تعداد بازدید : 30655
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۲/۲۵
کاربران آنلاین : 0
السان
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۲:۵۴:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۱:۳۰:۰۰

تعیین جنسیت جنین با ازمایش خون

(ویرایش)

سلام من هفته هفت بارداری (پنج جنینی ) برای جنسیت جنین به ازمایشگاه پارسه رفتم و گفتند که 80 درصد دختره ولی یک هفته دیگه باید ازمایش تکرار بشه . میخوام بدونم از چه زمانی برم دقیق تر نشون میده چون جنسیت برام خیلی مهمه . و اگه چیزی باشه که نمیخوام تصمیم به سقط دارم . چون شرایط متقاوتی دارم . دوست ندارم سرزنش بشم چون شرایط خاصی دارم لطف کنید به جای سرزنش اگراطلاعاتی دارید در اختیارم بذارید . الان داخل هفته نهم بارداری (هفت جنینی ) هستم . ممنون 

خدایا ! برای همه چیز از تو ممنونم
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۴:۲۷:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹
(ویرایش)

چجوری میتونی یه موجود بی گناه رو بخاطر جنسیت از زندگی محروم کنی؟گفتی سرزنش نکنین ولی یه لحظه خودتو بذار جای کسانی که منتظر بچه هستن،یه عده باردار نمیشن در عوض یه عده مثل شما باردار میشنو بخاطر جنسیت حرف از قتل میزنن!بله بچه ای که قلب داره سقط کردنش مساویه با قتل!کاش قدر نعمتای خدارو بدونیم،کاش!

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۴:۳۳:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

معمولا هفته ۱۱ به بعد معلوم میشه جنسیت جنین چیه

ولی باید سونو ۴ بعدی بری

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۱۴:۳۴:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

اگه تهرانی سونوگرافی برو پیش دکتر داریوش دلیری فقط ۳ درصد احتمال خطا داره

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۰۰:۵۱:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

سلام عزيزم منم با دلايل موجه خودم سقط كردم . اولا كه ترميم بدنم خيلي طول كشيد دوما بعداز ٧ ماه اقدام هيچ خبري نيست. خيلي پشيمونم . فقط مي گم نكن. سقط نكن. شايد خدا ديگه هيج وقت بهت بچه نده. شوشو من واريكوسل داره و بدخيم و غير قابل درمان . خدا به ما اون بچه رو هديه داد اما تحت فشار و شرايط بد و موجه ، براي خودم اون تصميم رو كرفتم. شبانه روز آرزو مي كنم خدا بهم يه بچه بده. تازه دختر بهتره. ناز داره ، لباسش و مدل موهاش همه چيزش تنوع داره. 

مادرم يه داستان واقعي رو تعريف مي كرد برام هميشه آويزه گوشمه . يه خانمي زايمان مي كنه مرده نمي ره اتاق بچه رو ببينه چون پسر مي خواسته و بدون سونو گفته بودن بچه دختره . خلاصه بچه رو آوردن پسر بود ، مرده از خوشحالي بال درآورد ولي همه گريه مي كردن، خدا دو تا دستاش رو ازش گرفته بود. 

هر چقدرم اين داستان غير حقيقي ولي همه مي دونيم كه ناشكري عواقب بدّي داره.  

خواهش مي كنم سقط نكن . زندگيت از هم ميپاشه. بچه سالم هديه است. سقط نكن لطفا😔😔😔😔🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😔😔😔😔😔😔

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۰۱:۱۲:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۸ ۱۸:۱۰:۰۲
(ویرایش)

سونوگرافي دكتر داريوش دليري كجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۱:۵۳:۲۶
(ویرایش)

خانم های گل من دوتا دختر خوب و نازنین دارم که با دنیا عوضشون نمیکنم سنم هم بالاست 46 سال . حالا ناخواسته باردار شدم . شرایط برام سخته خودم هم مریضم بخاطر همین میگم راهنمایی کنید که من هقته نهم هستم چطوری میتونم بفهمم که بچه ام چیه ؟ راهنمایی کنید ممنون میشم 

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۱:۵۳:۴۳
(ویرایش)
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۳:۳۶:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۷ ۱۹:۲۲:۲۱
(ویرایش)

سلام مادراي مهربان من هفته ٦ بارداري هستم واقعا با ازمايش خون جنسيت معلوم ميشه 

۱۳۹۸/۲/۱۰ ۱۱:۵۴:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۰ ۱۲:۱۰:۰۸
(ویرایش)

برای تعیین جنسیت جنین در هفته های 8 به بعدبارداری به سایت زیر مراجعه کنید. این سایت علاوه بر تعیین جنسیت nt تفسیر آزمایشات غربالگری  کواد و دبل را نیز انجام می  دهد.از تفسیر سونوگرافی تعیین جنسیت و آزمایشات خودتوسط افراد معمولی خودداری کنید.

برای ورود به سایت اینجا راکلیک نمایید

تفسیر سونوگرافی تعیین جنسیت nt
۱۳۹۸/۲/۱۰ ۱۱:۵۵:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۰ ۱۲:۱۰:۰۸
(ویرایش)

این روش کاملترین و بهترین روش موجود در اینترنت در زمینه تشخیص جنسیت جنین در هفته های اول بارداری می باشد با کمک مطالب موجود در این روش شما میتوانید به راحتی و با احتمال بالای 98 درصدجنسیت جنین خود را در هفته های اول بارداری بدون نیاز به سونوگرافی تشخیص بدهید. اگر هفته دوم را پشت سر گذاشته اید این روش به راحتی به شما کمک می کند .شایان به ذکر می باشد که جنسیت جنین از همان هفته اول بارداری مشخص می شود .این روش بعد از هفته دوم باداری قابل استفاده می باشد. مطالب آن تکراری نمی باشد. برای اولین بار در فضای اینترنت به فروش گذاشته شده است. این روش بهترین و درست ترین روش می باشد و با روش هایی مثل تشخیص جنسیت جنین با گل کلم -جوش شیرین -نمک-جدول چینی-روش بوعلی سینا- چشم -ویار و موارد مشابه فرق دارد.همچنین این روش یک روش تغذیه ای برای بارداری نمی باشد در واقع شما بعد از بارداری و زمانی که هفته دوم بارداری را تمام کردید با کمک روش موجود در این پکیج میتوانید جنسیت جنین خود را تشخیص بدهید البته بجز این روش دو راه حل دارید یا باید به مرکز ژنتیک مراجعه کنید یا باید صبر کنید تا هفته 12 و اکثرا هفته 18 تمام شود و سونوگرافی انجام دهید. روش مورد استفاده در تاریخ باستان بوده است زمانی که علم پزشکی و وسایل آن به مشابه امروز وجود نداشته است  واحتمال درست بودن آن بالای 98 درصد بوده است.چنانچه هفته دوم بارداری را تمام کرده اید ومشتاق به فهمیدن جنسیت فرزند خود به هر علتی می باشید می توانید از این روش استفاده کنید

از هفته 2 تا هفته آخر بارداری قابل استفاده می باشد

دانلود

تفسیر سونوگرافی تعیین جنسیت nt
۱۳۹۸/۲/۲۵ ۰۹:۵۵:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۵ ۰۹:۵۸:۳۹
(ویرایش)

سلام من هشت هفتگی رفتم آزمایشگاه آزادی جوابشون دقیق و به موقع بود

آدرس : تهران – خیابان آزادی – نبش خیابان رودکی (سلسبیل)- ساختمان آزمایشگاه پاتوبیولوژی آزادی

تلفن : 10- 66927008 -021

۱۳۹۸/۲/۲۵ ۰۹:۵۷:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۵ ۰۹:۵۸:۳۹
(ویرایش)

در ضمن آزمایشگاه آزادی برای تشخیص جنسیت سونوگرافی nt نمیخواد و سونو معمولی جواب میدن. هزینه سونو nt هزینش خیلی بالاتره

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران