تعداد بازدید : 2136
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۵/۱۹
کاربران آنلاین : 0
خانومی آقاش
۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۱۴:۲۶:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹

لکه بینی دارم

(ویرایش)

سلام من تازه عضو شدم اینجا،تاریخ آخرین پریودم 5آبان بود،از هفته 6 لکه بینیم شروع شد البته فقط رو دستمال لک قهوه ای میبینم،6هفته و 4روز رفتم سونو جنین و ضربان قلب دیده شد جفت هم قدامی تحتانی بود دکتر گفت هرشب شیاف سیکلوژست بذارم و استراحت مطلق،ولی لکه بینیم قطع نشد کمتر شد،چندروز قطع میشه دوباره شروع میشه،به صورت قهوه ای روشن مایل به زرد،علتش چیه؟کسی تجربه داره؟جنین سالمه؟

۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۱۴:۵۰:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۳ ۲۲:۳۳:۲۶
(ویرایش)

عزیزم اصلا نگران نباش چون قلب اش دیده سالمه مال من قلب نداره 

۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۱۴:۵۷:۱۵
(ویرایش)

عزیزم نگران نباش هرچی خدا بخواد همون میشه،من اسفند پارسال یه سقط داشتم بارداریم پوچ بود بعداز 8ماه با کلی انتظار و سختی باردار شدم،سونوگرافی هم میترسم برم بگن رشدش متوقف شده،انشاالله کسی تجربه داشته باشه بیاد منو از نگرانی دربیاره

۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۱۵:۵۴:۳۶
(ویرایش)

آن شاالله این یکی براتون بمونه من هم یه دختر ۴ ساله دارم این بارداری دوم ام هست سر اون هیچ مشکلی نداشتم  شما که بارداری پوچ داشتید قلب اش هم شنیدید ؟ قطعاز جوابتان نه هست الان که قلب داره شکر خدا به خوقت استرس نده میمونه برات یقین دارم

۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۱۶:۳۷:۴۴
(ویرایش)

عزیزم خدا دخمل گلتو حفظ کنه،نه دفعه قبل صدای قلبشو نشنیدم یعنی جنین تشکیل نشد فقط ساک تشکیل شده بود،لکه بینیم قطع میشد نگرانی نداشتم نمیدونم چرا با شیاف و استراحت مطلق قطع نمیشه..انشاالله خدا همه نی نی هارو حفظ کنه نی نی مارو هم همینطور

۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۶:۲۱:۰۵
(ویرایش)

سلام خانمی آقاش  من امروز سقط کردم خیلی درد داشتم ان شاالله که مال شما بمونه

۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۲۲:۵۹:۲۵
(ویرایش)

سلام عزیزم خیلی ناراحت شدم..ناراحت نباش انشاالله نی نی بعدیت صحیح و سالم بیاد بغلت،چیزای مقوی بخور بدنت ضعیف شده الان حتما خودتو تقویت کن

ممنون بابت دعات عزیزم،منم سپردم به خدا هرچی خدا بخواد همون میشه

۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۱۸:۵۹:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۱۶:۱۳:۱۷
(ویرایش)

سلام نگران نباش اين طبيعي است. انشا.........بچتون سالم باشه.

۱۴۰۰/۴/۲۹ ۱۱:۳۴:۵۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۱۴ ۱۷:۲۸:۲۳
(ویرایش)

منم لکه بینی داشتم بعد دیدم همه میگن سقط میشه. از یه ماما پرسیدم کامل توضیح داد باید چکار کنم شمام بخونید این لینکش: لکه بینی یعنی سقط؟

۱۴۰۰/۵/۱۹ ۱۴:۵۰:۱۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲ ۲۰:۰۸:۲۸
(ویرایش)

عزیزم باید سونو بدید مشخص بشه ولی حتما دکتر برید. مواردی هم که تو این نوشته لکه بینی قهوه ای در ماه دوم بارداری هست رعایت کنید. ایشالا مشکلی نباشه.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران