تعداد بازدید : 1015169
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۸/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۳/۸/۲۵ ۱۵:۳۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۷ ۰۰:۱۹:۴۷
(ویرایش)
شما بیمه تون چیه؟
آزمایش قبل از بارداری واسه من که زیاد نشد حتی زیر 5تومن شد.البته بستگی به بیمه تون داره و نوع قراردادش.قند خون و عفونت و تیرویید و اینا چک میکنه.ناشتا باید بری.
سونو نرفتم دکتر گفت الان نیاز نداری.اونم بستگی داره بیمه تون با کجا قرارداد داشته باشه.اونم خیلی زیاد نمیشه.
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۸/۲۵ ۱۶:۰۷:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۱ ۱۸:۵۷:۲۴
(ویرایش)
واااااای بچه‌ها چه خبری بوده امروز اینجا و من نبودم????!!! یه فضای عالی واسه شلوغ کاری!!!! خخخخخ ( شاید وقتی مامان شم عاقلتر بشم ولی شاید. خخخخخ)
راستش بچه‌ها قرار شد صبح زود بریم بیرون که نشد تا اومدم تو تایپیک جواب ساناز و یاسی رو میدام دیدم هی ارور میده پریدم یه تایپیک زدم که شوشویی اومد دنبالم و نتونستم دیگه در خدمت باشم. ولی خدایی چ جمعی بوده با حضور ماما جونم!! اینقده دوس داشتم منم باشم :-((
در کل خیلی فعالید ماشالا ماشالا...
سانازی جونم قیمت آزمایشات در هر شهری و هر آزمایشگاهی متفاوته و با توجه به دفترچه بیمه و وضعیت قراداد هم متفاوته به نظر من از ازمایشگاهای اهواز بپرسی بهتره. ولی به نظر من الان زوده برای دکتر رفتن هنوز دو ماهه خوب.
یاسی جونم خوبید شما? خوش به حال دوستت عزیزم یا شانس آورده یا بیخیالی زده و باز شانس آورده!!!
نازی و پری جونم شما چطورید?? ماشالا اینقد پیاما زیاد بود یادم رفت. خخخخخ
««یا ایها الانسان ماغرک بربک الکریم»
خدایا شکرت بابت هدیه قشنگت....
۱۳۹۳/۸/۲۵ ۱۶:۲۳:۲۳
(ویرایش)

یاسی جونم من امروز 18 سیکلم. یه روز در میون تا حالا رابطه داشتم و تا 20-21 هم ادامه میدم. چون پریهام نامنظمه یه کمی. دیگه ببینیم خدا چی رو صلاح میدونه منم راضیم.

۱۳۹۳/۸/۲۵ ۱۶:۳۸:۴۴
(ویرایش)

راستش من در مورد بیمه اطلاعات ندارم ساناز جون من همین ازمایشایی رو که نازی بود فکر کنم گفت برام 75 یا 85 تومن شد باز بیمه تامین اجتماعی برای همین میگم متفاوته. آره عزیزم بیخیال ماه تولد فقط از خدا بخواییم اول از همه بچه‌هایی سالم و صالح بهمون بده بعد هم بارداری و زایمانی خوب و راحت. البته خدا باباییهاشونم سلامت و شاداب نگه داره ایشالا!!

۱۳۹۳/۸/۲۵ ۱۶:۴۳:۵۸
(ویرایش)
آره میگن نیمه دومی ها تو مدرسه باهوش ترن.منم نیمه دومی ام خخخخخ
مهم نیست کدوم ماه باشه بقول روژینا
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۸/۲۵ ۱۶:۴۵:۲۲
(ویرایش)
آره خوب من بیمارستان نرفتم. خصوصی بود. پری جان مگه تو توی شرکت بیمه کار میکنی?
۱۳۹۳/۸/۲۵ ۱۷:۰۹:۲۴
(ویرایش)
موفق باشی نازی جان خوب بچسب به درست هنوز که اول راهی دختر نینی میخوای چیکار??( اینو برای گول زدن تخمکات گفتم به مغزت راستشو بگو خوب!!!) منو و شوشو هر دو خردادیم خوب. واقعا میگم خدایی از هر انگشتش یه هنر میباره من اصلا به باهوشی اون نیستم!! شاید طبق آمار درصد بیشتر افراد باهوش نیمه دومی باشن اما قطعی نیست. خیلی چیزهای بیرونی مثل طرز برخورد و تربیت و محیط آموزشی و حتی ژنتیک اینا همش موثر هستن.
۱۳۹۳/۸/۲۵ ۱۷:۱۴:۴۰
(ویرایش)
آره بچه ها ذهن خودتونو درگیر نکنید.بنظر من ژنتیک خیلی مهمه بعد شرایط محیطی.تازه من شنیدم اگر زن و شوهر هردو گروه خونیشون A+ باشه بچشون باهوش میشه.
خدا کنه بچه سالم باشه بقیه اولویت های بعدی هستن.
روژینا جون واسه کارآموزی اداره بیمه بودم.البته بابام بازنشسته اداره بیمه ست.
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۸/۲۵ ۱۷:۲۶:۵۷
(ویرایش)
من زیاد به کار فکر نمیکنم.قبلا همیشه دوست داشتم برم سر کار اما الان خانومای شاغل دور و برمو که می بینم دلم نمیخواد برم.بچه هاشون پنج صبح باید از خواب بیدار شن که میخوان برن مثلا خونه مامان بزرگشون بعدم 8 از اونجا برن مهد یا مدرسه.غذاشونو باید شب قبل یا 4 صبح درست کنن.وای خیلی سخته.کار دولتی که دیگه تعطیلی تابستونم نداره.
دوس دارم اگه قرار باشه برم سر کار،کاری باشه که ساعت کاریش انعطاف پذیر باشه.
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۸/۲۵ ۱۷:۴۸:۱۰
(ویرایش)
آره تدریس واسه خانوما بهترین گزینه ست.
مدارس غیر انتفاعی بودی؟
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۸/۲۵ ۱۷:۵۱:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۲۱ ۰۲:۵۵:۵۹
(ویرایش)
سلام به بچه های اقدامی 93 من بهارم دوست روژینا جان در تاپیک اونایی که نزدیک زایمانن خیلیی دوست دارم درباره تجربیاتم که اولش مثل شما بوده باهاتون درمیون بزارم اگه دوست داشتید منو تو گروهتون بذارید ممنون بچه ها
۱۳۹۳/۸/۲۵ ۱۷:۵۴:۱۱
(ویرایش)
سلام بهاره جان خوش اومدی عزیزم باور کن با اومدنت کلی انرژی گرفتم. بوس بوس هورااااااا :-))
۱۳۹۳/۸/۲۵ ۱۸:۰۲:۵۰
(ویرایش)
سلام بهاره جان.خوش اومدی.خوشحال میشیم از تجربیات شما استفاده کنیم آخ جووون
روژینا جون بدجنسا قبول نکردن.حتی به زور موافقت کردن واسه کاراموزی برم.خیلی هم بد باهام برخورد کردن.انگار میترسیدن موندگار شم.اما من هدفم فقط کاراموزی بود.
منم واسه اموزش و پرورش فرم گزینش فرستادم اما دیگه خبدی نشد.یه پارتی پیدا کردم زیاد کمکم نکرد.
من مدیریت خوندم.البته دیپلم ریاضی فیزیکم.
نازی جون تو چی خوندی؟
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۸/۲۵ ۱۸:۱۹:۲۳
(ویرایش)
فیلتر واسه چی؟اگه میگید منم حذف میکنم
دخترم همه دنیامه
۱۳۹۳/۸/۲۵ ۱۹:۱۳:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۳۱ ۱۳:۱۹:۲۲
(ویرایش)
سلام بچه ها
نمیدونم توو اون تاپیک قبلی چی گفتم ولی حالم گرفته است,دیشب پرید شدم…
امروز خاهرشوشو نی نیش ب دنیا اومد واسش خوشحالم ولی اینکه اگه نی نی من سقط نمیشد الان اونم بدنیا می اومد دلم حسااااابی گرفت,یاد روزی افتادم ک بردمش توو باغچه خاکش کردم…کلی گریه کردم:-(
نیومدم تا حال شمارو بگیرم بااین حالم ولی بازم نشد…
خدايا بابت نيني كه بهم دادي ازت ممنونم...شمارش معکوس...٢٤روزدیگه...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران