تعداد بازدید : 809316
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۰۰:۵۶:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

آیفر جونم

خوبی عشقم؟؟ پرپر تموم شد؟؟؟ من منتظرم بری اقدام ها anim2-New-6 ایشالا همین روزا با خبرای خوب بیای پیشمون 😍😍😙

haniehhhh جون

چطوری عزیزم ؟؟😙  تمرینا خوب پیش میره ؟؟؟ 

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۰۰:۵۸:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۸:۱۷:۳۵
(ویرایش)

شهرزاد جونم عزیزم ممنون که به یادم بودی و برام دعا میکنی محتاج دعای همتون هستم تا این مشکل رو انشالله بعد چندین سال که از ازدواجم میگذره شکست بدم  

خدای مهربون خودت به من و تمام بچه های واژینیموسی کمک کن تا مشکلشون حل بشه  الهی آمین👐👐👐👐👐👐💞💞💞💞

۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۰۰:۵۸:۴۸
(ویرایش)

شهرزاد جونم عزیزم ممنون که به یادم بودی و برام دعا میکنی محتاج دعای همتون هستم تا این مشکل رو انشالله بعد چندین سال که از ازدواجم میگذره شکست بدم  

خدای مهربون خودت به من و تمام بچه های واژینیموسی کمک کن تا مشکلشون حل بشه  الهی آمین👐👐👐👐👐👐💞💞💞💞

۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۰۱:۰۱:۰۶
(ویرایش)

۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۰۱:۰۲:۱۱
(ویرایش)

چشمک مهربونم

خوبی عشقم؟؟😍😙 امروز حالت بهتر شد ؟؟؟ تونستی تمرین کنی ؟؟؟ زودی بیا خبر بده ببینم anim2-New-6 

elham.a جون

عزیزم ناراحت نباش، تو رسیدی سایز ۱۵ ، دو قدمی بانو شدن هستی. به قول ماه پیشونی اینجا داشتیم کسی که باید تا سایز ۱۷ تمرین میکرده و موفق هم شده ، تو این همه صبر کردی و زحمت کشیدی ، یه کوچولو دیگه هم تحمل کنی تمومه. تازه مطمئن باش همین سایز ۱۳-۱۴ باشی هم میتونی بری اقدام چون (جمله معروف 😂 : آلت خییییییلی از دیلاتور مهربونتره )  پس قوی باش و ادامه بده که بانوووو شدن نزدیکه 💪✌❤

خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۰۱:۰۷:۵۲
(ویرایش)

سمیه جون

عزیزم خوشحالم رسیدی به سایز ۱۱ anim2-4d564ad6 دیگه آخرای راهی 😙😙 همینجور ادامه بدی همین روزا بانوووی بعدی هستی گلی 😍😍 

فاطمه n جون 

عزیزم خوبی ؟؟ ایشالا بعد پرپر دوباره قوی برمیگردی به تمرین 💪❤❤ گلم برای پیدا کردن قسمت خاطره ها ، برو بالای سایت ، نوشته منوی اصلی که سه تا خط افقی روی هم هست روش بزن چند تا گزینه میاره، یکیش خاطره ها هست،  وارد شو برو رو گزینه خاطرات واژینیسموس . 

خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۰۱:۱۰:۵۵
(ویرایش)

ریزان جونم

خوبی عشقم ؟؟ الهی بگردم 😔 درکت میکنم خیییییلی سخته دوری از همسر ، ولی اشکال نداره، غصه نخور ، پاشو به خودت برس خوشکل کن ، آقایون زنهای شاد رو خیلی دوست دارن، این دفعه که ایشالا برگردن با دفعه های قبل خیلی فرق میکنه بانووووanim2-40 کلی قراره خوش بگذرونید😙😙 

مرسی که میای به بچه ها سر میزنی و روحیه میدی عشقمanim2-thanks

خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۰۱:۱۲:۵۲
(ویرایش)

آیناز بانوووو

به به خوش اومدی عشقمanim2-40 دلم خییییییییلی تنگ میشه برات😙😙 جات خیلی خالیه اینجا 😍 هر وقت تونستی بیا ، هیچ کس مثه تو نمیتونه به بچه ها انرژی بده anim2-thanks

خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۰۱:۱۸:۲۶
(ویرایش)

اختاپوست جونم

فدات بشم عشقم😍😍 من شما رو خوب درک میکنم چون خودمم سالها با این مشکل زندگی کردم، شاید باور نکنی ولی موقعه دعا کردن همیشه تو ذهنم هستی و از ته دلم آرزو دارم زودتر بانووو بشی❤🙏

۱۱ سال واقعا خیلی زیاده ، مطمئن باش نتیجه صبر و تلاشتو میگیری عزیز دلم😙 رووزی که بانووو بشی به اندازه ی روزی که خودم بانووو شدم خوشحال میشم 👭❤💋 

خدای مهربونم هوای همه ی دوستای نازنینم رو داشته باش 🙏💜 

البته مطمئنم که داری و حواست بهشون هست❤

خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۰۱:۲۵:۵۰
(ویرایش)

مامان فروغanim2-40 

خوبی عشقم ؟؟؟ نی نی مون خوبه 🤗😍 هنوز در حال اقدامی 😄 تو که مثه ما گزینه پرپر رو هم نداری راحتی anim2-25r30wi ایشالا که سلامت و خوش باشی عزیزم😙😙❤

خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۰۲:۱۱:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

قربووووووووونت شهرزاد مهربوووووونanim2-40

توام کنار بچه ها هستی من احساس ارامش میکنم،دلگرمیه بچه ها هستی دلگرمیه منم هستی، anim2-28قربونت، این هفته از شنبه مهمون داشتم wow ولی همینکه میبینم اتاق روحیه به قوت خودش باقیه و بچه ها میان و درد و دل میکنن خوشحال میشم،از خدا میخوام همه بانو شن love

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۰۲:۱۳:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

ممنونم از همه دوستان عزیزم بابت تبریکاتتون

ممنونم شهرزاد جونم که با انرژی فراوووووون میای بهمون روحیه میدی

دوستان گلم مطمئن باشین این تنها روش درمان ما هستش،پس با قدرت جلو برین

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۰۲:۱۴:۴۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

واااای دعا کنین خاله نشین، امشب اقدام یه نموره خطری داشتیم، ما فعلا برنامه واسه بچه دار شدن نداریم، قرصم نمیخوام بخورم، فقط به امید خدامanim2-wacsmiley

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۰۲:۱۵:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۰۸
(ویرایش)

من یه سوال داشتم از بانوهای عزیز،و اینکه وقتی همسرم التشو داخل کرده و یکم حرکت میده زیر دلم درد میگیره،احساس سوزش یا کشیدگی ندارم ولی زیر دلم دردش میاد،این طبیعیه؟

خدا جونم شکرت🌹🌹🌹
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ ۰۳:۲۵:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۳:۱۳:۱۷
(ویرایش)

منم همینطور عزیزم سونیا جون..اعصابم ناآرومه...

انشالله منم دوسه روز دیگه تمرین کنم یه اقدام آزمایشی میرم...

هرچی خدا بخواد عزیزمsad

دوست دارم حس مادربودن رو تجربه کنم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران