تعداد بازدید : 1079
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
خانومی آقاش
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۱:۳۹:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹

باردارها و مامانا کمک لطفا

(ویرایش)

سلام دوستان عزیز،چندتا سوال دارم ممنون میشم تجربه هاتونو بهم بگین،من اول بارداریم وزنم 62 بود الان ماه چهارم هستم 57کیلو شدم،تقریبا تا ماه سوم ویار داشتم الان ندارم قطع شده،ولی اشتهام کمه حتی غذاهایی که هوس میکنم با چندتا قاشق سیر میشم،میخواستم بدونم این کاهش وزن به جنین آسیب میزنه؟

من دکترم مرد هست روم نمیشه این سوالو ازش بپرسم،چندروزه ترشحاتم زیاد شده مشکلی هست؟علائم عفونت به جز خارش و سوزش و بو چیه؟من هیچکدوم از اینارو ندارم بازم ممکنه این ترشحات نشونه عفونت باشه؟

ممنونم

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۳:۰۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

عزیزم من تجربه ندارم اما بهتره خجالت ورودروایسی رو با دکترت بزاری کنار و فقط به فکر سلامتی بچت باشی ازش بپرس هیچکس به اندازه اون نمیتونه راهنماییت کنه پس بهتره فقط به این فک کنی که نوزادت براش مشکلی پیش نیاد

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۴:۱۱:۵۲
(ویرایش)

ممنونم پری جون،اگه خانم بود راحت بودم،بهترین دکتر شهرمونه نمیتونم دکترمو عوض کنم از شهرهای دیگه هم میان پیشش،ولی سختمه پرسیدن این سوالا..گفتم شاید خانومای اینجا تجربه داشته باشن

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۴:۳۱:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

عزیزم هرچقدم خانمای اینجا تجربه داشته باشن به اندازه دکترت نمیفهمن چی برای جنینت خوبه از خودش بپرس فقط به فکر نی نی کوچولوت باشه تو در برابر سلامتی اون مسئولی پس کوتاهی نکن عزیزم 

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۶:۱۷:۱۹
(ویرایش)

ممنون عزیزم درسته❤ایشالا اینبار خجالتو میذارم کنار😊

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۲۱:۵۶:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۱۸:۴۶:۲۴
(ویرایش)

عزیزم برای دکتر این چیزا عادیه

خجالت بزار کنار سوالاتت بپرس

زندگی قانون
باورو ها و لیاقتهاست!!!!
همیشه باور
داشته باش
لایق بهترین هایی!!!!❤💓💓❤:
بهترینها رو واستون ارزو دارم
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ ۱۴:۴۰:۱۵
(ویرایش)

ممنون عزیزم،نوبت دکترم هم 10روز دیگس خواستم از تجربه خانومای اینجا کمک بگیرم تا نگرانیم رفع بشه💖

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران