تعداد بازدید : 3488
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۸/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۶/۹
کاربران آنلاین : 0
فاطمه سارا
۱۳۹۵/۸/۱۱ ۲۱:۵۰:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۸:۱۰:۰۰

فساد و سوالات مشکوک برخی کاربران

(ویرایش)

با سلام به همه ی دوستان
مدتیه که توی این سایت برخی پیام ها درج میشه که خیلی راحت و بدون کوچکترین ابراز ناراحتی در مورد خود ارضایی یا سکس با دوست پسر یا از بین رفتن پرده بکارت و نحوه ی ترمیم اون و گول زدن خواستگار از همه جا بی خبر گذاشته میشه....

چرا باید این طور باشه که برخی بدون احساس عذاب وجدان بیان و از این حرف ها بزنند و گناه های بزرگ رو خیلی کوچیک و کم اهمیت جلوه بدهند؟؟

در خوشبینانه ترین حالت طرف میاد و میگه من توبه و کردم و از این حرف ها ....نه اینکه مثل برخی بیان و بگن من سکس از پشت خیلی داشتم و چکار کنم آزمایشات نشون نده!!

گیرم سر دیگران رو شیره بمالی خدا رو هم می تونی گول بزنی؟؟
واقعا ناراحت میشم ودلم میگیره از خوندن این مطالب....
به نظر شما چطور میشه جلوی این جریان رو گرفت و چرا خانواده ها اینقدر بی خیال و بی تفاوت و بی غیرت شدند؟

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۸/۱۲ ۰۷:۵۲:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۱۲ ۱۸:۴۵:۴۹
(ویرایش)

هیچ جوره نمیشه جلوی این جریاناتو گرف .. بدترم قراره بشه ..کلا ما جامعه ی لجبازی هستیم وقتی بهمون میگن این کار بده برعکس همون کارو انجام میدیم و هزار تا دلیل ب ظاهر منطقیم میاریم .. حالا کاری ک میشه کرد اینه : هوای خودمونو داشته باشیم .. شاید باعث شه کمتر شه !! وگرنه کاری از کسی برای همچین افرادی بر نمیاد .. 

۱۳۹۵/۸/۱۲ ۰۸:۲۳:۲۰
(ویرایش)

شیوا جان ناجور باهات موافقم .. 

۱۳۹۵/۸/۱۲ ۰۸:۲۶:۴۲
(ویرایش)

واقعا منم متوجه نمیشم چرا قبل انجام کاری دوتا سرچ نمیزنن بفهمن دارن چیکار میکنن ..

خدایا ب راه راست هدایتشون کن .. نشدم راه راستو براشون کج کن 😒

احسان75anim2-25r30wi

۱۳۹۵/۸/۱۲ ۰۸:۴۳:۱۹
(ویرایش)

عاره دخترنما ک پررررره..

من از همین تریبون تشکر میکنم از همه ی کسانی ک موجبات تفریح و خنده ی مارو فراهم میکننanim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۵/۸/۱۲ ۱۰:۱۵:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸:۱۶
(ویرایش)

هر کی هر جا که هست اگر همونجا رو مرکز کارهای دنیا بدونه دیگه همیشه حواسش شش دنگ به کارهاش هست. هر کسی. هر جایی.

۱۳۹۵/۸/۱۲ ۱۱:۴۲:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۲۲ ۰۸:۰۵:۰۲
(ویرایش)

سلام دوستان...

بهتر بدون تعصب بر خورد کنیم ...اگر کسی از خودارضایی صحبت می کنه یا مشکل پرده بکارت...بهتره با نگاهی مثبت بهش جواب بدیم البته این سایت همون طور که از اسمش پیداست مربوط به مسایل خانمها میشه..بودن آقایون معنا نداره ...اما بهتر دوستانمون رو بدون قضاوت راهنمایی کنیم گاهی انسان ناخواسته اسیر مشکلاتی میشه که شاید با راهنمایی ما گره از کار کسی باز بشه..قضاوت درباره گناه بودن یا نبودنش با ما نیست عزیزان ...موفق باشید

سلام زندگی
۱۳۹۵/۸/۱۲ ۲۱:۱۷:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۳ ۱۹:۲۲:۰۲
(ویرایش)

سلام دوستان منم با خانوم سارا 6موافقم.وظیفه این سایت مشاوره دادن هستش  و فیلتری واسه ادما نداره دیگه نوع سوال پرسیدنم بستگی داره به پرسشگر که شان اینجا و بفیه رو حفظ کنه و عفت کلام داشته باشه و اینکه چکار کرده و .... به خودش ربط داره و اگر گناهکار باشه و خطایی سر زده باشه ازش اون بالا سری خودش تنبیهش میکنه.

۱۳۹۵/۸/۱۲ ۲۲:۰۲:۱۰
(ویرایش)

دوستان اینکه کسی خطایی انجام داده تا وقتی به خودش مربوطه که جار نزنه ولی وقتی میاد و میگه سکس داشتم چکار کنم برای پرده تا بتونم ازدواج کنم اینجا داره گناهش رو جار میزنه در حالیکه میتونه بگه پشیمونم و اظهار ندامت کنه نه اینکه بیاد و با بی تفاوتی از سکس های فراوونی که داره خبر بده و گناه رو در نظر مخاطب کوچیک جلوه بده ....
یه وقتی می بینی کسی دچار گناهی میشه وخودش پشیمونه و توبه می کنه اما یکی هم هست نه تنها پشیمون نیست بلکه افتخار هم می کنه ....شاید اون اولی رو خدا ببخشه ولی دومی را تا وقتی بهش افتخار می کنه بعیده ببخشه...هرچند به قول بچه ها خیلی هاش مشخصه که طرف اصلا زن نیست و داره سوال می کنه صرفا به خاطر مرضی که در قلبش داره....
می دونم مدتیه که مد شده در برابر حرکات زشت و مستهجن بی تفاوت رد شدن و این جمله که به خودش مربوطه نشان دهنده ی روشنفکری شده در حالیکه همون فرد مثلا نسبت به انداختن آشغال از پنجره ی ماشین به بیرون عکس العمل تند و شدید نشون میده...آیا رواج فساد و عادی شدن گناه کمتر از ریختن آشغال توی خیابون هاست؟؟

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۸/۱۲ ۲۳:۳۲:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام دوستان.

خب وجود این مسایل و این گناهان و این خطاها (دقیقا مثل گناه ها و خطاهای دیگر) ما رو ناراحت میکنه .

ولی این دلیل نمیشه من بجای جواب علمی دادن ، بشینم موعظه کنم !

چیزی که تو کشور زیاد داریم ، واعظ و مرجع دینی و اخلاقی و قاضی و ...ست !
بالاخره باید جایی هم باشه که اینا سوالشون رو بپرسن .

کسی که دوست پسر داره ، نباید روش جلوگیری و بهداشت و ....رو بدونه !؟

با پاک کردن صورت مساله چیزی درست نمیشه .

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۵/۸/۱۳ ۰۰:۳۲:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام. کی بودن ایشون ؟ کجا نوشته ؟ اوکی. سرچ میکنم و حذف میکنم.

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۵/۸/۱۳ ۱۰:۴۴:۴۳
(ویرایش)

خانم خیابانی سلام و خسته نباشید
خیلی از این پرسش ها توسط شما پاسخی داده نمیشه چون اصلا در قسمت پرسش و پاسخ مطرح نمیشه در قسمت تالارگفتگو مطرح میشه و به قول خود شما شبیه داستان هست تا سوال...
درثانی چه اشکالی داره همه ما واعظ باشیم؟  می دونیم در تاریخ گذشته ی ما در زمان درخشش علمی ما در جهان تمام دانشمندان طب و ریاضیات فقیه هم بودند! یعنی علوم ریاضی و خداشناسی و نجوم رو خیلی وقت ها تفکیک نمی کردند برخلاف علم امروز که کاملا این مقولات رو از هم جدا کرده ....برای همینم هست که منی که میکرو اینجکشن شده بودم دکترم موقع انتقال به همکاراش گفت این صد در صد not responsible هست ....فکر می کرد من متوجه نمیشم! از نظر پزشکم میکرو شدن ما بی پاسخ بود اما خدا خواست و جوابش شد یک پسربچه ی یک سال و سه ماهه و الان هم که باردارم با ان تی هشت و نیم دکتر دستور سقط داد که البته پزشکی قانونی قبول نکرد و آزمایش cvsمی خواست که در کمال تعجب دیدیم هم cvsهم AFPهم اکوی قلب هم آنومالی اسکن همه و همه می گفت بچه سالمه و ما منتظریم که بچه به دنیا بیاد و ببینیم سالم هست یا نه...اما چیزی که برای من ثابت شد اینه برخی پزشکان ما علم رو بالاتر از خواست خدا می دونن و خیلی اوقات یه چند درصد هم در ذهنشون احتمال قائل نیستن که این علم ناقص باشه و .....
خلاصه ببخشید که حرف زیاد زدم  در این مورد ولی به نظر بنده ی حقیر اخلاق از علم نه میتونه جدا باشه نه به صلاحه که جدا باشه.

۱۳۹۵/۸/۱۳ ۲۲:۰۴:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۱۶ ۱۹:۵۱:۲۳
(ویرایش)

گناهان بزرگ از بزرگ هم گذشته ، متاسفانه جامعه ما هر روز داره بدتر و بدتر میشه خصوصا از لحاظ اخلاقی ، مسئله سکس هم که بیداد میکنه ، من شیش ماه قبل دوست پسر داشتم خیلی باهاش صمیمی بودم ولی سکس هرگز نداشتم ، بیچاره توهم داشت و عاشق دو تا خواهراش  و مامانش بود و دوست داشت سکس داشته باشه با اونا ، من نمیدونم این مرض ها از کجا میاد و علتش چیه .

شوخ و زیبا
۱۳۹۵/۸/۱۴ ۰۳:۲۵:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۱۴ ۰۳:۳۴:۴۹
(ویرایش)

سلام به همه عزیزان < قصد جسارت ندارم ولی واقعیت جامعه کنونی ما همینه بهتره واقع بین باشیم اجازه بدیم دیگران به اندازه فهمشون سوال کنند از بس که متعصبانه برخورد شده که جامعه کنونی را شاهدیم اتفاقا در کنار ارایه مشاوره میتوان به طرف مقابل نحوه طرح سوال را هم آموزش داد » باهم مهربا باشیم و واقعیت را همانطور که هست قبول کنیم 

آرامش زیبا
۱۳۹۵/۸/۱۵ ۱۱:۰۵:۱۰
(ویرایش)

عاری عاری راست میگوید .. بیایید افراد را ب حال خود رها کنیم ..

و با دید مثبت با سوالات آنها تفریح کنیم ..anim2-4d564ad6

بیخیال بابا حال دارینا .. 

شما الان هی پند و اندرز بدین کیه ک گوش بده .. با پیام و آیه و حدیث حرف کسیو قبول نمیکنن اینجا ک دیگه یه فضای مجازیه ..anim2-sad

انسان قدرت تصمیم گیری داره .. وقتی تصمیم گرفته همچین غلطی کنه میکنه و تا سرش ب سنگ نخوره ول کن ماجرا نیس ..anim2-65d6a5d6s

پ مختونو درگیر این جماعت نکنین .. برای آرامش خودتون عرض کردم..

تا نخوان خودشون خودشونو اصلاح کنن وضعیت همینه .. امید ب روزی ک تمامی عقده ها خالی شود .. نقطه!

۱۳۹۵/۸/۱۸ ۱۵:۵۸:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۵ ۱۴:۴۲:۵۰
(ویرایش)

واقعا جای تأسفهworry

یاد خدا آرام بخش دلهاست.
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021