تعداد بازدید : 4538
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۹/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۸/۱۲
کاربران آنلاین : 0
دختری از دیار آفتاب
۱۳۹۵/۹/۱۲ ۱۲:۳۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲۲ ۱۷:۱۸:۴۳

افتادگی سینه.

(ویرایش)

من 18 سالمه ولی نمیدونم چرا سینه هام همش شله و افتاده هست اعصابم خورد شده سایزشم65 هس.anim2-sad
تا حالام از هزار تا سوتین استفاده کردم ولی اصلا سفت نمیشن و شل شل هستن...من چیکار کنم بچه هاااااااااا اعتماد به نفسم دارم از دست میدم anim2-sad

۱۳۹۵/۹/۱۲ ۱۹:۵۵:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيزم از من پيشنهاد كه :

١) به هيچ عنوان سوتين إسفنجي استفاده نكن چون باعث عرق ميشه و آب مي كنه سينه رو 

٢) حدالامكان دستمالي نشه از هر روش فرق نداره 

٣ ) سوتين فنري و محكم ببند و از سوتين هاي فانتزي و سكسي براي طول روز جدا پرهيز كن 

كمتر از يك ماه خودت تغيير رو حس مي كني اول پف سينه بر مي گروه و بعد هم به تدريج مابقي اما ماندگاري طولاني مدت تو وضعيت افتادگي قابل بهبود هست اما قابل درمان كامل نيست و بايد به پزشك مراجعه كني با فيزيوتراپي بهتره درمان شه ولي جراحي آخرين راهه كه براي متاهلاي چند شكم زاييدست. 

يكم سايزت بزرگ بشه كمك مي كنه كه شكيل تَر بشه كه براي اين هيچ اقدامي نكن بذار زمان درستش مي كنه ☺️ موفق باشي 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۹/۱۴ ۱۳:۱۴:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۲۲ ۰۸:۰۵:۰۲
(ویرایش)

عزیزم باید دید وزنت چقدره....؟

کاهی بخاطر چاق و لاغر شدن این اتفاق میفته عزیزم

منم همینطور بودم سوتین 70 برام کوچیک بود 75 برام بزرگ اما از چند ورزش سینه که تو اینترنت هم هست برای بزرگی سینه استفاده کردم اما باید ادامه دار باشه باید  سینه و اندامش رو ورزش بدی تا سفت بشه مثل همه قسمتهای بدن که با ورزش قوی میشن ...در ضمن اگر خیلی لاغری بهتر چند کیلو وزن اضافه کنی ..موفق باشی....

سلام زندگی
۱۳۹۵/۹/۱۶ ۰۸:۴۵:۴۰
(ویرایش)

سلام سارا جون ..من 18 سالمه وزنم 60 کیلو هست وقدمم160 
یه کمی تپل هستم ولی زیاد نه..من دلم نمیخواد سینه هام بزرگ بشن میخوام همون 65 که هستن همینجور بمونن ولی نمیدونم چرا همش شله حتما باید سوتین ببندم وگرنه اعصابم خورد میشه بدون سوتین اصلا دیوونه شدم با این وضع والا من حتی دست هم بهشون نزدم نمیدونم چرا شل هستن اگه ورزش سینه انجام بدم بزرگ نشن یهو؟؟؟

۱۳۹۵/۹/۱۷ ۰۵:۳۴:۰۸
(ویرایش)

سلام مامان کوین..
ممنونم از کمکت پس سوتین فنردار بخرم از این ب بعد؟؟فنر دار اسفنجی باشه یا نه؟؟؟فقط دوست ندارم سایز سینم از65 بیشتر بشه دلم میخواد همین قدر بمونه و بزرگتر نشه
میخوام سفت بشن آخه من همش 18 سالمه و اینجور اتفاقی واسم افتاده نا امید کنندس آخه دوره راهنماییم سوتین نمیبستم بنظرم بخار همین اینقد شل شده.چه اشتباهی کردم نمیدونم چجور جبران کنمanim2-sad

۱۳۹۵/۹/۱۷ ۲۰:۲۸:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

آره عزيزم نبستن سوتين به صورت مداوم تو فرمش تأثير ميذاره . هر چي استفاده مي كني فقط بدونه اسفنج باشه. ازين جهت هم گفتم فنري چون كمك مي كنه كه بالا بمونه و مي تونه جنسش تور يا ساتن يا هر چي باشه اما اگه بدون فنر مي خواي استفاده كني حتما بايد از فرم سوتين نوك تيزا استفاده كني نه تخم مرغي كه با بند و كش و اين داستانا بدون كمك از فنر سينه رو شق و رق بالا نگه داره( به اصطلاح سوتين پير زنيا ) البته مدل هاي خوشگل و شيك هم داره اما معمولا يا سياه هستن يا سفيد.☺️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۸/۸/۱۲ ۱۸:۳۲:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۱۳ ۱۲:۲۳:۴۴
(ویرایش)

سلام دوستان

من هم بعد از شیردهی فریبا سینه هام شل شده بودن که بعد از کلی تحقیق آخرش کرم سفت کننده سینه زین تهیه کردم و 4 ماه مرتب ازش استفاده کردم

از تاثیرش خیلی راضیم الان سینه هام سفت و مثل قبل شیردهی شدن

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران