تعداد بازدید : 758382
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۳/۱۱ ۰۱:۱۷:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۵ ۲۲:۴۲:۲۹
(ویرایش)

سلام ببخشید کسایی که گوش ۱ هستن یا تمرین اولپ هم موقع فشار با کگل درد دارن؟ من با‌کگل فشار میدم بعد از ۴ سانت درد خاصی دارم با سوزش انگار دارم یه جای حساسو فشار میدم الکی ، اگه طبیعیه دردش فشار بدم ، عفونت هم ندارم ، خیلی وقتت که نصفه داخل میره سفت هم نمیگیرم angry

من میتونم
۱۳۹۷/۳/۱۱ ۱۰:۲۷:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

دوست عزيزم روي انجمن واژينيسموس كه توي كادر قرمز رنگ هست وارد بشيد

۱۳۹۷/۳/۱۲ ۲۲:۱۵:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۶ ۲۰:۰۵:۵۲
(ویرایش)

سلام شبتون بخير من امروز از طريق اينستاگرام وارد اين سايت شدن و ديدم خيليا مشكل منو دارن و اصلا فكر نميكردم اينم يه نون مشكل جنسيه 

و خوشحال شدم كه كسايي هستن كه بتونن بمن كمك كنن واسه درمان خودم

من مطالب و خوندم اما براي ساخت ديلاتور يا استفاده ازش مطلبي پيدا نكردم ميشه لطفاً منو راهنمايي كنيد ؟؟anim2-smilies-azardl3

زندگي در جريان...
۱۳۹۷/۳/۱۳ ۰۳:۳۹:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۳ ۲۳:۵۰:۵۴
(ویرایش)

Vidaa

سلام ، یه گوش پاکنو بذار کنار، انگشت کوچیکه دستکش و پر کن بشه دورش چهار سانت، با اون تمرین کن ، موفق میشی.

فاطماK

سلااام خوش اومدی،اینجا یه عالمه همدرد و هم حس دوره همیم، برای ساخت دیلاتور،

مواد لازم : پنبه، نخ، دستکش جراحی، ژل روان کننده هرمارکی که با بدنت سازگار تر بود، 

نکته: دستکش جراحی از اینا بگیر که یدونه تو یه بسته کاغذیه، از داروخانه بگیر، انگشت کوچیکه دستکش و پر پنبه کن دورش و با متر اندازه بگیر بشه ۴ سانت و با اون تمرینتو شروع کن، هر روز کگل کن شصت تا کگل بلند، شصت تا کگل کوتاه.

سوالم داشتی منشنم کن بپرس smile

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۳/۱۳ ۲۳:۵۱:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۵ ۲۲:۴۲:۲۹
(ویرایش)

باشه عزیزم یه چیز دیگه ، هیپنوتیزم درمانی تاثیری نداره تو درمان؟

من میتونم
۱۳۹۷/۳/۱۴ ۱۵:۱۳:۴۲
(ویرایش)

Vidaa

اونو نمیدونم ولی انقد که این تمریناتمو اصولی تمرین کردن جواب میده من ندیدم چیزای دیگه جواب بده،تو که شجاعت به خرج دادی گوش پاک کن و تا نصفه داخل کردی، پس بقیه شم میشه، اگر دیدی خیلی درد داری و  خون ازت سرازیر شد و ... اونوقت تمرین و متوقف کن، هیچکدوم از این پونصد و بیست و هفت نفر که درمان شدن هیچیشون نشده و الان بانو شدن و دارن شاد زندگیشونومیکنن

۱۳۹۷/۳/۲۰ ۱۱:۳۴:۱۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۹ ۱۵:۳۱:۳۵
(ویرایش)

سلام ماه پیشونی خانوم و آواجون. ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در این روزهای پر برکت

من تمریناتمو تا سایز 13 ادامه دادم و کاملا باهاش راحت شدم و  الان چند روز میشه که به خاطر شب های مبارک قدر دیگه تمرین نداشتم و امیدوارم اگر پریود نشدم برای عید برم اقدام ولی خیلی استرس دارم و نگرانم که موفق نشوم چون بعضی دوستان علیرغم تمرین تا سایز و روان شدن با اون سایز گزارش می کنند که باز هم موفق نشدند برای همین من هم نگرانم ولی مصمم که اقدام کنم تا ببینم خداوند چه چیزی رو مقدر فرمودند. لطفا اگر توصیه ای دارید ممنون میشم بفرمایید سپاسگزارم.

البته یک نکته ای که من جدی نگرفته بودم علیرغم اینکه به لحاظ علمی می دونستم و شما عزیزان هم توصیه می کردید نشستن در آب گرم و نمک قبل از تمرین بود که این اواخر برای سایز 13 امتحان کردم و فوق العاده تاثیر داشت و به همه دوستان در حال تمرین توصیه می کنم که حتما جدی بگیرند چون خیلی کمک کننده است در ریلکس کردن عضلات. موفق باشید التماس دعا

الهی به امید تو...
۱۳۹۷/۳/۲۱ ۲۰:۴۶:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۳:۱۷:۳۰
(ویرایش)

سلام دوست عزیز

میشه لطفا از نشستن تو آب گرم با چزیات بگین. چند ساعت قبل تمرین ب چه مقدار و مقدار نمکش چقدر باشه. من ی مدت تمرینو گذاشتم کنار ولی خیلی عذاب وجدان دارم خدا کمک کنه

برات دعا میکنم بزودی موفق بشی حتی زودتر ازعید

اینجا خیلی خلوت شده بچها خیلی نمیانsad

این هم بگذرد
۱۳۹۷/۳/۲۲ ۰۰:۳۹:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳ ۱۲:۰۰:۴۲
(ویرایش)

سلام خانما ببخشید من سایز ۱۱ونیم هستم و یه دوسه هفته اس ک خارش و سوزش میگیرم بعد تمرین الان بیشتر سوزش اذیتم میکنه و دیگه اینکه اصلا روی ادرارم کنترل ندارم اگ نیاز ب دستشویی پیداکنم خودمو نرسونم تو یه لحظه دیگه تموم قبل تمرینا اصلا اینجوری نبودم توصیه تون چیه چکار کنم برم دکتر میترسم برم از معاینه کردنش!کسی بوده ک اینجوری شده باشه 

۱۳۹۷/۳/۲۲ ۱۳:۲۲:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۸ ۲۰:۱۵:۴۸
(ویرایش)

سلام به همه ، من بعد از پنج ماه ترس از تمرین امروز تصمیم قاطع گرفتم که مشکل چهار ساله م رو حل کنم... اما همون چند ماه پیش فقط گوش پاکن رو موفق شده بودم... الان هم با اولین انگشت شروع کردم... منتها هر کاری کردم نصفه بیشتر نمیره... الانم یکم شکمم درد گرفته.. وقتی هرکاری میکنم نمیره احساس اضطراب بم دست یده و باعث میشه لرزش دست و تکون پا بگیرم و مانع تمرین میشه... کگل هم روی این قسمت تاثیر نداره ..اولش موقع ورود خیلی موثره..

۱۳۹۷/۳/۲۲ ۱۳:۲۲:۵۰
(ویرایش)

سلام به همه ، من بعد از پنج ماه ترس از تمرین امروز تصمیم قاطع گرفتم که مشکل چهار ساله م رو حل کنم... اما همون چند ماه پیش فقط گوش پاکن رو موفق شده بودم... الان هم با اولین انگشت شروع کردم... منتها هر کاری کردم نصفه بیشتر نمیره... الانم یکم شکمم درد گرفته.. وقتی هرکاری میکنم نمیره احساس اضطراب بم دست یده و باعث میشه لرزش دست و تکون پا بگیرم و مانع تمرین میشه... کگل هم روی این قسمت تاثیر نداره ..اولش موقع ورود خیلی موثره..

۱۳۹۷/۳/۲۸ ۱۵:۵۹:۰۴
(ویرایش)

سلام نشمینه جان

من اینجا از اون موقع نیومده بودم الان پیامتو دیدم، عالیه که تا سایز اخرآپیش رفتی ، ببین یه عده چون اصولی تمرین نمیکنن و به توصیه ها گوش نمیدن و یا تند تند سایز عوض میکنن، یا تو دو پوزیشن امتحان نمیکنن یا سایز دیلاتوراشون اصولی نیست و ساعتای تمرینشون کمه و کگل کم انجام میدن، میرن تو اقدام ضربه میخورن، اگر این موارد و رعایت کردی نگران اقدام هات نباشvalentine

Tara tanha

قبل تمرین کردنات یه ربع تو آب گرم بشین ،میشه یه لگن اب گرم و یه قاشق سر صاف غذاخوری نمک همین حدودا. اصلا تمرین و نذار کنار تو میتونی این غول و شکست بده و خلاص کن خودتو.

الهام_۴

این مدته تو اب و نمک که حین تمرین میگفتیم نشستی؟ دیلاتور هاتو خوب شستی؟ بنظرم حتما یه دکتر برو ،معاینه خاصی ندارن نگران نباش.

Fatima74

گوش پاک کن و بذار کنار و با انگشت کوچیکه دستکش دیلاتور درست کن با دور ۴ سانت. اون راحت تره. اون دیلاتوری که ساختی سایز چنده؟ حتما باید با دور ۴ سانت شروع کنی. با دستکش جراحی از داروخانه ، کگل و هم تو طول روز حتماااااا مرتب داشته باش. بعدم بیا انجمن، نگران نباش تو میتونی مثل ۵۳۰ نفری که مثل تو بودن و درمان شدن.

۱۳۹۷/۳/۲۹ ۱۰:۲۵:۰۰
(ویرایش)

ماه پیشونی جان دورش 4 سانته و فقط 2 سانتش وارد میشه(دوسانت بعد از ورودی داخل واژن میشه)

هدایتش ب سمت داخل برام سختهanim2-65d6a5d6salmostcry

۱۳۹۷/۳/۲۹ ۱۰:۳۵:۱۰
(ویرایش)

عزیزم من یه مشکلی پیدا کردم که نمیدونم چکار کنم..

اینکه همسرم که چند سال مشکل منو تحمل کرده و هیچ وقتم ناراحتم نکرده بخاطرش، حالا سه ماهه که اصلا به احساسات من توی رابطه دقت و توجه کافی نداره..بطور ناگهانی سه ماهه اینطور شده..هرکاری کردم تاثیر نداشت..خیلی باهام مهربونه ولی.........

۱۳۹۷/۳/۳۱ ۱۲:۳۵:۰۳
(ویرایش)

Tania74

سلام، اره راست میگی اولش سخته تا مسیر دستت بیاد ،ولی یکم دیلاتورتو بگیر به سمت مقعد، واژن شیب داره و بسمت مقعده شیبش، پر قدرت تمرین کن، منشنم کن تا ببینم پیامتو. حین تمرین نفس عمیق بکش تا انقباضت کم شه.

ببین همسرت ام از شرایط رابطه خسته شده ولی شاید نمیخواد به روت بیاره، به هرحال مردا فکر میکنن وقتی نمیتونن یا در اصل ما نمیذاریم رابطه تکمیل شه اونا ناتوانن، و این احساس پس زدگی اذیتشون میکنه، یه مورد دیگه ام ببین که تو رفتارت تغییر نکرده، فکر کن قشنگ،شاید این عامل هم باشه.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

مهر 1401
ج ش ی د س چ پ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران