تعداد بازدید : 806130
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۵:۴۴:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

بتول جان شما پرده ت مشکل داره و دکتر گفته جراحی؟؟؟

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۵:۴۴:۴۲
(ویرایش)

بتول جان شما پرده ت مشکل داره و دکتر گفته جراحی؟؟؟

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۵:۴۷:۲۲
(ویرایش)

شهرزاد و سارایی دوستتون دارم سبد سبد....دوستای عزیز و مهربونم....تاهمیشه مدیون و دوستدارتونم. لاو یو سو ماچ

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۵:۴۹:۵۴
(ویرایش)

چشمک خانم کجایی؟تمریناتت چطور پبش میره؟ بلا همه رو بردی گروهاا .بیاین اینجا پیش بچه های جدید...منم خواستم بیام گروه ولی هر کاری کردم نمیشد و میزد گروه منحل شده....انگاری قسمت بوذ همینجا بمونم...به هرحال تلاشم بیفایده بود و ادامه ندادم دیگه.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۵:۵۶:۴۲
(ویرایش)

الان پیامای قبلیتو دیدم بتول جان.سونیاجون جراحی کرده میاد بعد توضیح میده برات.             سیسیلی جون افرین به تو که درعین خستگی هم تمرینو رها نمیکنی.موفقیت نزدیگه عزیزم.      ویان69جان خوش اومدی عززیزم.باپشتکار و توکل تمریناتو شروع کن.اگه دیلاتور یاگوش پاک کن کامل داخله یعنی درسته دیگه چون جای دیگه که دیلاتور نمیتونه داخل بره..واژنه که اینقدجا داره نه مثلا جای ادرار و...

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۵:۵۸:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۳:۱۳:۱۷
(ویرایش)

سلام دوستای خوشگل

من دیشب با سایز12 تمرین کردم دفه قبل درد داشتم باهاش دیشبم داشتم ولی راحت شدم باهاشsmile

ب گفته خانم دکتروقتی وارد کردم یک ربع توی واژن نگه داشتم تا واژنم باز بشه و ب سایزای بالا عادت کنه

امروزم ک مهمون دارم فک نکنم بتونم تمرین کنم مگر آخر شب good

دوستااااااان سایز 13 رو چجوری درست کردین؟ سایز بالاها جواب بدین anim2-21

دوست دارم حس مادربودن رو تجربه کنم
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۶:۰۴:۰۸
(ویرایش)

بارانا جون انشالله بعد از پری میری پبش همسری و اقدام خوبی خواهی داشت عزیزم.                  هانیه جان زن رو میتونی رو زانوهات پشینی و بین پاهات فاصله بیشتر باسه راحتتری. باانرژی ادامه بده تا شکست واژینوسموس ....تو میتونی.دوست من.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۶:۰۸:۵۸
(ویرایش)

الهامی جان افرین.به تو...سایز همسری چنده؟12خیلی خوبه که.چندقدمی بانو شدنی گلم.خب13هم مثل 12دیگه یه لایه پنبه بذاری رو سایز12کافیه.اگه دیدی بیشنر سد از دورتادور لایه پنبه ت کم کن نه از یه سمتش...تا دیلاتورت صاف و یکدست شه و اذیت نکنه

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۶:۲۲:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۴ ۱۲:۲۲:۱۹
(ویرایش)

نسیم جون ممرسی از جوابت💜 اخه سایز دو رو وقتی میزارم و میره تو با دست  میتونم تقریبا ابتدای دیلاتورو  لمسش کنم و احساس میکنم همش بیین شیاره نه دداخل متوجه نمیشم😢 شایدم واقعن توه و نمیدونم 😨 ینی میشه 😲😲

من میتوانم
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۶:۲۵:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۸ ۰۰:۳۹:۲۵
(ویرایش)
سلام عزيزاي من مرسي از بودن و انرژي دادنتون نسيم جان اگه تا الان فقط برا خودم با واژينيسم ميجنگيدم از الان ب بعد انرژي و دلگرمي شماها هم هس بنظر شما كي تغيير سايز بدم
ميگن خواستن توانستنه پس من ميخاممم ميخام ك بانو شم و مادر شدنو تجربه كنم پس پيش بسوي موفقيت
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۶:۴۶:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۴ ۱۲:۲۲:۱۹
(ویرایش)

تو تلگرام گروه دارن بچه ها؟  

من میتوانم
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۷:۲۹:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲ ۰۸:۴۶:۰۲
(ویرایش)

سلام عزیزای دلم. سلام چشمکی جون کجایی؟  سلام نسیم جانم. قربونت برم. دقیقا با این خستگی کار میرم سر تمرین. کلا این تمرین کردن ها شده وظیفه هر روزه.

راستی بچه ها من امروز تمرین کردم سایز هشت رو ده دقیقه تمرین کردم رفتم سراغ سایز جدید 8.5 دیدم اونم راحت رفت دیگه رفتم سراغ دیلاتور 9 سانت. این دیلاتور فقط چند سانت اولش رفت داخل باز جای شکرش باقیه. ولی بسیار حس ادرار داشتم. دیگه دیدم زیاد دستشویی میگیره دیگه گذاشتم واسه فردا. خسته شده بودم.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۷:۳۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۴ ۰۵:۳۷:۰۶
(ویرایش)

سلام بچه ها...من از بچه های گل اینجا ماه پیشونی جونو یادمه که وقتی من بانو شدم در حال تمرین بود و بین خودمون بمونه یه کمم غر میزد😆😆😆بعله من هم واژینیسموس بودم و بعد دو سال و یک ماه تیرماه امسال بانو شدم.منم اوایل اصلا فکر نمیکردم با دیلاتور و بشه راه واژنم باز بشه فکر میکردم جای سوراخ واژن یه دیوااااار سفت و محکمه ولی با تمرین مداوووووم مداوم مداوم موفق به دخول کامل شدم.اصلا باورم نمیشد...یه چیز جالب بگم الان هم باورم نمیشه که من دو سال درگیر این قضیه به این آسونی بودم...مریم و سلمای عزیزم و بارانای گل و خانم خیابانی که به معنای واقعی یه فرشتست و همه دوستای هم دوره من و الانیا الهی همگی به خواسته هاتون برسین.

مطمئن باشین تنها راه درمان همینه...فقط تنبلی نکنین و هر روز تمرین کنین...تو سختی ها و بیرون پریدنا و بدقلقی دیلاتوراتون صبور و ریلکس باشین.عجله بیخود برا تغییر سایز نداشته باشین و به حرف بچه های باتجربه گوش کنین...قول میدم همگی به زودی بانوووو بشین...

یاعلی

آسمان بار امانت نتوانست کشید...
قرعه ی فال به نام من دیوانه زدند...
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۷:۵۶:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۸ ۰۰:۳۹:۲۵
(ویرایش)
سلام ب همه دارم از تمرين ميايم من نيم ساعت با ديلاتور شماره سه كار كردم ديدم عادت كردم رفتم سايز بعدي اوايلش خيلي سخته و اين ك زن رو اصلا نميتونم راه واژنمو پيداكنم و زن زيرم وقتي در حين تمرين ب خودم ميام ميبينم خودمو خيلي جمع كردم عايا طبيعيه؟؟ سوال سومم اينكه تو پوز زن زير برا وارد كردن ديلاتور پاهامو بايد ببندم با پاي باز نميره دليل اين چه با تشكر از جواب با تجربه ها كوچيكتونم
ميگن خواستن توانستنه پس من ميخاممم ميخام ك بانو شم و مادر شدنو تجربه كنم پس پيش بسوي موفقيت
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۸:۰۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۰ ۱۱:۳۵:۵۲
(ویرایش)

بتول جون من پردم تیغه ای نبود..ضخیم بود و سوراخشم خیلی کوچیک بود...میخواستم با بی حسی تو مطب بردارم که دردسرش کمتر باشه دکترم گفت بیهوشی بهتره...در هر صورت اگه بخوای بیهوش شی یه عمل خیلی سادست..اصلا نگرانی نداره عزیزم...اگه هم مال شما با جراحیه سرپایی حل میشه که بهتر گلم..اونم بی حسی و تموم میشه کارت بستری و آزمایش و...هم نداره

حس میکنم تورو....
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران