تعداد بازدید : 2214
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱
کاربران آنلاین : 0
خانومی آقاش
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۰۰:۲۸:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹

فقط یه لحظه..

(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم،زیاد وقتتونو نمیگیرم..از سختی های ماه های انتظار و مشکل همسرم و درد روحی سقط چیزی نمیگم،اومدم بگم اگه دوست داشتین یه صلوات برای سلامتی بچم بفرستین همین😔از هفته 6دچار لکه بینی شدم و تقریبا تا هفته 9 ادامه داشت،تو هفته 10 علائم بارداری و حالت تهوعم بطور کامل از بین رفت..بدون مصرف دارو..دکترمم نظری نداشت گفت برو سونو معلوم میشه،تو نت هم نوشته اینا علائم توقف رشد جنینه..فردا غروب نوبت سونو سلامت جنین دارم،خودمو برای هرچیزی آماده کردم..ولی دلم برای شوهرم میسوزه..تا زنده هستم اون نفس راحت و لبخندش موقع شنیدن صدای قلب بچمون از یادم نمیره..کاش خدا این یکی رو بهم ببخشه..دیگه نمیدونم به چی قسمش بدم..اومدم از شما تقاضا کنم برام دعا کنین فردا بخیر بگذره...ممنونم از همگی

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۰۰:۴۰:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۰:۳۴:۰۲
(ویرایش)

سلام عزيزم براي سلامتي بچه ات صلوات فرستادم ان شاالله سالم و سلامته توكلت برخدا باشه وبعدش

براي ام البنين نذر كن و يه فاتحه براي اين بانو مهربان بده  تاحالا كسي رو نااميد نكرده 

ان شالله خدا مراد دلتو بده

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۰۰:۵۰:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۸:۱۷:۳۵
(ویرایش)

خانومی  آقاش سلام برا سلامتی بچه ات صلوات فرستادم و دعا میکنم خدا به آبروی علی اصغر امام حسین بچه ات رو سالم نگه داره توکل کن به خدا و اعمه اطهار

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۰۰:۵۰:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۸:۱۷:۳۵
(ویرایش)

خانومی  آقاش سلام برا سلامتی بچه ات صلوات فرستادم و دعا میکنم خدا به آبروی علی اصغر امام حسین بچه ات رو سالم نگه داره توکل کن به خدا و اعمه اطهار

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۰۲:۰۵:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۲ ۰۱:۲۵:۲۱
(ویرایش)

عزیزممم منم فرستادم 

امیدت به خدا باشه اصلا به خودت استرس راه نده انشاااه بچه ات سالم و سلامت باشه

❤شب است و دیر وقت و بقیه کارها به جز دوستت دارم بماند برای فردا❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۰۹:۴۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

عزیزم منم برات دعا میکنم انشالله که جواب آزمایشت خوب باشه وقتی که بچت به دنیا اومد بغلت بگیری وخوشحال باشی که چقد سختی رو تحمل کردی  که الان فرشته کوچولوت بغلته

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۰۹:۴۸:۵۱
(ویرایش)

قربون دوستای مهربونم برم❤نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم،ممنون از همتون❤انشاالله همتون به هرچی میخواین برسین..آمین

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۱۰:۳۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۲۳:۰۲:۵۵
(ویرایش)

عزیزم اینقد استرس نداشته باش و‌اس نی نیت خوب‌نیس منم برات دعا میکنم نی نیت سالم سالم باشه و بیاد تو بغلت،خودمم این استرسا رو‌دارم ک بچم قلبش تشکیل شده یا نه همش نگرانم و تو نت سرچ‌میکنم این‌وب‌ گردی ها فقط باعث میشه ترسمون بیشتر بشه وگرنه مطمعنم نی نی هامون ب حق و ابروی امام حسین سالم سالمنanim2-4d564ad6

ب امید بانو شدن همه دوستان
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۱۰:۴۷:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۱۲ ۱۸:۴۵:۴۹
(ویرایش)

منم صلوات فرستادم واس فسقلیت ..

استرس نداشته باش .. اونی ک بهت داده خودشم مواظبشه ..  مثبت فکر کن

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۱۳:۲۰:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۲۳:۲۲:۲۶
(ویرایش)

واااا

بنا نیست که تا روز تولد نی نی ت حالت تهوع داشته باشی بالاخره یه روز قطع میشه دیگه  خانومی

نگران نباش عزیزم

منم صلوات میفرستم

به هرکس میرسم نام تو را با ذوق میگویم ....
شبیه اولین تکلیف یک‌ طفل دبستانی...
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۱۴:۱۷:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲ ۲۳:۳۲:۱۰
(ویرایش)

سلام خانومی

بحق حضرت محسن خانم فاطمه زهرا س ان شاءالله دل شما و همسرت با سلامتی بچه ات شاد شه

صلوات فرستادم برات

نمک سفره ام از حضرت زهراست ولی
باده از دست ید الله چشیدن دارد💐💐
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۱۶:۳۵:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ ۲۲:۲۵:۳۳
(ویرایش)

سلام دوست گلم 

میبینی که بقیه بچه ها میگن طبیعیه و دلیل نداره تا ماه آخرحالت تهوع داشته باشی تو نت هم سرچ نکن بیخیال باش عزیزم قطعا بچه ت سالم و فردا هم مطمئن میشی از این موضوع.  

برای نی نی ت که قرار ۷ ماه دیگه بیاد تو بغلت  صلوات هم فرستادم . 

جان، بی جمالِ جانان
میل جهان ندارد ...
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۲:۰۱:۰۴
(ویرایش)

سلام دوستان گلم،ببخشید تک تک اسمتونو ننوشتم از همتون ممنونم خیلی خیلی خیلی لطف کردین که دعام کردین❤❤امروز رفتم سونوگرافی خداروشکر همه چیز خوب بود..خدایا شکرت..قربون بزرگیت برم😭وقتی دکتر گفت اینم اعضای بدنش این دستاش این پاهاش این سرش این شکمش کل وجود منو شوهرم چشم شد خیره شدیم به مانیتور😢الهی این لحظه نصیب تک تک منتظرا بشه❤

دست همتون درد نکنه،من وقتی میخواستم برم سونو قلب جنین نذر کردم اگه قلبش تشکیل بشه تا جایی که بتونم تجربه هامو به خانما بگم و کمکشون کنم،و خداروشکر اومدم اینجا نذرمو ادا کنم..از تک تکتون ممنونم امیدوارم بتونم حتی 1درصد هم که شده از نگرانیتون کم کنم💓بازم ممنون😍

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۰۸:۵۹:۱۰
(ویرایش)

ممنونم زینب جون مرسی عزیزم💖انشاالله خدا به همه منتظرا نی نی بده نی نی منم سالم بدنیا بیاد..حتما عزیزم سپردم به خودش💕

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۰:۵۷:۵۳
(ویرایش)

سلام عزیزم چی شد سلامت جنین انجام دادی؟؟؟؟/

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۰:۵۹:۵۲
(ویرایش)

عزیزم من متن بالارو نخوندم خداروشکر خیلی براتون خوشحال شدم عزیزم ایشالله هرچه زودتر فرشته کوچولوتو بگیری بغلت خدا نصیب تمام انتظارای نی نی بکنه

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران