تعداد بازدید : 1359
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۷/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۸/۵
کاربران آنلاین : 0
خانم تنها
۱۳۹۵/۷/۲۴ ۱۴:۲۰:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۲۴ ۱۸:۱۷:۲۹

ایا پرده بکارت پاره شده.

(ویرایش)

با سلام.من خانم 31 ساله ای هستم که 5 سال ازدواج کردم. من دیر پریود شدم و حالا متوجه شدم به علت کم کاری تیروییدم بوده. من در 14 سالگی در اردویی که از طرف مدرسه رفته بودیم پریود شدم.وقتی برگشتیم خونریزیم قطع شد و من بعد دو هفته دو باره پریود شدم.سوال و مشکل اصلی من اینه من چون تو خانواده سنتی بزرگ شدم تا اون زمان چیزی در مورد پریود و پرده بکارت و مسایل جنسی اصلا نداشتم.به طوری که حتی مادر من با من در اردو بود.اما چون نمیدونستم پریود شدم فکر کردم شیطونی کردم و جاییم پاره شده.متاسفانه در سه مرتبطه در اردو به سرویس بهداشتی رفتم و با فشار دادن دستمال کاغذی در واژن خون به خیال زخمی بودن سعی در برطرف نمودن خونریزی داشتم که دو بار هم انگشتمو وارد واژن کرده تا مثلا به خیال خودم بفهمم زخم کجاست که دچار درد شدیدی شدم که تا صبحش نخوابیدم به طوری که بعد برگشت به خانه در حمام گریه میکردم.این مسله رو به کسی نگفتم به خیال خود که زخم بوده و ترمیم میشود تا زمانی که من ازدواج کردم و چند بار در عقد و شب عروسی خونریزی نداشتم.همسرم اوایل کمی دودل بود تا 4 ماه پیش که شبی امد مسله رو گفت و من عصبانی شدم.متاسفانه همسرم موضوع رو به برادرم گفت. و الان من 4 ماه مثل مرده ها هستم.سوالم اینجاست ایا من خودم ممکنه پرده بکارت خودمو زده باشم.و ایا برای اینکه زندگیم بهم نریزه به خانوادن بگم.اخه من مهریمو گذاشتم اجرا.بخدا الان که دارم مینویسم 3 ماه هر روز 3 تا قرص ژلوفن میخورم.تر خدا راهنماییم کنید.

۱۳۹۵/۷/۲۴ ۱۵:۵۹:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۱۸:۴۶:۲۴
(ویرایش)

شوهرت بعد 5 سال یادش افتاده؟

شما وقتی به خودت مطمئنی جلوش باید محکم واستی

در ضمن شاید پرده ات حلقوی بوده و خون نیومده؟!

بهتره با یه دکتر زنان مشورت کنی

من جای شما باشم با همچین مردی زندگی نمیکنم

زندگی قانون
باورو ها و لیاقتهاست!!!!
همیشه باور
داشته باش
لایق بهترین هایی!!!!❤💓💓❤:
بهترینها رو واستون ارزو دارم
۱۳۹۵/۷/۲۴ ۱۷:۵۸:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۲۴ ۱۸:۱۷:۲۹
(ویرایش)

نه عزیز حرف من اینه ایا امکان داره در 14 سالگی خودم پردمو زده باشم. اخه اگه این موضوع باشه من الان ازش شکایت کردم.شاید اصلا نداشتم.

۱۳۹۵/۷/۲۴ ۱۹:۱۸:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

عزیزم برو معاینه احتمالا متوجه میشن نوع پرده ارتجاعی هست و خونریزی نداشتی علتش این بوده. اینکه با انگشت کل پرده برداشته بشه بعیده اونم تو اون سن

چرا کار به شکایت رسید حالا؟😞 اونام میفرستن پزشک قانونی معلوم میشه که پرده باید خون میومده یا نه

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۸/۵ ۰۸:۰۱:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۶:۱۳:۴۲
(ویرایش)

https://goo.gl/jmvJyH

دوستان این لینکی که گذاشتم مشاوره رایگان قبل از ازدواج داره حتما سر بزنید کمکتون میکنه

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران