تعداد بازدید : 809279
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۱۳ ۱۳:۴۸:۳۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلام زیبا جان چه عالی پس قدمای اخرته برای رسیدن به اقدام، سایز همسرت چنده ؟ 

کامل که با این سایز راحت شدی برو برای اقدام، معمولا پوزیشن زن رو برای اولین اقدام خیلی بهتر و راحت تتره، من خودمم با زن رو رفتم واسه اقدام.

وقتی واژنت و رو الت همسرت قرار دادی، اروم اروم بشین روش و به همسرت بگو داری تمام تلاشتو میکنی، اروم اروم نفس عمیق بکش و بذار خود الت خیلی نرم تر از دیلاتوره،سُر بخوره بره جلو، هرجا دیدی یکم انقباض داری کگل کن ، نگرانم نباش anim2-ad54ad

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۵/۱۳ ۱۴:۲۱:۲۳
(ویرایش)

دیگه زیبا جان از این باز تر که هممون راجع به سایز همسرامون و دخول و ... اینا حرف میزنیم باهم happy

سایز همسرت رو باید در حالت تحریک سایز بزنی :)

اره دیگه باید زمانی باشه که هر دو حالت جسمانی و روحیتون اماده باشه و با لذت اینکار و بکنین، به الت همسرت ژل بزن، واژن خودتم موقع تحریک نمدار میشه، دخول بهتر اتفاق میفته blink

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۱۴:۳۰:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۰ ۱۶:۵۳:۱۳
(ویرایش)

چرا کسی جواب منو نمیدهcry

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۱۵:۲۸:۵۷
(ویرایش)

الهه جان

سوالت چی بوده ؟ من سعی کردم همه رو جواب بدم anim2-21

خواااهش میشه زیبا جان،قربونت سلامت باشیanim2-40 anim2-painting

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۱۶:۳۱:۱۶
(ویرایش)

سلام ماریا جان

خوش اومدی ، من که مرتب انجام میدادم، توام حتما مرتب انجام بده، روزی سه مرتبه بیست تایی کگل بلند، و سه مرتبه بیست تایی کگل کوتاه. حتماااااا

بعدم حتما تو دوران پریود کگل و انجام بده بدنت بذار رو فرم بمونه که تمریناتت عقب نیفته blink

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۱۷:۴۳:۲۸
(ویرایش)

سلام چشمک جون

خواهش میشه، خوش اومدی :)

واقعا اول و اخر درمان همینجاست، با نیرو و با اراده شروع کن، هر راهی یه پستی بلندیایی داره، تو پنج ماهه اول امسال 100 نفرمون بانو شدیم، یکیشم خود منم، پس میشه، وقتی بانو شین میبینین چققققققد عشق تو زندگیتون بیشتر میشه، اصلا یه حال خوبیه .

تو دوران پریود کگل و کار کن حتما.گزارشاتتو تو انجمن به مریم و سلما بده، اینجا بیا که انرژی بدی و انرژی بگیری از همه ماهایی که اینجاییم. چشم باز کنی میبینی درمان شدی،پس با قدرت و امید شروع کن anim2-a2d3

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۱۸:۳۱:۴۲
(ویرایش)

چشمک جان

خواااااهش میشههههanim2-ad54ad

اره اینجا دوره هم بهم انرژی میدیم تا همه بانو شن، بچه ها دلسرد شدین برین خاطرات و بخونین، روحیه میگیرین دوباره. افرین حال و اینده رو دریاب، فکر کن اون لحظه ای که بانو شدی، برق نگاه قشنگ خودت و همسرت، واااای عالیههههه، بچه ها تمرین کنین بانو شین ما ام خوشحال شیم anim2-4d564ad6

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۱۸:۴۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۷ ۲۲:۳۳:۳۸
(ویرایش)

سلام به همه من امروز اصلااا فرصت نکردم تمرین کنم چون از 8 صبح تا الان ک 7 عصره سرکارم و بدو بدو شاید شب یکم استراحت کنم و قبل خواب تمرین کنم...امروز روز سوم تمرینمه با دیلاتور و سایز یک 5 سانتی رو دیروز طوب کشید کمی و یکم روحیم ضعیف شده و کمی هم ناراحت شدم از خودم قک کنم یروز دیگ رو سایز 5 مانور بدم...یکم روحیه بدید آخر ماه شوهرم از کار میاد خونه و همش میگه میام و کلی امید داره ترو خدا دعا کنید واسم دوستان گلم😍😍😍😚😚😚

من میتونم...
۱۳۹۵/۵/۱۳ ۱۹:۳۶:۰۳
(ویرایش)

چشمک جان

خوااااااهش مییییییشه، دیرو زود داره سوخت و سوز نداره anim2-a2d3 افرین کگل عالیه، حتما مرتب انجام بده anim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۱۹:۴۰:۰۹
(ویرایش)

مهشید جان 

خدا قوت، ماشالله بهت که هم سر کار میری و هم میدویی میای به کارات میرسی، نگران نباش، رسیدی یکم استراحت کن و کارات و بکن و بشین پای تمرین، اینم از کارای واجبته، حتما قبل خواب با ارامش بهش برس . دیلاتور همینطوریه، یروز خوبه یروز نه، منم تجربه شو دارم، ولی نگران نباش بدنت انقباضش رفته رفته کم میشه، امیییییید داشته باااااش anim2-smilies-azardl2

کگل فرامووووش نشه blink

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۲۱:۳۹:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۰ ۱۶:۵۳:۱۳
(ویرایش)

ماه پیشونی جون شاید پیام قبلیم ثبت نشده تو سایت.اشکال نداره.تماس گرفتن با خانم خیابانی و مشکلمو مطرح کردم و راهنماییم کردن.مرسی ماه پیشونی واسه تاپیکی که ایجاد کردی.

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۲۱:۵۶:۰۸
(ویرایش)

زیباااا

مال منم همینجوری بود، دیگه اعصاب و روانمو بهم ریخته بود،همش تا نصفه میرفت تو anim2-New-6

ولی بعد از چند روز تمرین شد،هی کگل کن 

۱۳۹۵/۵/۱۳ ۲۱:۵۷:۱۹
(ویرایش)

الهه جون،

منم فکر میکنم ثبت نشده ، خدارو شکر که حل شد،خوااااهش مییییشه anim2-ad54ad

۱۳۹۵/۵/۱۴ ۰۰:۱۲:۱۱
(ویرایش)

سلام به همه یکم استراحت کردم و رفتم نیم ساعت رو دیلاتور 5 سانتیم و خیلی راحت با کگل بلند و نفس عمیق داخل رفت و دو پوزیشن رو امتحان کردم و خداروشکر خوب بود و حتی سریع هم حرکت دادم ک مطمئن شم...خیلی امیدوارم و همش بخودم میگم من میتونم من میتونم بچه ها یچیزی بگم ک واقعا معجزه میکنه آینه اعتماد بنفس رو صدبرابر میکنه و شاید به جرات بگم بعد سه روز تمرین فهمیدم یکی از دلایل این مشکل اینه ک آناتومی بدن خودمونو نمیدونیم...بچه ها من هرسری شوهرمو تصور میکنم ک با خوب شدنم چقد خوشحال میشه و با پوزیشن ها حتی تصور میکنم مثلا با شوهرمم...لطفا انرژی مثبت بفرستیم واس همه و بازم شعار من: من میتونم🙋🙋🙋💋💋💋❤❤❤❤

من میتونم...
۱۳۹۵/۵/۱۴ ۰۰:۱۴:۵۶
(ویرایش)

ماه پیشونی مرسی ازینکه هستی و مرسی از انرژیت

من میتونم...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314