تعداد بازدید : 208866
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۳/۴
کاربران آنلاین : 1
۱۳۹۷/۲/۲۵ ۲۱:۰۰:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۴ ۰۲:۲۹:۱۱
(ویرایش)

ممنون مرجان جان ک جواب دادی ، وزنش پایان ۴ ماهگی ۸ کیلو و ۳۰۰ 

شما وزن پسرت چقدر بود توی این سن ؟ 

آره منم شیرم شیرش نمیکنه ، توی خابم مدام بیدار میشه و شیر میخاد 

حالا این ماه شیر خشک خورده ، ماه اول ک شیر خودمو خورده بود بازم وزنش از نرمال بیشتر بود 

بیخود ادمو میترسونن، میگه توی بزرگسالی ممکنه دیابت بگیره 😓

۱۳۹۷/۲/۲۶ ۰۲:۵۶:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳ ۰۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

ببین بستگی به وزن تولد هم داره پسر من موقع تولدش 3300بود وزن پایان 5ماهگيش 9 کیلو بود الان کم کرده به خاطر سرما خوردگی و دندون درآوردن

به من همش ميگفتن ديابت من توجه نکردم چون بچه توی سن رشده نمیشه که بهش شیرندم اینا از آدم توقع دارن بچه از الان رژیم بگیره ؛ خودتو ناراحت نکن به وقتش که دندون در بیاره یه کم لاغر میشه

پسسسسسسرم هدیه خداسسسست
۱۳۹۷/۲/۲۶ ۱۲:۵۶:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱ ۱۵:۳۴:۰۳
(ویرایش)

خوب خداروشکر که بهتر شده 😍

۱۳۹۷/۲/۲۶ ۱۵:۴۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳ ۱۱:۰۹:۲۲
(ویرایش)

ای جانم... ماشالله....  قربون مانیسای خوشگل و شیطون😙😙

دختر منم الان هفت ماهش شده. سینه خیز میره. چهار دست و پا تا حدودی میره. دو روز هم هست که همش پشت سر هم میگه دد...

دلم ضعف میره از خوشحالی وقتی میگه دد....

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۷/۲/۲۶ ۱۵:۵۴:۲۶
(ویرایش)

راستی مامانا یه سوااااااال؛

کسی هست که بچشو توی سن هفت هشت ماهکی پستونک بده؟ منظورم توی این برای اولین بار بده؟؟؟ 

آخه دختر من شبا عادت داره به سینه من وصل باشه‌ واقعا کلافه میشم. میخام امتحان کنم پستونک میخوره یا نه؟ 

بنظرتون راه خوبیه یا نه؟؟؟؟

دکترم میگه شبا نباید زودتر از دو ساعت بهش شیر بدی. اگه شیر خواست باید یه جوری دست به سرش کنی و دوباره بخوابونیش. ولی واقعا سخته. تند تند بیدار میشه. منم سریع سینه رو میذارم دهنش. حوصله ندارم دوباره رو پا بخوابونمش.

حالا میخام پستونک امتحان کنم.

خدای خوبم! بی نهایت ممنونم ازت که با همه بدیهام، بهم نظر رحمت داشتی و یه دختر ناز توی دلم گذاشتی...
۱۳۹۷/۲/۲۶ ۱۸:۰۹:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۴ ۰۲:۲۹:۱۱
(ویرایش)

بازم ممنون مرجان جان ، پسر منم تولدش ۳۱۰۰ بود

الان ک یه روز و نیمه شیر خشک ندادمش حس میکنم یه ذره وزنش کمتز شده

رو ترازو حساب کردم انگار ۳۰۰ ۴۰۰ گرم راحت کم کرده 

البته از دیروز نق نقم زیاد میزنع 

۱۳۹۷/۲/۲۶ ۲۱:۴۹:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۳۱ ۱۲:۴۷:۵۲
(ویرایش)

سلام مامانا خوبین؟من چند وقتی نبودم دلم واسه اینجا تنگ شد.میگما نینی های شما خوابشون چطوره؟پسر من خوابش اصلا عمیق نیس همش تند تند بیدار میشه ایا شما راهکاری دارید واسه یک مادر خسته و خوابالو؟

۱۳۹۷/۲/۲۷ ۱۱:۰۷:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۷ ۱۱:۱۸:۰۴
(ویرایش)

سلام ماریا جان

واقعیتش من از اینکه بچه پستونکی بشه بدم میومد ولی بعد به دنیا اومدن دخترم به خاطر اینکه اصلا خواب نداشت و خستم میکرد تصمیم گرفتم بهش پستونک بدم ولی بر خلاف انتظار همش پستونک پس میزد این روند تا شش ماهگی ادامه داشت ولی توی هفت ماهگی یه شب پستونک گذاشتم دهنش در کمال ناباوری با مک زدن پستونک گرفت خوابید تقریبا تا یک سال سه ماه پستونک خورد ولی بعدش دیگه خودم ازش گرفتم بعدش دو شب بی قراری کرد ولی بعدش عین یه آدم بزرگسال میگیره میخوابه

بچه های بدخواب و کم خواب معمولا بعد یکسال خوابشون بهتر میشه البته باید قبلش شکمشون سیر بشه

به نطرم اگه دخترت به پستونک تمایل داشت بهش بده چون بچه با خورددنش عین سینه مادر بهش آرامش میده

در ثانی برای خودتم این طوری بهتره که خواب راحت تری داشته باشی در نتیجه همیشه خسته و کسل نیستی و کیفیت وقتی که برای دخترت میذاری بهتره anim2-21

اکثر بچه ها دوس دارن شب تا صب سینه مادرشون دهنشون باشه شاید م تمام مدت شیر نخورن ولی دوس دارن سینه مادر تو دهنشون داشته باشن

امیدوارم دخترت شبا راحت و عمیق بخوابه که شمام اینطوری به آرامش بیشتر برسی kiss

۱۳۹۷/۲/۲۷ ۱۱:۱۴:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۷ ۱۱:۱۸:۰۴
(ویرایش)

سمیرا جان سلام

به نظرم شیر خشک پسرت یه دفعه قط نکن آروم آروم کمش کن بعدشم اکثر بچه ها تواین دو ماه معمولا پنج ماهگی و شش ماهگی وزنشون یه کوچولو میره بالا ولی بعدش یکم که فعالیتشون شروع میشه و دندوناشون در میاد گوشت تنشون آب میشه .

۱۳۹۷/۲/۲۷ ۱۲:۳۲:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲ ۱۳:۵۱:۰۹
(ویرایش)

ماریا میبینی چقدر باحال دد دد میگن

من که خیلی خوشم میاد وقتی میگه منم باهاش میگم😃

راجب پستونکم یبار امتحان کن انشالله که جواب بده واست

دختر من که تا ۵ ماهگی موقع خوابیدن فقط پستونک میخورد میک میزد تا بخوابه

بعد ۵ ماهگی نخورد اوق میزد وقتی میذاشتم دهنش

۱۳۹۷/۲/۲۷ ۱۵:۲۲:۱۱
(ویرایش)

سلام الهام جان

ممنون از راهنماییت گلم...

امتحان میکنم. انشاله جواب بده.

۱۳۹۷/۲/۲۷ ۲۳:۵۷:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۳۱ ۱۷:۲۷:۲۷
(ویرایش)

سلام دوستان هیچکدوم بوده ک با فولیکول کوچیک باردار شده باشید؟ ممنون میشم اگه بودید بهم بگید😭😢

کاش روزی صدای طنین انداز مادر مادر گفتنت را بشنوم فرزندم... برام دعاکنید
۱۳۹۷/۲/۲۸ ۱۲:۲۸:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳ ۰۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

بچه‌ها تاپيک چقدر خلوت شده چرا هیچکس مثل قبل نمیاد

پسسسسسسرم هدیه خداسسسست
۱۳۹۷/۲/۲۸ ۱۸:۴۲:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳ ۲۳:۲۰:۱۸
(ویرایش)

سلام عزیزان 

انشالا خوب باشید

مرجان جون منم میام میبینم کسی نیست میرم.خلوت شده خیلی

آرامش جوون خیییلی خوشم اومد از دخترت که دعواتون میکنه ببرینش ددر.قربونش برم😍😍😍

مامانی جون من شنیدم بچه ب غذا بیوفته لاغر میشه خود ب خود پس ناراحت نباش اضافه وزنش درست میشه

ماریا جون منم ب پسرم از روز سوم پستونک دادم خیلی استقبال کرد الان ولی نمیگیره و پس میزنه.در کل با پستونک راحت تر میخوابن.

گیسو و آریانا کجایید دخترا؟ بیاین از پسراتون بگید ببینم😍

Stay stronge
۱۳۹۷/۲/۲۸ ۱۸:۴۶:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳ ۲۳:۲۰:۱۸
(ویرایش)

آرامش جون‌پسر منم ۳ روزه شیشه شیرش رو نمیگیره.قیافش رو یه جوری میکنه که انگار اصلا دوست نداره بگیره.

انگار میخاد اوق بزنه.من شیر خشک هم در کنار شیر خودم میدم بهش روزی ۱۲۰ سی سی.۲ تا ۶۰ تا میدم.راستی قطره آد رو هم‌نمیخوره با شیر خشک قاطی میکنم میریزم تو شیشه بهش میدم، الانم که شیشه رو ب زور میگیره، ب نظرت چرا اینجوری شده؟ چیکار کنم خواهر؟

Stay stronge
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1397
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031