تعداد بازدید : 816
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۹/۳۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۰/۱
کاربران آنلاین : 0
گلی جون33
۱۳۹۵/۹/۳۰ ۲۲:۴۳:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۳:۵۳:۱۶

پریود بودن و درد

(ویرایش)

سلام

من با نامزدم رابطه ازمقعد دارم.و هنوز باکره هستم.الان به اصرارش در زمان پریود بودنم رابطه ای به این صورت داشتیم.بعد از رابطه من احساس درد شدیدی در قسمت زیر دلم دارم.دلیلش چیه؟البته رابطه خیلی کوتاه در حد یک دقیقه بود.

۱۳۹۵/۱۰/۱ ۰۹:۰۷:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۲۳:۲۲:۲۶
(ویرایش)

چون در زمان پریود رحم و تخمدان ها بزرگتر از حالت عادی میشن

ممکنه این نوع رابطه باعث فشار به رحمت شده و ایجاد درد کرده باشه

به هرکس میرسم نام تو را با ذوق میگویم ....
شبیه اولین تکلیف یک‌ طفل دبستانی...
۱۳۹۵/۱۰/۱ ۱۳:۵۷:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲ ۲۱:۴۷:۴۷
(ویرایش)

سلام

ممن با نامزدم رابطه داشتم ولی منی داخل واژنم نریخت اما اطراف ریخت

ماه اول پریودم عقب افتاد و سومین بار که پریود شدم درد نداشتم و خونریزی خیلی کم بود و اواخرش فقظ لکه قهوه ای میدیدم ممکنه باردار باشم؟ البته من خانومایی رو دیدم که دوران بارداریشون تا ماه پنجم پریودن نگرانیم برای اینه که نکنه منم باردار باشم ؟ما هنوز عروسی نکردیم و نمیخوام باردار بشم

سوال بعدیم اینه که اگه باردارم جطور میتونم تو خونه سقط کنم بدون مراجعه به پزشک. اگرم باردار باشم الان باید ماه سوم باشه میتونم اصلا تو خونه سقط داشته باشم؟ یعنی این تا اواخر ماه سوم ممکنه؟

ببخشید اینجا پرسیدم خیلی نگرانم. مرسی

۱۳۹۵/۱۰/۱ ۱۴:۱۲:۵۲
(ویرایش)

یعنی ممکنه بهم ریختن پریود واقعا بخاطر استرس باشه؟

من تو نت سرج کردم یک سری ار علاعم رو داشتم مثل سفت شدن سینه .

تو این مدت اگه جنینی باشه اونقدری رشد میکنه که به جشم بیاد؟

نه نداشتم

۱۳۹۵/۱۰/۱ ۱۴:۳۴:۲۰
(ویرایش)

تا الان  انقد نگران نشده بودم تا وقتی که اخرین بار پریود شدم که گفتم جطوری بود البته هنوز تموم نشده امروز روز اخرمه

از دیشب زیاد سرج کردم راجبش تا صبح خوابم نبرد بس که نا امید شدم. همه جا نوشته بود بدون دخول احتمال بارداری هست بیشتر نگرانیم بخاطر همینه

میترسم باردار باشمو برای سقط دیر شده باشه

۱۳۹۵/۱۰/۱ ۱۴:۵۸:۰۵
(ویرایش)

خدا کنه پریود منم بخاطر استرس اینجوری شده باشهalmostcry

باید یه دعوای حسابی با نامزدم بکنم که عروسیو بندازیم جلو نمیشه با استرس زندگی کردanim2-New-6 باز اگه ادم عروسی کرده باشه هرموقع که باردار بشه مشکلی نیست میشه نگهش داشت

۱۳۹۵/۱۰/۱ ۱۵:۰۵:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۳:۵۳:۱۶
(ویرایش)

واقعا دوران نامزدی و ترس از حاملگی خیلی بده.کل خوشی رو کوفت میکنه با چند روز تاخیر

۱۳۹۵/۱۰/۱ ۱۵:۱۰:۳۸
(ویرایش)

اره واقعا باز با طرف دوست باشی میتونی جلوشو بگیری که رابطه نداشته باشی هم خوشی هم استرس بارداریو نداری

لامصب من اگه میدونستم نامزدی انقد سخته و انتظار همه جیزو از ادم داره یهو عقدو عروسی میگرفتم تموم شه بره پی کارش پسره ی لوس

۱۳۹۵/۱۰/۱ ۱۵:۱۵:۳۸
(ویرایش)

اخر شهریور

۱۳۹۵/۱۰/۱ ۱۵:۴۳:۲۰
(ویرایش)

اون بیجاره اهل دعوا نیست بعد ی مدت یهو سر جندتا از گند کاریام عصبی میشه shysmileبعدم تمومش میکنه مامانش یکم رد میده ولی خودش نه پسر خوبیه

ایشالا بعد عروسی از همه مشکلات راحت میشیم فقط منتظرم کاراش تموم بشه که عروسیمونو بگیریم من که کلا میخواستم عروسی نگیریم بعد عقد رسمیش کنیم بین فامیل بریم خخونه خودمون خودش گفت که نه عروسی بگیریمو از این داستانا از بعد این حرفش مامانش شروع کرده اذیت کردن خدا کنه این کاراشم تموم بشه ی جشن بگیریم بریم خونه خودمون خسته شدم دیگه

۱۳۹۵/۱۰/۱ ۱۵:۵۰:۳۳
(ویرایش)

مرسی عزیزم همجنینlove

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728