تعداد بازدید : 1308
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۷/۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۸/۵
کاربران آنلاین : 0
Aysooda22
۱۳۹۵/۷/۱ ۱۲:۰۷:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۴ ۱۹:۰۷:۱۲

سوال ضروری

(ویرایش)

سلام خسته نباشید

من شش روز بعد از پاکیم با نامزدم یه رابطه ی سطحی داشتم دخول انجام نشد و فقط در حد مالش اندام تناسلیشون به واژن من بود منی هم خارج نشد ولی ترس من از مایع قبل از انزال هست یا با این توصیفات امکان بارداری هست؟ سیکل قاعدگی من بین ۲۸ تا ۳۰ روزه ممنون میشم سریع جواب بدید😔

۱۳۹۵/۷/۱ ۱۳:۲۳:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۲۲ ۱۰:۵۱:۰۲
(ویرایش)
سلام نه امکان بارداری نیست
تاخدارو دارم غم ندارم
۱۳۹۵/۷/۱ ۲۲:۴۲:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۲ ۱۰:۱۴:۴۶
(ویرایش)

سلام ، وقتتون بخیر

من 26 سالمه و سه ساله که ازدواج کردم ، بچه هم ندارم . سه هفته پیش برای چکاپ رفتم  دکتر گفت که زخم رحم و عفونت شدید دارم و آزمایش پاپ اسمیر هم انجام دادم سری اول پماد کلوتیمازول و یه قرص دیگه تجویز کردن  بعد از ده روز دوباره مراجعه کردم و جواب آزمایش رو نشون دادم دوباره معاینه شدم و گفتن همچنان عفونت دارم و این سری شش سرم مترونیدازول و ژلش رو تجویز کردن و گفتن سری بعد بیا فریز کن و اینکه اگه زخمت خوب نشه دیگه باردار نمیشی حتما بیا . راستش من خیلی ترسیدم و نمیخوام فریز کنم از طرفی علائم خیلی خاصی هم نداشتم فقط الان که هر روز خودم رو معاینه میکنم داخل واژن ترشح های تکه ای پنیری شکل سفید میبینم بو و اینجور چیزها هم ندارم و تو این سه هفته یکبار نزدیکی با کاندوم داشتیم که احساس سوزش داشتم ، تا قبل اینکه برای معاینه و پاپ اسمیر برم مشکلی نداشتم تو سکس . ببخشید که سوالم طولانی شد ولی واقعا نگران هستم و نمیدونم باید چیکار کنم؟

یک دنیا ممنون از پاسخگویی و سایت عالیتون. 

یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت
۱۳۹۵/۷/۲ ۱۳:۱۱:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۲ ۱۳:۲۴:۰۸
(ویرایش)

سلام چند وقتیه به علت کمبود سکس با خانوم ها علاقه مند به اقایون شدم و بصورت مفعول واقع شدن این مساله خیلی منو اذیت میکنه و واقعا دوست ندارم ولی از شر وسوسه هایی که دارم نمیتونم خلاص شم لطفا راهنمایی بفرمایید

۱۳۹۵/۸/۵ ۰۸:۰۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۶:۱۳:۴۲
(ویرایش)

https://goo.gl/WYOJto

اینجا رو سر بزنید سایتیه که مشاوره رایگان داره واسه ازدواج

۱۳۹۵/۸/۵ ۰۸:۰۶:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۶:۱۳:۴۲
(ویرایش)

https://goo.gl/A2xhJm

این لینک اصلی سایته که میتونید هر سوالی دارین بذارین مشاورها کمتر از یک روز میان و جواب میدن

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران