تعداد بازدید : 1725
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۱۱/۱
کاربران آنلاین : 0
Anis82
۱۳۹۵/۱۰/۷ ۲۲:۱۹:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۸ ۲۲:۰۴:۲۳

دختر نوجوان

(ویرایش)

سلام خسته نباشید من 13سالمه و هنوز پریود نشدم ولی امروز تو شرتم دوقطره خیلی کمرنگ از خون دیدم میشه بگین دلیل این چیه؟تابستون هم این اتفاق واسم افتاده بود خیلی میترسم لطفا دلیلشو بگین ممنون

خدا همیشه همراهمونه
۱۳۹۵/۱۰/۷ ۲۲:۳۱:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۰:۳۴:۰۲
(ویرایش)

سلام شايد ميخواي پريود بشي بهتره يه دكتر بري هر چند هنوز براي پريود شدن وقت داري

۱۳۹۵/۱۰/۷ ۲۳:۵۲:۰۰
(ویرایش)

من این لکه هارو به مامانم نگفتم چون خجالت میکشم واس همین دکتر هم نمیتوتم برم و مجبور شدم از اینجا بپرسم

ولی من پارسال هم این لکه هارو میدیدم ولی تقریبا یه ماه میدیم بعدش قطع شد بعد اون هم تابستون دوباره یه ماهی دیدم واس همین ترسیدم و گفتم اگه قرار بوده پریود شم پارسال یا تابستون میشدم شاید مشکل خاصی داشته باشم و گفتم بیام بپرسم ببینم دلیلش چیه

خدا همیشه همراهمونه
۱۳۹۵/۱۰/۸ ۱۰:۱۰:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۲۲ ۰۸:۰۵:۰۲
(ویرایش)

سلام عزیزم ...

این مسله مهمه بهتر یا به مادرت بگی که این بهترین راهه یا زنگ بزن به خانم خیابانی شماره تلفن تو همین سایت هست ایشون خوب راهنمایی می کنند...اما دختر خوبم سعی کن به مادرت بگی از الان هر چی میشه به مادرت بگو خیلی از بدبختیا و نامیدیا بخاطر اینکه ما به تنها کسی که اعتماد باید بکنیم بخاطر خجالت اعتماد نمی کنیم این اصلا خجالت نداره..وظیفه مادرت هست به حرفت گوش بده و کمکت کنه این وظیفه س....

سلام زندگی
۱۳۹۵/۱۰/۸ ۱۱:۲۵:۴۲
(ویرایش)

خیلی سعی کردم بهش بگم ولی نمیشه مامانم تا الان اصلا درباره ی بلوغ و پریود و این چیزا بامن حرف نزده واس همین نمیتونم چیزی بهش بگم وقتی اون چیزی بهم نمیگه

خدا همیشه همراهمونه
۱۳۹۵/۱۰/۸ ۱۶:۱۹:۲۴
(ویرایش)

ینی ممکنه یه مریضی یا یه بیماری چیزی داشته باشم؟

خدا همیشه همراهمونه
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ۱۱:۴۱:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ۱۴:۰۲:۰۵
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ۱۱:۴۱:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ ۱۴:۰۲:۰۵
(ویرایش)

جواب پست منم بدید

۱۳۹۶/۱۰/۳ ۱۳:۴۴:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ ۱۲:۲۷:۵۶
(ویرایش)

ابوظبی امارات دارای اماکن گردشگری بسیاری است که به گردشگران تور ابوظبی پیشنهاد می شود حتما از این جاذبه ها دیدن کنند. از جمله مهم ترین جاذبه های ابوظبی، مسجد بزرگ شیخ زاید، تورهای قایق سواری در جنگل ساحلی مانگرو، دنیای فراری، تور های قایق سواری، جزیره یاس، باغ وحش امارات و غیره است. 

۱۳۹۶/۱۰/۳ ۱۳:۴۵:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ ۱۲:۲۷:۵۶
(ویرایش)

این شهر مملو از تفریحات گوناگون بوده وهمیشه بیدار است. اما نباید فراموش کرد که چیزی در حدود سی سال پیش، شهر پاتایا تنها یک ساحل معمولی و خالی، به دور از هرگونه امکانات تفریحی و هرگونه جنب و جوشی بوده است. اما پس از جنگی که میان چین و هند در گرفت، سربازان آمریکائی وارد عمل شده و شروع به جنگ کردند. اما پس از یک جنگ طولانی، سربازانی که خستگی جنگ بر بدنشان مانده بود برای استراحت به این منطقه آمده، و خانه های ساحلی را اجاره کردند. سربازان به مرور زمان آوازه ی طبیعت بکر و سواحل آرامش بخش این بهشت کوچک را به گوش هم قطاران خود رساندند و دیری نپایید که این آوازه به گوش تمام جهانیان رسیده شد

۱۳۹۶/۱۱/۲۶ ۰۱:۴۱:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲ ۱۱:۵۹:۴۵
(ویرایش)

چرا مثل بچه آدم نمیری دکتر؟

کودکانه

عاشق کودکان
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ ۰۱:۴۱:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲ ۱۱:۵۹:۴۵
(ویرایش)

چرا مثل بچه آدم نمیری دکتر؟

کودکانه

عاشق کودکان