تعداد بازدید : 2357
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
خانومی آقاش
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۰۰:۳۰:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹

باردارها خواهش میکنم کمک

(ویرایش)

سلام خانمها

من هفته 16 بارداری هستم،تا الان خیلیییی مراعات میکردم که دچار عفونت نشم،ولی از امروز غروب معذرت میخوام ترشح سبز رنگ میبینم که تا الان نداشتم😭تو این سایت همش سعی میکنم بقیه رو آروم کنم ولی الان واقعا دارم از نگرانی سکته میکنم😢اخه میگن عفونت خیلی خطرناکه باعث سقط و زایمان زودرس هم میشه،من تا فردا غروب که برم دکتر سکته میکنم،چیکار کنم؟شما تو دوران بارداری دچار عفونت شدین؟دکتر چی تجویز میکنه؟

۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۰۱:۱۰:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۱۶:۴۵:۲۱
(ویرایش)

سلام عزیزدلم من خودم تو بارداری اولم اینجور بودم ولی دکتر گفت که عفونت ب این سرعت نمیشه باعث سقط و با شیاف ک ب واژن تزریق میشه خوب شدم اونا خیلی راحتر جواب میدن و کلترومازول

هر چه تو خواهی ن ان میشود....انچه خداخواست همان میشود
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۰۶:۵۷:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱ ۲۱:۴۱:۲۳
(ویرایش)

سلام منم با شما هم هفته م تقريبن چند روز پيش اينجوري شدم خارش و ترشح سبز ولي بعد چند ساعت خوب شدم خود به خود منم اصن به دكترمم نگفتم

ميشه براي سلامتي نينيم صلوات بفرستين؟
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۱:۳۵:۰۸
(ویرایش)

ممنونم دوستان،یکم نگرانیم کمتر شد،من خیلی مراعات میکنم روزانه لباس زیرمو عوض میکنم بعضی وقتا روزی چندبار هم عوض میکنم مرتب خودمو خشک میکنم نمیدونم چجوری عفونت گرفتم😔

میس جان به دکترت گفتی عفونت داری معاینه کرد؟میگن معمولا باردارهارو معاینه نمیکنن،دکتر منم مرد هست از این بابت نگرانم اگه معاینه میکنن واسه درمان عفونت برم پیش یه دکتر خانم

گلرو جان خوشحالم سن بارداریمون یکیه،منم از دیروز غروب تا شب دوبار ترشح سفید مایل به سبز دیدم دیگه ندیدم،ولی میترسم حتما به دکتر میگم

۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۲:۳۰:۱۴
(ویرایش)

خانومی در چ حالی عزیز بهتری

۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۵:۱۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۸ ۱۵:۰۰:۴۰
(ویرایش)

سلام بچه ها من هفته ۸ هستم با ترشحات سبز رنگ مواجه شدم دکتر برام کرم واژینال تجویز کرد گفت نصف اپلیکاتور رو استفاده کن کسی تجربه داره برا جنینم مشکل ایجاد نمیکنه‌؟

۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۶:۰۱:۵۹
(ویرایش)

ممنونم mis جان دیگه چیزی ندیدم امروز به منشی دکترم میگم اگه معاینه میکنه برم پیش یه دکتر خانم درمانش کنم

۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۶:۰۵:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۱:۱۲:۲۸
(ویرایش)

سلام خانومی عزیز.نگران نباش ،منم سر بچه اولم  تو چهار ماه یا پنج ماه بودم ترشحم مایل به زرد بود که گاهی اوقات فکر میکردم سبزه،به دکترم نگفتم.چون ترشحام همیشه زیاد بود فکر کردم عادیه.تو ماه هشتم بودم که یکم دچار خارش هم شدم و باز هم ترشح غیر سفید که دکترم بهم پماد واژینال داد و گفت اپلیکاتور رو تا نصف ببر داخل.

دل را به خدا بسپار....
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۶:۰۷:۲۹
(ویرایش)

راستی دکترم به جز هفته آخر (معاینه قبل زایمان) با وجود اینکه میگفتم عفونت دارم معاینه ام نکرد.

دل را به خدا بسپار....
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۶:۲۳:۲۱
(ویرایش)

خداروشکرvalentine

۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۶:۲۳:۴۷
(ویرایش)

ممنون گلی جون یکم خیالم راحت شد💖دکترم مرد هست یکم معذبم،امروز حتما به منشی میگم مطمئن شدم به خود دکتر میگم،مرسی که جواب دادی خدا نی نیتو حفظ کنه برات❤

۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۶:۲۴:۲۱
(ویرایش)

خداروشکرvalentine

۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۹:۵۵:۵۶
(ویرایش)

خدا روشکر گلم.

خواهش میکنم خانومیه عزیزم.ممنونم .valentine 

انشالله دوران شیرین بارداری رو با سلامتی کامل پشت سر بذاری .loveflowerkiss

دل را به خدا بسپار....
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۰۸:۲۴:۲۱
(ویرایش)

مرسی گلی جون انشااللهvalentine

۱۳۹۵/۱۱/۲۵ ۱۲:۱۶:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

سلام دوست عزیزم. من این بار هم باردار نشدم. خیلی دپرس و ناامید و خسته ام. فکر میکنم نمیتونم بچه دار بشم.خیلی جوش میزنم. به نظرم بچه آوردن هم یک هنره که من ندارم. ببخشید که این حرفا رو پیش شما میگم. فقط می خوام یکم سبک شم 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ ۱۵:۵۸:۳۷
(ویرایش)

سلام آذرجان،این خیلی خوبه که همه سعیتو میکنی بچه دار بشی،اما ناامید نباش،تا یکسال اول باردار نشی طبیعیه،بعد از یکسال هم اونقدررررر راه و روش برای باردار شدن هست که جایی برای ناامید شدن وجود نداره،عزیزم همسر من یکم مشکل داشت ولی باردار شدم،خداروشکر کن که سالمی❤به خدا توکل کن آذرجون،من به زیارت عاشورا خیلی اعتقاد دارم اگه دوست داری نذر کن و تا 40روز بخونش،بیخیال باش بخاطر بچه دار شدن قید زندگیتو نزن برای روزهات برنامه بریز کلاس تفریحی یا ورزشی برو برای عوض شدن روحیت،بهش فکر نکن زوده زود باردار میشی،هممون مادر میشیم یکی زودتر یکی دیرتر،امیدتو از دست نده🌹

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران