تعداد بازدید : 10605
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۱
کاربران آنلاین : 0
پارمین
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۰۰:۲۹:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۲۷ ۱۳:۲۹:۲۲

پرده بکارت ضخیم چندلایه پایه دار یعنی چی؟

(ویرایش)

سلام...من میخواستم بدونم ک پرده بکارت ضخیم چندلایه پایه دار یعنی کدوم یکی از مدلا؟

اینک بدونم نزدیکیش چطور باید باشه..؟

میتونه حلقوی هم باشه؟

و اینکه قبل از نزدیکی با همسرم ماما یا پزشک میتونه به راحتی برچسب واژینسموس رو بزاره؟

همیشه برا چیزی که میخوای بجنگ...تلاشتو بکن...مطمن باش بهترینا رو خدا بهت میده
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۰۰:۳۷:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

دوست عزیز من قبل ازدواجم دکتر با جدیت تمام به من گفت پرده زخیم و پایه بلند و ازین حرفا و گفت که باید عمل بشی و وگرنه کلی خونریزی و درد خواهی داشت و ازین حرفا منم چند سال تمام انقدر به این حرفا فکر کردم و ترسیدم که بالاخره واژینیسموس شدم در حالی که قبلش واژینیسموس نداشتم و نزدیکی کردم حتی چند قطره فقط خون اومد و پردم هم رفت با همون چند قطره . ولی چون فکر میکردم باید خون و درد زیادی داشته باشم فکر کردم هنوز هست پرده. بعد که به دکتر مراجعه کردم فهمیدم دچار واژینیسموس شدم و ترسوندن ظالمانه دکتر اول چند سال زندگیم رو تلخ کرده

من توصیه میکنم اگه شما هم از یه دکتر این حرفا رو شنیدید برید و یه دکتر منصف پیدا کنید که به خاطر پول عمل وسوسه نشه و وجدان داشته باشه تا مطمئن بشید

۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۰۰:۵۶:۰۸
(ویرایش)

سلام...اره دقیقا یه مامایی ک رفتم برگه سلامت بگیرم بهم گفت...خیلی ترسوند منو...

من همسرمو خیلی دوست دارم و لدت میبرم از بودن باهاش...بهش گفتم حرفای مامارو ...و اینکه گفته وازینسموس...گفت هرچی ک باشه حلش میکنیم...ولی من خیلی نگرانم...خاطرات سایتم خوندم بدتر شدم...میخام یه زندگی عادی داشته باشم...

۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۰۱:۰۰:۲۷
(ویرایش)

چه پردت ضخیم باشه و نیاز به عمل داشته باشی . چه واژینیسموس داشته باشی. در هر دو صورت زندگیت مثل همه عادی میشه فقط به شرطی که خیلی عقب نندازی و مشکلت رو بزرگتر نکنی. واژینیسموس هم هرچی بیشتر بهش فک کنی بدتر میشه. مثل من که هیچ مشکلی نداشتم و فقط به خاطر حرف دکتر و اینکه اینقدر فکر کردم بهش برام پیش اومد

۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۰۱:۰۶:۵۰
(ویرایش)

یکی از دوستای صمیمم ماماست...ولی خب مثل خودم تازه فارع التحصیل شده...بهش گفتم...اتفاقا اونم مثل شما گفت اون مامایی ک رفتی پیشش خیلی ظالم بوده...چون واژینسموس رو با معاینه نمیشه تشخیص داد...و گفت باید اروم باشی...ولی حرفایی ک درمورد پرده بکارت زده بهم الان بعد ۱۰ماه هنوزم واصح تو ذهنمه...

ولی بنظرم داشت مبالغه میکرد...چون تو حرفاش گفت برو اگه نتونست شوهرت بیا پیش خودم...

۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۰۱:۰۹:۵۸
(ویرایش)

پس از دوستت بپرس پزشک متخصص خوب و با وجدان سراغ داره حتما بین استاداش یا شایدم خودش

۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۰۱:۱۴:۵۳
(ویرایش)

حتما پیش یه متخصص معتبر میرم..ممنون از اینک وقت گذاشتی و جواب دادی عزیزم....

۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۰۱:۳۸:۲۷
(ویرایش)

خواهش میکنم. امیدوارم مشکلتون حل بشه

۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۱۱:۲۳:۳۹
(ویرایش)

خوبه بازم خداروشکر....

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال