تعداد بازدید : 2664
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۶/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
کاربران آنلاین : 0
فاطمه سارا
۱۳۹۵/۶/۲۷ ۱۸:۳۰:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۸:۱۰:۰۰

کسی بافتنی بلده؟

(ویرایش)

سلام
من از بافتنی زیاد سر در نمیارم اما یک سارفون ساده واسه دختر توراهیم دارم می بافم قسمت پشت لباس جدا و حلوی لباس جدا و این دو رو به هم وصل می کنم الان به یقه که رسیدم گیر کردم نمی دونم چکار کنم از هرکی می پرسم جوابش برام نامفهومه
برای حدودا سایز یک دارم می بافم 80 تا دونه سر انداختم و الان به قسمت کمر که رسیدم   47 دونه دارم ساده بافی می کنم و دورتا دور رو رکن می بافم

اینم عکسش

میشه بگید به قسمت رکن یقه که رسیدم چکار کنم؟

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۶/۲۹ ۱۶:۴۰:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۶ ۲۱:۰۳:۴۲
(ویرایش)

چه خوشگله

من اصلا بلد نیستم. تو مدرسه یه چیزایی یاد گرفتیم و یه ژیله هم بافتم. الان هیچی یادم نیست.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۶/۲۹ ۲۳:۲۵:۰۸
(ویرایش)

گرفتار شدم .worry

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۷/۴ ۰۸:۴۵:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۵ ۰۸:۳۴:۳۷
(ویرایش)

سارا جونم دختر گلت چطوره؟ خیالت راحته ایشالا؟ love من خیلی دعات میکنم.

۱۳۹۵/۷/۶ ۱۹:۵۸:۰۹
(ویرایش)

سلام یاسی جون ممنونم که یادته و دعا می کنی....شب ها که دارم می خوابم فکر می کنم حال بچه چطوره...آیا سالمه ...سرنوشتش چیه ...براش لباس می بافم لباس های خوشگل می خرم ...خدا کنه دیوونه نشم....توکل بر خدا می کنم و امیدوارم این بار که رفتم سونو بگه دیگه چیزی پشت گردنش نیست....

۱۳۹۵/۷/۷ ۰۸:۱۷:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸:۱۶
(ویرایش)

الهی سالم و سلامت دنیا بیاریش سارا جونم. توکلت به خدا باشه. کی باید بری سونو؟ کی تاریخ زایمانت هست؟ من برات نذر کردم حتمن خبرمون کن. ایشالا با آرامش و دعاهای مادرانه ت دختر گلت ناز و ملوس و سالم بدنیا بیاد.

۱۳۹۵/۷/۷ ۱۰:۵۳:۴۸
(ویرایش)

سونو یه روز قبل از محرم هست . زایمانم میفته آذرماه احتمالا . ممنون که نذر کردی عزیز. خداکنه سالم باشه خدا بهت سلامتی بده

۱۳۹۵/۷/۷ ۱۱:۰۵:۵۲
۱۳۹۵/۷/۱۱ ۱۱:۰۹:۴۶
(ویرایش)

سارا؟؟  بی خبرمون نذاریا. ایشالا بخیر و خوشی بیای و خبرای خوب بیاری برامون. 

۱۳۹۵/۷/۱۱ ۲۱:۴۶:۴۱
(ویرایش)

سلام یاسی جوون فعلا که سونو دادم و سونوگراف گفت اونقدری که من میتونم ببینم کیستی پشت گردن جنین نیست....البته می دونم بازم این سونو رو ببرم به دکترم نشون بدم بازم یک کلمه امیدوارکننده نمیزنه....نمی دونم چرا اینجوری می کنه با من

۱۳۹۵/۷/۱۲ ۰۸:۱۱:۱۸
(ویرایش)

خداروهزار بار شکر تا همینجاشم عالیه. ایشالا دکترت این دفعه سورپرایزتت کنه یه کلمه امیدوارانه بزنه. انقد بدم میاد ازین دکترایی که دل ادمو با هزارجور شک و دلهره  خالی میکنن.....

۱۳۹۵/۷/۱۲ ۱۳:۱۷:۳۳
(ویرایش)

ایشالاlovevalentine

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران