تعداد بازدید : 1283
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۰/۳
کاربران آنلاین : 0
71
۱۳۹۵/۱۰/۱ ۲۱:۲۲:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۹ ۱۵:۱۹:۰۱

رابطع داشتن در زمان نامزدی

(ویرایش)

سلام من س روز پیش بانامزدم نزدیکی بدون دخول داشتم بصورت سرپا بودیم و لاپایی. مقداری از منی داخل شورتم ریخت ک زود پاک کردم و با اب التم رو شستم از ترس ی ساعت بعد 4تا ال دی خوردم و 12 ساعت بعدهم 4 تای دیگه وقتی از رابطع مون و خوردن ال دی 24 ساعت گذشت فهمیدم ک نزذیکای تخمک گذاریم هس واسه همون ی قرص لوانژسترول 1.5 خوردم خیلی میتزسم حامله شم چنددرصد احتمال حاملگی هس؟و اینکه چقد طول میکشه تا پریود شم ؟خواهش میکنم کمکم کنین

۱۳۹۵/۱۰/۲ ۰۰:۵۵:۴۱
(ویرایش)

شرمنده ی چیزه دیگه اینکه اگر زمانی ک نزدیکی صورت گرفته بود تخمک ها ازاد شده بودند با مصرف قرص از بین میرن ؟اگر اسپرم ب تخمک رسیده باشه قرصا میتونن از بین ببرنش یا دیگه فایذه ای نداره؟شما چقد احتمال میدین از خارج الت اسپرم حرکت کنه و ب تخمک برسه بدون اینکه قرصا اثری داشته باشن؟من فردای روزی ک ال دی خوردم احساس میکردم تخمدانام درد میکنن یعنی تخمک ازاد شده؟اگه ازادشده باشه تو مسیر قرصا اسپرمو کشتن یا ممکنه بهم رسیده باشن؟اصلا بدجور ذهنم درگیر شده دارم از استزس میمیرم بخدا  😢😢

۱۳۹۵/۱۰/۲ ۱۷:۲۲:۲۲
(ویرایش)

کسی نیس جوابمو بده  😢😢😢😢

۱۳۹۵/۱۰/۲ ۱۹:۵۹:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۲۰:۵۴:۰۶
(ویرایش)

خیالت جمع خبری نیس خیلی میترسی یه آزمایش خون برو ولی عزیزم واسه بارداری باید کلی رابطه برقرار شه به این راحتی ها که نمیشهanim2-4d564ad6

نماز فرد متاهل 70برابر بهتراز فرد مجرد است.
۱۳۹۵/۱۰/۲ ۲۰:۱۱:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱ ۲۱:۴۱:۲۳
(ویرایش)

مگه به همين راحتياس فقط اين همه قرص خوردي مشكلي پيش نياد برات

ميشه براي سلامتي نينيم صلوات بفرستين؟
۱۳۹۵/۱۰/۲ ۲۰:۴۱:۴۲
(ویرایش)

نگرانم.من پریودم همیشع منظمه 14 ام هرماه. نمیدونم چی میشه الان باید منتظربمونم تا 14 بهمن یااین روزا باید بشم؟اگه نشم چی؟؟؟؟؟؟😲😲😭😭😭😭😭😭 یکشنبه عصر ک نزدیکی کردیم الان پنج شنبه اس شده 4 روز هیچ خبری از پریود نیس 

برام دعاکنین ک طوری نشه

۱۳۹۵/۱۰/۳ ۰۱:۱۰:۵۸
(ویرایش)

ممنون عزیزم

۱۳۹۵/۱۰/۳ ۰۹:۵۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۲ ۰۰:۳۸:۴۸
(ویرایش)

استرس باعث تغییر در زمان پریودت میشه .من خودم ۱۴ روز بعد استفاده از قرص اورژانسی پری شدم .ریلکس باش و آروم‌.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران