تعداد بازدید : 810149
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۵:۱۹:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

شهرزاد جون من هنوز شروع نکردم 

خیلی تنبلم تو اینکار ،ولی امروز امتحان میکنم 

از من یک هیچ جلوتری عزیزم ❤❤

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۶:۰۳:۰۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

ارغوااااان

تو تنبل نیستی، فقط از ترسه ترس، شروع نمیکنی و تو دلت واسه خودت بهانه میاری، شروع کن ، با امروز و فردا کردن فقط هی از زندگیت عقب میفتی،ترسش کشنده نیست .

امشب منتظر گزارشتمanim2-New-6

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۸:۰۷:۴۶
(ویرایش)

امروز با کلی کلنجار با خودم کنار اومدم ک تمرین کنم 

وارسیو انجام دادم دیدم راه بازه واس اینکار چون هایمنکتومی انجام دادم ،گوش پاکن سفت بود واسم ،انگشت کوچیکه دستکشو پنبه کردم پر ژل فقط ی ذره از سرش رفت داخل

ناراحتم ک چرا نمیشه😭😢😭

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۸:۱۸:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

سلام 

ارغوان جون همین که سعی کردی و انجام دادی و نصفه رفته هم خیلی خوبه.. بخدا منم مثه توام .. نصفه میره ولی سعی میکنم به بعدش فکر کنم و امیدم رو از دست ندم .. 

ماه پیشونی درست میگه نباید بین تمریناتمون فاصله بیوفته.. اینقدر باید تمرین کنیم تا بلاخره واژنمون عادت کنه.. ما میتونیم عزیزم

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۵/۲۳ ۱۹:۰۶:۳۵
(ویرایش)

همش ب شوهرم فکر میکنم دوس دارم خوشحالش کنم ،چشامو بستم کم کم فشار میدادم فک میکردم حالا نصفش رفته داخل ولی نگا کردم دیدم ی ذره رفته 😭😢

نا امید نمیشم امشب بازم تمرین میکنم با یه روحیه بهتر 

مـا میتونیــم شهرزاد جون 💪❤😙

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۲۰:۲۲:۵۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

آفرین ارغوان جون... تا اینجا خوب پیش رفتی ... کگل رو خیلی تمرین کن .. هنوز میترسی برای همینه که داخل نمیشه .... این دفعه روکمرت دراز بکش و زیر باسن یه بالش کوچیک بذار که آزاد باشه ... پاهاتو خیلی هم باز نکنی ایراد نداره حتی بعضی وقتها راحتتر هم میشه ... هر کسی یه جور راحتتره.... همزمان که نفس عمیق میکشی خودتو شل کن و دیلاتور رو وارد کن... نفس عمیق باعث میشه بدنت بهتر شل بشه ... مطمئن باش اگه کمی به ترست غلبه کنی همه چی درست میشه ... من حتی یه بار با شوهرم رابطه کامل داشتم ولی به خاطر ترسم دیگه نشده و باعث شد که تمرینهارو شروع کنم پس فکر نکن فقط به خاطره اینکه تاحالا چیزی واردش نشده پس نمیشه ! منم هنوز یه ترس خفیفی دارم اما باید غلبه کنم... به این فکر کن که دهانه رحم به اندازه بدن نوزاد میتونه باز بشه ! حالا یه دیلاتور چرا نتونه واردش بشه ؟
به شوهر و زندگیت فکر کن... تو باید اینکار رو بکنی پس الکی عقبش ننداز ... منتظرتیم ... حتما بیا و گزارش بده anim2-smilies-azardl2

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۵/۵/۲۳ ۲۰:۴۳:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۴ ۱۶:۵۷:۳۳
(ویرایش)

وای وای چقد من خوشحالم منکه انقد ترسو بودم تونستم امروز از 3 تا گوش پاککن شروع کنم سریع برسم به سایز یک دیلاتور باور کنید اکه سایز بزرگترم آماده داشتم میرفتم خیلی برام راحت بود از وسطا اولش یکم کشیدگی دارم تا واژن گشایی بشه ولی بعدش خیلی راحت و روونه انگار قبلا اینکارو کرده باشم 

ارغوان جان خیلی کارت خوب بوده قشنگ به ترست غلبه کردیدو روز که تمرین کنی میبینی راحت میره تو اصلا وقتی یه سانت بره بعد کگل کار کنی خودش کم کم میکشه تو با یه فشار کم تو موفق میشی بعدش خندت میگیره که چه ترس الکی داشتی. من فکر میکردم از من ترسوتر وجود نداره حالا دیرم میشه تمام سایزا رو کار کنم برم برا اقدام فقط دعا میکنم به این زودی پریود نشم که برناممو بهم میریزه شاید باعث پس رفتم بشه. برات از ته دل آرزو میکنم و امیدوارم که خوب پیش بری و باهم بانو بشیم خیلی زود

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۲۱:۱۵:۴۷
(ویرایش)

امرووووز با گزارشاتون و روحیه قشنگتون خیلی خوشحالم کردین افرین ارغوان ، افرین بارانا، افرین سایناanim2-smilies-azardl2

شماها میتونین ، افرین، تا نصفه ام رفته تو خیلی خوبه، فقط خیلی فشار ندین، اروم اروم، راهش باز میشه. هر روز به عشق گزارشای شما میام این پیج، اینکه میبینم روحیه دارین برای بانو شدن، به لبخند و شادی دل شوهراتون فکر کنین، به نی نی که دوست دارین داشته باشین.

خوشحالم براتونanim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۲۱:۱۸:۴۶
(ویرایش)

ارغوان

خوشحال باش که شد، anim2-4d564ad6ناراحتی واسه اون موقع بود که شروع نکرده بودی، همه ماها از یه نصفه گوش پاک کن شروع کردیم. پس پیش برو که منتظر گزارشاتتیم

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۲۱:۲۴:۱۲
(ویرایش)

کگل کگل کگل

خیلییییی مهمهههههههه

anim2-a2d3

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۲۱:۳۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۴۷:۲۴
(ویرایش)

سلاااام شب همگی بخیییر

من خ یلی خوشحاالم منی کهههه خیییلی ترسو بودم حتی نمیتووونستم نگاه کنم یا با دستم باز کنم بدن خودمو امروز با 7تا گوش پاک کن راحت شدم رفتم دیلاتور ابتدا و انتها 5 سانت طول 9 سانت ساختم ی اینه گذاشتم جلوم ی زور زدم راحت وارد کرررردم بخداااا ای نقد خوشحالم که تا اینجاها تونستم،،،، فقط ی سوال من پوزیشن زن زیر کاملا راحت،،،به حالت دستشوییم راحتم اما وقتی زانوهامو زمین میزارم به حالت زن رو یکم سخت داخل میره میشه زن زیر و حالت دستشووویی تمرین کنم؟؟؟

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۲۱:۵۵:۱۲
(ویرایش)

ما تی تییییی

عالیه عااااالی، افرین،حالت دستشویی واسه زن رو میشه، زن زیر و به شبوه لی که سلما اینا میگن تمرین کن،چون به حالت واقعی تو رابطه نزدیکتره anim2-a2d3anim2-smiliess8

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۲۱:۵۶:۳۳
(ویرایش)

مهشید جان 

اره بعضیا اینطوری میشن ،ولی اشکال نداره ادامه بده تا اقدااااالم anim2-ad54ad

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۲۲:۵۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۲:۱۰:۰۲
(ویرایش)

سلام دوستان

من خیلی تنبل شدم الان نزدیک پریودم هستم حوصله هیچ کاری را ندارم چه برسه به تمرین. گاهی دلم درد میگیره نمیدونم اصلا یجوریم. anim2-21

کاش زود پریود بشم لااقل تکلیفم با خودم مشخص بشه.anim2-65d6a5d6s

۱۳۹۵/۵/۲۳ ۲۳:۰۸:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۲:۱۰:۰۲
(ویرایش)

ارغوان جان من خودم وقتی تصمیم گرفتم تمرین شروع کنم رفتم دستکش و پنبه خریدم فقط تا یه هفته جلو چشمام بود نگاه میکردم و میترسیدم شروع کنم هر روز عقب مینداختم تا اینکه یه روز همسرم خودش برام دیلاتور ساخت و گفت تا کی میخای عقب بندازی و مجبورم کرد تمرین را شروع کردم.  از ترس جرات نمیکردم خودم دیلاتور وارد کنم همسرم خودش اروم اروم کمکم کرد و خودش برام وارد کرد الان خداروشکر سایز 10.5 هستم و خودم به تنهایی دیلاتور وارد میکنم و هیچ ترسی ندارم.

خواستم بگم فقط فقط فقط کافیه شروع کنی زمان همه چیز را حل میکنه. حتی اگه خیلی کند پیش بری مطمین باش هرروز نسبت به روز قبل پیشرفت داشته ای.valentine

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران