تعداد بازدید : 810190
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۰:۰۱:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

سلام بچه ها

.خیلی ممنون ماه پیشونی جون​​ .خدارو شکر که این سایت و پیدا کردم.ایشالله به زودی هممون بانو بشیمanim2-thanks

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۰:۰۸:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۵۹:۲۸
(ویرایش)

سلام به همگی بچه ها من دختر بی تربیتی شدم آخه 5شنبه جمعه تمرین نکردم کلی ناراحتمو نگران که نکنه دوباره نره داخل چون بینش فاصله افتاده دیگه 2روز.

خیلی دارم کند پیش میرم الان 1هفتست روی یه گوش پاکن گیر کردم.تمام تلاشمو میکنم .بچه ها جند روز قبل پریودی یکم تمرین کردن سخت میشه ؟؟؟؟؟

من میتونم
۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۰:۱۳:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۵۹:۲۸
(ویرایش)

چه عالی سیما جان منو تو باهم شروع کردیم من هنوز یه گوش پاک کن موندم تو رفتی 3تا.آفررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررین

سخت بود وارد کردن 3تا گوش پاک کن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من میتونم
۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۰:۴۶:۱۱
(ویرایش)

شوهرم لحظه شماری میکنه به سایزش برسم.😁

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۰:۵۸:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۱ ۰۰:۲۰:۳۹
(ویرایش)

سلام بچه ها من دیروز امتحان کردم با شوهرم انگشت اشارش ی بندش رفت تو درد نداشت فقط سوختم آتیش گرفتم دیگه نذاشتم ادامه بده امروز میخوام برم دکتر میخوام بگم واژینیسموس دارم ببینم دکتر چی میگه برام دعا کنید انقدر خوشحال شدم که ی بند انگشت همسرم رفت تو که کلی گریه کردم

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

هنوز جرات وارد کردن دیلاتور ندارم

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۱:۰۰:۱۸
(ویرایش)

کسی نیست

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۱:۱۷:۴۹
(ویرایش)

میترسم مهشید جان خیلی

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۱:۱۸:۲۴
(ویرایش)

شوهرمم همراهیم نیمکنه بدتره

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۱:۲۸:۰۴
(ویرایش)

starاگه دکتر خوب تو شهرتون باشه خوبه چون بیشتر دکترا فقط با طعنه میگن خودتو شل کن.من که رفتم از لحن حرف زدنش‌ مشخص بود مسخرم کرد و گفت چه شوهر صبوری داری و ژل بی حسی بهم داداونروز واقعا ناراحت شدم وکلی گریه کردم تازه سرشوهرم غر زدم که تو نمیتونی فشار بدی .و دیگه روم نمیشد برم پیش دکتر دیگه فکر کردم من فقط همچین مشکلی دارم و ترسوام .اصلا ژل فایده نداشت

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۲:۰۵:۳۷
(ویرایش)

امروز مییرم بچه ها ببینم چی میگه شاید احتیاج به عمل داشته باشم چون خانم خیابانی گفت بعضی پرده ها نیاز به عمل دارن برام دعا کنید فردا میام میگم چی شد اگه بگه عمل نمیخوای با کمک شما شروع میکنم تمرینامو به شوهرمم نمیگم کنارم میمونید بچه ها؟cry

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۲:۱۶:۱۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

ایییییییول مریمممممanim2-thumbsupsmileyanim

زیبا جون ، منم بعد اقدام همسرم یک هفته ازم دور شد، بهت یه پیشنهاد دارم، بنظرم بجای اینکه بشینی تنهایی فکر کنی و احساس کنی، بشین خیلی اروم، با همسرت حرف بزن، بذار حسشو بگه، اینکه چرا کمتر تمایل داره، توام حست و بگو. ببین اون چهار سال صبر کرده، حالا نوبت توإ درکش کنی،شوهر من بعد چهار ماه صداش در اومد !

فاطمه جون، ان شاللههههههههههanim2-smilies-azardl2

ماری، به این اصلا فکر نکن که تو نره، بدن تو منعطفه، سریع شروع کن و دیگه ام بینش وقفه ننداز. به نفعه خودتهanim2-28

مهرسا، افرین که دکتر میری، اما بدون درمانت همینجاست، حتما خاطرات و بخون، بعدم همینکه همسرت بدقلقی نمیکنه یعنی داره باهات همکاری میکنه، رودتر تمرینات این پیج و شروع کن ،منتظررررییییمblink

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۲:۴۳:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ۱۶:۰۷:۲۴
(ویرایش)

سلام به همه دوستان

من پریودم انتظار میکشم زودتر تموم بشه

خداروشکر شوهرم خیلی همکاری میکنه حتی خودشم میاد با دیلاتور برام تمرین میکنه

12شهریور سالگرد عروسیمه دعا کنید هر چه زودتر خوب باشم تا بهترین کادو رو برای شوهرم داشته باشم

مریم جان خوش به حالت اگه اشتباه نکنم من و تو همراه شروع کردیم سالگرد ازدواجمونم همراست امیدوارم موفق باشی تو سایزاتو جلوتر از من هستی برات خوشحالم برای منم دعا کن

چون بقیه تونستن پس منم میتونم...
۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۳:۴۲:۵۰
(ویرایش)

مهشید،

برات نوشتم که چجوری بری برای اقدام تو پست ها نگاه کن،به خدا بسپار ، منم واسه اقدام استرس داشتم اما شد ، خدا خواست و شد، توکل بر خدا love

زهرا جان،

افرین به تو و شوهرت، نگران نباش میرسی و بانو میشی و میای خوشحالمون میکنی anim2-a2d3

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۳:۴۴:۴۴
(ویرایش)

افرین سیما، تو میتونی ،  واژنت دیگه داره با ارامش باز میشه، منتظرتیییییم anim2-28

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران