تعداد بازدید : 1566
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
کاربران آنلاین : 0
Naziiii0505 (...)
۱۳۹۵/۱۰/۵ ۰۱:۲۵:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۴ ۰۳:۰۵:۱۳

زایمان واژینیسموسی

(ویرایش)

سلام همه دوستان.من ۴ساله ازدواج کردم اما مشکل نزدیکی داشتم ازابتدا.چندماهی میشه بااین سایتتون اشنا شدم اما حامله بودم.الان هفته۳۷بارداریمم توروخدا کمکم کنید استرس زیادواسه زایمان دارم ازاین دردم فقط من وهمسرم خبرداریم نمیدونم چکارباید کنم استرسم زیاده وزایمانم طبیعیه و پول اونقدر نداریم که بخام سزارین برم.تو۲۰هفته یک بارسونوی واژینال رفتم اما اونقدر درد کشیدم تاچندساعت حالم خراب بود به نظرتون من میتونم زایمان طبیعی کنم خواهشا کمکم کنید

خداااا
۱۳۹۵/۱۰/۵ ۱۵:۳۸:۵۶
(ویرایش)

نه قم زندگی میکنم.اره خیلی ترس داشتم ودارم فقط توکلم به خداست نمیدونم چیکارباید کنم

خداااا
۱۳۹۵/۱۰/۵ ۱۷:۵۰:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

عزیزم وقتی تو اجازه معاینه به ماما رو ندی و بترسی معمولا ماما میفهمه که نمیتونی زایمان طبیعی داشته باشی

توی این مدت گذاشتی که معاینت بکنن؟

۱۳۹۵/۱۰/۵ ۲۱:۵۷:۰۸
(ویرایش)

نه تابه حال معاینه نداشتم.فقط تو۲۰هفته یه سونوی واژینال داشتم که خیلی به هم ریختم.دکتره هم گفت باید یه فکری به حالت بکنی منم گفتم یعنی نمیتونم زایمان طبیعی داشته باشم؟اونم گفت نه این دلیل نمیشه که نتونی.نمیدونم دیگه منظورش چی بوده.خیلی استرس دارم

خداااا
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۰۲:۰۲:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۸ ۰۰:۳۹:۲۵
(ویرایش)
تو رو خدا منم كمك كنيد چهار سال ازدواج كرديم و واژينسموس دارم ولي همسر زياد مشكلي با اين مسله نداره مشكل اصلي ما بچه اس ميخام حامله شم راهنمايي كنيد
ميگن خواستن توانستنه پس من ميخاممم ميخام ك بانو شم و مادر شدنو تجربه كنم پس پيش بسوي موفقيت
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۰۲:۰۲:۳۲
(ویرایش)
تو رو خدا منم كمك كنيد چهار سال ازدواج كرديم و واژينسموس دارم ولي همسر زياد مشكلي با اين مسله نداره مشكل اصلي ما بچه اس ميخام حامله شم راهنمايي كنيد
ميگن خواستن توانستنه پس من ميخاممم ميخام ك بانو شم و مادر شدنو تجربه كنم پس پيش بسوي موفقيت
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۰۲:۰۲:۳۵
(ویرایش)
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۰۲:۰۲:۳۷
(ویرایش)
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۰۲:۰۲:۳۹
(ویرایش)
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۰۲:۳۸:۵۰
(ویرایش)
اخه اميدي ب درمان ندارم بخدا قبلا با تمرين انگشت تا سه انگشت همسررفتم خيلي خوشحالو اميد وار بودم ولي تاخاستيم با الت بكنيم نشد ك نشد برگشتم سر خونه اول
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۱۶:۱۸:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۲۳:۰۲:۵۵
(ویرایش)

منم یه واژینیسموسی ام ک تا درمان شدم باردار شدم!!!

و از زایمان و اینا میترسم ولی سعی میکنم بهش فک نکنم اما بازم نمیتونم گذاستم همون موقه بشه و بسته ب شرایط مشخص بشه

ب امید بانو شدن همه دوستان
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۱۹:۱۲:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۶ ۲۳:۰۰:۵۸
(ویرایش)

سلام هانیه جان با ی بار نا امید شد به نظرم درمان کن بعد بچه آگه شوهرت همکاری کنه که خیلی عالیه و از فرصت استفاده کن که مثل من نشی 

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۹:۴۴:۳۵
(ویرایش)

ممنون دوستان از روحيه دادنتون فعلا ك تمرين با ديلاتور شرو كردم اميد بخدا

۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۵:۲۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۵:۳۲:۲۳
(ویرایش)

من واژینیسموس داشتم با درمان بهتر شد باردار شدم میخواستم به خیال خودم با زایمان بهتر بشم برای همین تصمیم گرفتم طبیعی زایمان کنم ولی برای من خیلی بد بود معاینه هایی که میکردند برای من خیلی دردناک بود و اشکم درمیومد آخرش پس از کلی درد زایمان کشیدن گفتم سزارینم کنید من تحمل ندارم ، تحمل نداشتم هی بیان معاینه ام کنند. بعدش هم دوباره واژینیسموس برگشت . احتمالا بخاطر دردهایی که کشیدم دوباره خاطره عضلانی درست شد . الان دوباره دارم تمرین میکنم و دارم بهتر میشم .

"به نظرم من طبیعی نکن هم خیلی اذیت میشی هم هیچ تضمینی نیست که بهتر بشه حتی شاید بدترش هم بکنه"

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران