تعداد بازدید : 1491
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۴/۲۹
کاربران آنلاین : 0
خانومی آقاش
۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۱۴:۲۶:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹

لکه بینی دارم

(ویرایش)

سلام من تازه عضو شدم اینجا،تاریخ آخرین پریودم 5آبان بود،از هفته 6 لکه بینیم شروع شد البته فقط رو دستمال لک قهوه ای میبینم،6هفته و 4روز رفتم سونو جنین و ضربان قلب دیده شد جفت هم قدامی تحتانی بود دکتر گفت هرشب شیاف سیکلوژست بذارم و استراحت مطلق،ولی لکه بینیم قطع نشد کمتر شد،چندروز قطع میشه دوباره شروع میشه،به صورت قهوه ای روشن مایل به زرد،علتش چیه؟کسی تجربه داره؟جنین سالمه؟

۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۱۴:۵۰:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۳ ۲۲:۳۳:۲۶
(ویرایش)

عزیزم اصلا نگران نباش چون قلب اش دیده سالمه مال من قلب نداره 

۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۱۴:۵۷:۱۵
(ویرایش)

عزیزم نگران نباش هرچی خدا بخواد همون میشه،من اسفند پارسال یه سقط داشتم بارداریم پوچ بود بعداز 8ماه با کلی انتظار و سختی باردار شدم،سونوگرافی هم میترسم برم بگن رشدش متوقف شده،انشاالله کسی تجربه داشته باشه بیاد منو از نگرانی دربیاره

۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۱۵:۵۴:۳۶
(ویرایش)

آن شاالله این یکی براتون بمونه من هم یه دختر ۴ ساله دارم این بارداری دوم ام هست سر اون هیچ مشکلی نداشتم  شما که بارداری پوچ داشتید قلب اش هم شنیدید ؟ قطعاز جوابتان نه هست الان که قلب داره شکر خدا به خوقت استرس نده میمونه برات یقین دارم

۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۱۶:۳۷:۴۴
(ویرایش)

عزیزم خدا دخمل گلتو حفظ کنه،نه دفعه قبل صدای قلبشو نشنیدم یعنی جنین تشکیل نشد فقط ساک تشکیل شده بود،لکه بینیم قطع میشد نگرانی نداشتم نمیدونم چرا با شیاف و استراحت مطلق قطع نمیشه..انشاالله خدا همه نی نی هارو حفظ کنه نی نی مارو هم همینطور

۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۶:۲۱:۰۵
(ویرایش)

سلام خانمی آقاش  من امروز سقط کردم خیلی درد داشتم ان شاالله که مال شما بمونه

۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۲۲:۵۹:۲۵
(ویرایش)

سلام عزیزم خیلی ناراحت شدم..ناراحت نباش انشاالله نی نی بعدیت صحیح و سالم بیاد بغلت،چیزای مقوی بخور بدنت ضعیف شده الان حتما خودتو تقویت کن

ممنون بابت دعات عزیزم،منم سپردم به خدا هرچی خدا بخواد همون میشه

۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۸:۵۹:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۱۶:۱۳:۱۷
(ویرایش)

سلام نگران نباش اين طبيعي است. انشا.........بچتون سالم باشه.

۱۴۰۰/۴/۲۹ ۱۱:۳۴:۵۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۱۲:۱۶:۲۲
(ویرایش)

منم لکه بینی داشتم بعد دیدم همه میگن سقط میشه. از یه ماما پرسیدم کامل توضیح داد باید چکار کنم شمام بخونید این لینکش: لکه بینی یعنی سقط؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

مرداد 1400
ج ش ی د س چ پ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران