش)

آیناز، منم دوماه تمرین کردم، با جدیت هرچه تمامتر، فکر کن شوهرم میرفت یه شهر دیگه واسه کار من میموندم که تمرین کنم anim2-wacsmiley

۱۳۹۵/۵/۱۲ ۱۸:۰۷:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۸ ۰۲:۲۳:۱۸
(ویرایش)

ماه پيشوني و بهار جون، من خودمم الان اصرار به رابطه دخولي ندارم ولي خانم خياباني گفتن زماني كه شما تمرين ميكنيم حتما بعد تمريناتتون هرشب با همسررابطه بدون دخول درواقع لمسي احساسي داشته باشين تا زمان اقدام پا پس نكشين و اوكي باشين. ولي همسرمو به هيچ عنوان نميتونم بكشم سمت رابطه😔😔😔😔شما چه جوري بودين؟؟؟؟؟

اشوبم ارامشم تويي....
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۱۸:۱۰:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲ ۱۲:۳۰:۱۰
(ویرایش)

دوستاي گلم ي خبر خوب من امروز با انرژي شما ها تونستم اولين ديلاتور رو وارد كنم

خيلي عجله داشتم سايز بعدي روهم وارد كردم نميدونم كارم درست بود يا نه

ولي خيلي خوشحالمanim2-a2d3 ماه پيشوني جان بنظرت چند روز رو اين سايز بمؤنم خوبه ممنون

توكل برخدايت كن كفايت ميكند حتما
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۱۸:۳۰:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲ ۱۲:۳۰:۱۰
(ویرایش)

ممنون عزيزم ب اميد موفقيت همه بچه هاanim2-28

توكل برخدايت كن كفايت ميكند حتما
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۱۹:۱۹:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۷ ۲۲:۳۳:۳۸
(ویرایش)

دوستای گلم میشه بگید اگ بخام دیلاتور بعد 7 تا گوش پاک کن بسازم باید چیکار کنم؟؟؟ توضیحات واسم مبهمه یکم...4 تا انگشت دیگ دستکش باید قطر و طولش چقد باشه؟؟؟ممنون

من میتونم...
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۲۰:۱۲:۰۲
(ویرایش)

بچه ها من تو پست قبل چند تا سوال پرسیدم که الان میخوام تصحیحشون کنم. تو پست قبل گفتم که هر بار مثل بار اول برام کار با دیلاتورها و اصلا پیشرفت نداره ولی امروز دیدم اشتباه میکتم و با بیست بار کگل بلند و بیست بار کگل کوتاه کاملا با سایز 3.5 راحت بودم و تونستم بارها انجامش بدم و هر بار بهتر میشد.تمرین خیلی زیاد لازمه تا انقباض تو هر سایز از بین بره که متاسفانه من با تمرین کم کگل انتظار نتیجه داشتم که الان به اشتباهم پی بردم اینو گفتن که   کسی با خوندن پست قبل من خدای نکرده نا امید نشه.امیدوارم همگی هر روز پیشرفت داشته باشیم

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۲۰:۱۹:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۸ ۰۸:۳۷:۱۰
(ویرایش)

منم هرجا گير ميكنم كگل بلند كه انجام ميدم راحت داخل ميشه خدا روشكر يكم اميدوار شدم امروز با تازه با ٣ تا گوش پاكن راحت بودم ،

خيلي دلم شكسته تروخدا برام دعا كنيد شرايطم جوريه كه  خيلي روحيم پايينه

توكلت علي الله
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران