تعداد بازدید : 329038
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۲/۳۰
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ ۱۵:۰۴:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲ ۰۰:۵۵:۳۴
(ویرایش)

ریزان جون

خیلی ناراحت شدم و کاملا درکت میکنم...ولی عزیزم خدا بزرگه اینقدرررررررر وقت داری که باز اقدام کنی و نی نی نازی تو دلت جا بگیره

من سقط اولیم پوچ بود ولی تقریبا تو هفت هفتگی بود و خودبخود دفع شد...اولش لکه بینی و بعدش خونریزی...

تو هم دیگه شیاف یا قرص پروژسترون اگه میخگوری قزعش کن...ممکنه چون شیاف زدی جاش سفت شده باشه و خودبخود دفع نشه ولی انشالله که اینطوری نشه

من حتی گرمیجاتم نخوردم ک دفع بشه ولی دومی اصلا لکه بینی نداشتم و مجبور ب خوردن قرص شدم و بارم دفع نشدو کورتاژ شدم

روزای سختیه میدونم....ولی امیدت بخدا باشه حتما حکمتیتوش بوده

۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۰۱:۰۱:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۰ ۰۲:۳۹:۴۰
(ویرایش)

ریزان جان سلام من تا حالا سه بار سقط داشتم یه بار توی خونه دو بار بستری شدم و کورتاژ شدم و الان خدا بهم یه پسر خوشگل داده نگران نباش با کمک دکترت راحت سقط می کنی بعد به خودت کمک کن که راحت برگردی به حالت اولت زندگی رو شیرین بگیر همه خواست خداست من از خودم بدتر کسی رو نمیدیم سعی کردم امیدوار باشم جوابشو گرفتم افسردگی رو به خودت راه نده همه چی درست میشه آن شالله به زودی یه حاملگی خوب رو تجربه میکنی

من خودم از بچه ای این تاپيک هستم پارسال ما با چند از بچه باهم زایمان کردیم حالا همشون رفتن نیستن

اگه جزئیات سقط رو خواستی بهت میگم

۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۰۱:۰۱:۴۰
(ویرایش)

ریزان جان سلام من تا حالا سه بار سقط داشتم یه بار توی خونه دو بار بستری شدم و کورتاژ شدم و الان خدا بهم یه پسر خوشگل داده نگران نباش با کمک دکترت راحت سقط می کنی بعد به خودت کمک کن که راحت برگردی به حالت اولت زندگی رو شیرین بگیر همه خواست خداست من از خودم بدتر کسی رو نمیدیم سعی کردم امیدوار باشم جوابشو گرفتم افسردگی رو به خودت راه نده همه چی درست میشه آن شالله به زودی یه حاملگی خوب رو تجربه میکنی

من خودم از بچه ای این تاپيک هستم پارسال ما با چند از بچه باهم زایمان کردیم حالا همشون رفتن نیستن

اگه جزئیات سقط رو خواستی بهت میگم

۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۰۹:۲۵:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲ ۱۶:۰۹:۱۵
(ویرایش)

ممنون شبنم جان.من هم اولاش ۲۰ تا شیاف زدم فکر کنم جاش محکم شده.نه لکه بینی دارم نه دل درد .البته از اخرین شیافم ۱۷ روزی میگذره.دیگه با خواست خدا کنار اومدم تنها نگرانیم سقطم هست خدا کنه راحت و زود تموم بشم

ممنون مرجان خانم خدا گل پسرتونو براتون حفظ کنه.شما هم بارداری پوچ داشتین؟ لطف می کنین بهم بگین چجور دفع شدن و اینکه تو چند هفته بودین

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۰۹:۳۴:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۱ ۱۵:۴۰:۲۲
(ویرایش)

ریزان نازنین کاملا درکت میکنم.  ان شاالله اینبار با خبرای خوب بیای گلم🌹

دارم میام مامانی
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۱۰:۵۷:۵۱
(ویرایش)

یه بار توی هفته شش توی خونه خونریزی کردم دفع شد و دومین بار قلب جنین توی هشت هفتگی دیده نشده  بیمارستان کورتاژ شدم ولی سومین با تا هفته 11 قلب جنین میزد ويدفعه از کار افتاد اونم توی بیمارستان کورتاژ شدم 

سعی بعد از سقط به حاملگی بعدیت فرصت بدی هم از لحاظ روحی و  هم جسمی آماده باشی من به حاملگی دومم يه ماه. هم فرصت ندادم شد سقط دوم

مواظب خودت باش همه چی درست میشه

۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۱۱:۱۵:۱۶
(ویرایش)

ان شااله دیار جان

ممنون مرجان جان از توضیحت .منم اگر شیاف هامو استفاده نمی کردم شاید زودتر از اینا میفتاد 😔 

به توصیه دوستام که سقط داشتن رفتم عطاری دارو گرفتم بخورم ان شااله راحت و کامل بیفته.دکترمم دارو گیاهی تجویز کرد فقط

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۲۲:۳۴:۲۳
(ویرایش)

سلام مرجان عزیز

خداروشکر که حالا ی پسر ناز داری...

چندتا سوال دارم اگه دوست داشتی جواب بده

سر بارداری سالمی که داشتی داروی خاصی مصرف کردی؟؟مثلا شیاف یا هپارین یا مثلا پرولوتون و ....

میخوام ببینم چقدر دارو داشتی و ایا استراحت بودی یا نه

منم دوبار سقط داشتم که الان خداروشکر دوباره باردارم و رفتم تو هفته ۱۲...سلکسان میزنم و روزی سه تا دوفاستون میخورم...از دیروزم فشارم بالا رفته ک متیل دوپا دکترم گفتهبخورم...

کلا خیلی امیدوارم ولی یهو ک ی دردی میاد سراغم یا مثلا فشارم بالا رفت نگران شدم

اگه لطف کنی جواب بدی ممنون میشم

۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۲۲:۳۷:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۱ ۱۹:۳۶:۰۸
(ویرایش)

سلام ریزان جون

من فکر میکنم بهمراه اون دارو حتما سعی کن فعالیت کنی. مثل دویدن پله بالا و پایین رفتن ، اینا کمکت میکنه زودتر و راحتتر سقط کنی.

امیدوارم که به خوبی پیش بره همه چیز

خدایا مرا آن ده که آن به 😍
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۲۲:۴۰:۵۲
(ویرایش)

ریزان جون

داروی گیاهی رو یکم با احتیاط مصرف کن...خواهر من داروی گیاهی خورد و کلی خونریزی کرد و گفت دیگه دفع شده ولی وقتی سونو کرد دفع نشده بود

زعفرون دم کرده هم خوبه با ی حلوایی ک انواع مغز و زیره و تخم هویچ و شوید و نبات و زعفرونه...حتما مامانت بلده

برا دارو هم معمولا اولش قرص میزو زیرزبونی یا شیاف میدن تا ب خونریزی بیفتی...اگر افاقه نکرد کورتاژت میکنن

از کورتاژم عزیزم اصلااااااااااااااا نترس...من وقتی کورتاژ شدم گفتم ایکاش همون اول عمل میشدم چون واقعا درد نداره و بعد عمل هم پنج شش ساعت لکه بینی داشتم و تموووووووم

خدابزرگه انشالله خودش شل بشه و بیفته...طناب زیاد بزن پله بالاپایین برو

دلوین جان

دکتر من و شما همزمان گفته بریم غربالگری ولی من فک میکنم ی هفته ازت عقبم....ولی خب صبر ندارم و دوس دارم زودتر برم

۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۲۳:۲۶:۳۸
(ویرایش)

سلام شبنم عزیز متولد 68 هستي؟ پیش اسمت زدي68 چون من 68 هستم پرسیدم

سر این حاملگی من به خاطر سقط هایی که داشتم آسپيرين مصرف میکردم به اضافه قرص های کلسیم . آهن و ويتامين

توی هفته چهارده دچار لکه بینی شدم دور جون همه کسانی حامله هستن یعنی قلبم ترکید از دلشوره مردم زنگ زدم به دکترم گفت احتمال سقط داره اگه قطع نشه. فرداش شنبه بود رفتم پیشش گفت جفتت تکون خورد دو ماه شیاف پروژسترون گذاشتم بعد توی ماه هفتم یه کم ورم کردم گفت آزمایش ادار بده دادم نشون داد که دفع پروتين  ددارم بیمارستان بستری شدم کم مونده بود بچمو در بیارن نمی دونم معجزه بود چی شد توی بیمارستان ورمم  خوابید جواب همه آزمایش های ادرارام منفی شد  ولی چون انقباض داشتم بهم دو ماه دیگه آمپول دپو داد هفته ای یه دونه میزدم تا کم بشه انقباض بچه سر وقت بدنیا بیاد اخرشم که سزارین شدم

شما اگه فشار خونت می ره بالا اصلا نمک نخور به هیچ عنوان

این حاملگی برای من سراپا استرس ترس بود به خدا شب و روزم یکی شده بود   ،از چهار ماهگی استراحت بودم از هفت ماهگی هم استراحت مطلق شدم فقط دستشویی.

اینارو نمی گم بترسی من الان حست میکنم چه حالي داری فقط به خدا توکل کن خودش همه چی رو درست میکنه نگران نباش عزیزم

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۱۰:۴۳:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۱ ۱۹:۳۶:۰۸
(ویرایش)

شبنم جان من ۲۶ دی ماه نوبت غربالگری دارم ، امروز ۱۲هفته م تموم میشه. دقیقا منم صبر ندارم دلم میخواد زودتر برم happy

بچه ها من نه وزن اضافه کردم و نه حتی یه ذره شکم happy قیافه م به همه چی میخوره الا زن حامله shysmile

خدایا مرا آن ده که آن به 😍
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۱۰:۴۸:۰۶
(ویرایش)

سلام

دلوین جان فعالیت دارم.انقد دولاراست میشم از پله بالاپایین می کنم.قبلا یه ذره کار میکردم میفتادم کمردرد می گفتم الان میفتم لکه بینی اما الان هیچ تاثیری روم نداره

شبنم جان عطاری ب من گفت اصلا زعفرون نخورم .نمیدونم جاشو سفت می کنه چون من اصلا علایم سقط ندارم.خودش چندین داروی گیاهی و عرق بهم داد راس ساعتش بخورم انقد بدمزس انگار زهرماره میخورم میخام بالا بیارم.مامانمم ناراحتی قلبی داره تازه مرخص شده هنوز بهش نگفتم😔

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۲۲:۲۷:۰۳
(ویرایش)

ریزان جون

نگران نباش انشالله زودی خلاص میشی...خدا مامانتم زودتر روبراه کنه انشالله

مرجان عزیز

خداروشکر که همه چیز ختم ب خیر شده و انشالله خدا پسرتو برات نگهداره...

این امپول دپو ک گفتی چیه؟همون پرولوتون منظورته؟؟

اره سه روزه نمک رو از غذایی ک خودم یا شوهرم میپزیم کلااااا حذف کردیم ولی غذایی ک مامانی کسی بیاره خب یکم نمک رو دارن ولی بازم خیلی رعایت میکنم...توکل بخدا..

ممنونم ازت عزیزم

۱۳۹۷/۱۰/۲۱ ۲۲:۳۱:۱۲
(ویرایش)

دلوین جان

ینی امروز یازده هفته و شش روزت هست؟

من امروز طبق سونو یازده هفته و ۲ روزم بود..

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1398
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031