تعداد بازدید : 809930
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۱۸:۵۷:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۶ ۲۳:۰۰:۵۸
(ویرایش)

سلام دوستان ممنونم از دلگرمیتون تمام سعیمومیکنم که همیشه آماده باشم بچه ها تا مطمن نشدین درمورد کسی قضاوت نکنین بنده خدا شاید واقعا مشکلی داره درمورد کاربری بنام زهرا الانم ی گروه تلگرامی هس. نمیدونم زیر نظر ماماسایت هس یانه؟ 

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۱۸:۵۸:۲۶
(ویرایش)

راستی الهام جان بانوی دی ماه بانوشدنت مبارک

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۱۹:۵۶:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۸:۱۷:۳۵
(ویرایش)

سلام بچه های گروه کسی هست جوابمو بده

من وقتی با دیلاتور تمرین میکنم احساس درد تو مقعد دارم الته کم فقط گاهی تیر میکشه نمیدونم به خاطر این سایز 10 دیلاتور است که دارم باهاش تمرین میکنم چون سایزای بالا سخته  یا علتش چیز دیگه ای  کسی این مشکلو داشته؟

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۰:۲۳:۲۶
(ویرایش)

سلام شاید بخاطر نحوه نشستنت باشه

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۰:۳۰:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۹ ۱۲:۳۳:۵۲
(ویرایش)

الهام جون خدا رو شكر كه بانو شدى😍🙏 پس در كل راحت بود و زياد اذيت نشدى ايشالله ما هم به زودى بتونيم خبر بانو شدنمون رو بگيم برات خوشحالم هميشه شاد باشيي💖💖

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۰:۴۲:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۰ ۱۱:۳۵:۵۲
(ویرایش)

ریزان جونم غیر از دیروز که درد داشتم امروز دردی ندارم ولی خونریزیم زیاده.احتمال خیلی زیاد پریودیه چون خونریزیم یکسرست و لکه بینی نیس مثل قبل ...بعداینکه چون ی هفته زودتر شدمو این بینم یمدت خونریزی نداشتم برا همین حدس زدم احتمال خیلی زیاد پریودیه علائم پریودیم داشتم...دوستان با تجربه...شهرزاد جون ریزان جون الهام جون و...بنظرتون من قبل اقدام با دیلاتور چند روز تمرین کنم؟بعد اینکه اگه بخوام کامل تمرینارو انجام بدم فکر نکنم تا اون موقع همسر جون طاقت بیاره...از یورم میترسم برم اقدام و نشه..بنظرتون اگه بخوام مختصر و مفید قبل اقدامم تمرین کنم چطوری باشه بهتره؟ذهنم درگیره بچه ها راهنماییم کنیدdelicious

حس میکنم تورو....
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۱:۲۰:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۰ ۱۱:۳۵:۵۲
(ویرایش)

سلام چشمکی..خوبی دوستم؟دلم برات تنگ شده بود...منو ببخش که خبرتو نگرفتم و ...توروخدا روحیتو نگهدار و تمرین کن..باور کن از ته قلبم میگم دلم بدجوری پیشته...ناراحت نباش..بخاطر حرفای من برای تمرین سرد شدی؟من اونروزا حالم خوب نبود حرفی اگه زدم ک ناراحتت کرد همینجا میگم منو ببخش...sadkissبدل نگیر رفتارمو...فکر کن با یه آدم افسرده حرف میزدی...بیا تو جمع یا اینجا یا گروه تنهایی تو مشکلات موندن آدمو داغون میکنه...بیا اصلا بعد پری من باهم تمرین کنیم...چشمکی من دوست دارم جیجر..نرو....badalmostcrylove

حس میکنم تورو....
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۱:۵۷:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

الهام جون 

هورااااااanim2-4d564ad6 تبریک میگم گلم 😍😙 دیدی تونستی دیدی آلت چقدر مهربون تره 😜 خدا رو شکر ، خیلی خوشحال شدم. بهترین ها رو برات آرزو میکنم عزیزمanim2-thanks 

سیسیلی جون

عزیزم خوشحالم تمرینت خوب پیش رفته😙😙 ، به نظرم اگه خونابه ندیدی تمرین کن تا پریود . ولی خیلی هم به خودت فشار نیار، بانووو شدن نزدیکه😍

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۲:۰۴:۴۷
(ویرایش)

یاقوت جونم

عزیزم دوستای گلم خیلی خوب راهنماییت کردن ، خودت باید پیش قدم بشی، همه چیو نزار به امید خدا که حالا چی میشه. تو که تا سایز آخر رفتی، مطمئنم راحت بانووو میشی گلم. فقط باید همسری رو درک کنی ، مردها این موضوع خیلی براشون مهمه، باید از لحاظ روحی آماده باشن. باهاش حرف بزن، خیالشو راحت کن که تحت فشار نباشه. 

الهه جونم

فدات بشم عشقم😙😙 خوشحالم تونستی دیلاتور جدید رو وارد کنی ، یخورده باهاش تمرین کنی راحته راحت میشی ، چیزی نمونده دوستم بانوووو بشیanim2-40 لاو یو فراووووون 😙😙

خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۲:۱۲:۰۱
(ویرایش)

سمیه۷۲ جون

عزیزم اشکال نداره، ایشالا خدا یه نی نی سالم بهت بده و بعدش با خیال راحت تمرین میکنی و بانووو میشی ، هر چیزی حکمتی داره💝💋 

اختاپوست جونم

عزیزم شاید پوزیشنت درست نبوده یا زیادی دیلاتور رو شیب دادی به سمت مقعد، به خودت فشار نیار، بزار فردا تمرین کنی. امتحان کن ببین در چه حالتی راحتی ، نگران نباش حتما فشار آوردی ، چیزی نیست حله 😙😙

خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۲:۱۷:۳۹
(ویرایش)

چشمک جونم

الهی بگردم😔 میفهممت ، دعا میکنم برات عشقم🙏❤ یه پیشنهاد بدم ، به نظرم اگه میتونی یه بار دیگه برو پیش خانم خیابانی، بچه ها میگفتن خودشون تو مطب دیلاتور رو وارد میکردن. مشکلت رو بگو ، بهرحال در جریان هستن حتما میتونن کمک بکنن. عشقم تنها نمون ، بیا اینجا حرف بزن ، ما درکت میکنیم ، حتی اگه تمرین نمیکنی فقط بیا ، اینجا اتاق روحیس اصلا برای همین درست شده، قرار نیست که فقط با حال خوب بیای. منتظرتم عشقم ❤❤💋

خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۲:۲۱:۴۸
(ویرایش)

سونیا جونم

عزیزم به نظر من نمیخواد خیلی خودتو درگیر سایز و دیلاتور کنی ، تو ممکنه اصلا مشکل ما رو نداشته باشی، ولی اگه میخوای خیالت راحت بشه به گفته خانم خیابانی ۳ سایز دستکش رو درست کن و با اونا تمرین کن کافیه ، اگه ترسی نداشته باشی پس اقدامت هم راحته عشقم ، من دلم روشنه نگران نباش 😙😙😍😍😍

خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۲:۳۸:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

سلام دوستای عزیزم

تبریک میگم به بانوهای جدید.سنا و الهام جون .خییییلی مبارکتون باشه دوستای گلم. ایشالا روزای خوبی رو کنار همسراتون تجربه کنید.anim2-40

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۲:۴۱:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

الهه جون خیییلی خوشحالم برگشتی. عزیزم ایشالا تو هم به زودی بانو میشی گلمanim2-a2d3

شهرزاد مهربونم، anim2-40ممنون که به فکرم بودی دوست عزیزم. من امروز پریودیم تموم شده ولی یه دو روزی همسرم خونه نیست. امیدوارم به زودی شرایط مهیا بشه.

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۳:۱۳:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲ ۰۸:۴۶:۰۲
(ویرایش)

مرسی شهرزاد جونم. قربون اون روحیه دادنت عزیزم. من امروز با سایز 10 راحت شده بودم یعنی بدون سوزش و کشیدگی راحت دیلاتور 10 سانت عقب جلو میشه. به نظرت فردا برم سایز 11سانت؟ سایز شوهر منم 11 12 هستش.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران