تعداد بازدید : 2707
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
كوين برادر جيمز 15M
۱۳۹۶/۱/۱۱ ۲۳:۳۲:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵

دوستان لطفا براي جلوگيري از تبليغات مزاحم ، من رو پشتيباني كنيد.

(ویرایش)

آقاي محترم،

به سايتتون سر زدم تا همين كاري كه تو سايت ما مَي كنيد انجام بدم. بيام و مطالبي كه ربطي به سايت شما و بيننده هاي سايتتون نداره بذارم و به همه بگم مدير اين سايت آدم بي شخصيتيه! 

متاسفانه چون خودتون رو مَي شناسيد اين راه رو بستين. نوشتين نظر ها ، سوالات و سوالات متداول . ولي براي عموم چيزي نمايش داده نميشه و يك سايت چيپ و ناقص هم راه اندازي كردين. 

درك مَي كنم كسب درامد سخت شده و بايد تمام تلاش رو كرد. ولي توي سايتي كه هيچ ربطي به اين موضوع نداره و طرف نوشته "بچم سقط شده ، داغونم و مَي خوام خود كشي كنم " ، شما نوشتي " مطلب خوبي بود..." جاي تاسف داره. لطفا ادامه نديد . وگرنه در صورت لزوم اقدامات جدي تري انجام ميشه. با تشكر

از سر كار خانوم خياباني مديريت سايت هم عاجزانه خواهشمندم كه پيگيري كنند و لطفا بلاك كنن! چون من هر روز بجاي پيگيري تايپيك ها و اتفاقات مهم مجبورم همه جا بخونم  "مطلب خوبي بود ...." و فك كنم مشكل خيلي از كاربري هاي اين سايت هست. ممنون از توجه هميشتون و سايت عاليتون! 

متاسفانه اسم خانم خياباني رو نتونستم سرچ كنم اگر كسي مَي تونه انجام بده لطفا و يا بنويسه و من با حروف درست سرچ كنم. ممنون 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۱۲ ۰۶:۱۱:۴۱
(ویرایش)

مرسي زينب جون! منم آلرژي پيدا كردم به اسمش. ميبينم عصبي ميشم. كلا نظم اينجا بهم ريخته! من نمي تونم پيگيري كنم سايت رو بعضي روزا. مرسي براي سرچ اسم خانوم خياباني همچنين! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۱۲ ۱۲:۴۲:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۸:۱۰:۲۹
(ویرایش)

آره واقعا کلافه کنندس توی هر تاپیکی میاد مینویسه مطلب خوبی بود.... و تبلیغات میکنه

قبلا به خانم خیابانی پیام دادیم که پیگیری کنن

۱۳۹۶/۱/۱۲ ۱۲:۴۹:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۳ ۰۲:۲۹:۱۱
(ویرایش)

مامان کوین جان ازنوع شدیدموافقم...

این آقاجنس های بیخودومزخرفش راهی تبلیغ میکنه دیوانه..

کاش خانوم خیابانی رسیدگی میکردن خیلی سایت بدشده

۱۳۹۶/۱/۱۲ ۱۶:۲۰:۱۴
(ویرایش)

درست ميشه دوستان. كمي صبر داشته باشيد. يه بار قبلا هم مشابه اين مشكلات رو داشتيم. علاوه بر پيگيري خانم خياباني ، با در جريان گذاشتن پليس فتا يكسري از مزاحما ريزش كردن . شايد مجبور شيم دوباره اقدام كنيم. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۱۲ ۲۲:۲۹:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام دوستای خوبم

چی شده دقیقا ؟

میشه نام کاربری فرد خاطی رو به من بگین ؟

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۶/۱/۱۳ ۰۱:۲۸:۲۶
(ویرایش)

با سلام و خسته نباشيد خدمت شما مديريت محترم سايت ! 

ايشون هستن:  

Adrinfidarparsian

اولين پيام اين تايپيك رو هم براي خود ايشون فرستادم! 

دوستان خيلي ازشون خواهش كردن اما توجه نمي كنن! ممنون از توجه و رسيدگي به موقع شما! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۱۳ ۰۲:۰۰:۰۶
(ویرایش)

عسل جون جوابت رو تو تايپيك خودت نوشتم . هر وقت خواستي توي تايپيك " از زندگيت لذت ببر "و يا "از بارداريت لذت ببر " هم مَي توني من رو پيدا كني 😊

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۱۳ ۲۲:۲۹:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۸ ۱۹:۱۳:۰۱
(ویرایش)

ممنونم ببخشید مزام شدم قصد بدی ندارم

۱۳۹۶/۱/۱۴ ۰۰:۴۱:۲۹
(ویرایش)

نه عسل جون اين چه حرفيه! معمولا تو قسمت سوالات هر كس همونجا پاسخ ميديم براي خواننده ها كه آنلاين پيگيري مَي كنن ، اگه سوال مشابه داشتن به جوابشون برسن. يه جور نظمه. ولي قبلا هم گفتم اين تايپيك يه تايپيك موقت بود فقط براي حذف يه مزاحم كه شكر خدا حاصل شد. ديگه هيچ كس اينجا نمياد. 

خواستي بيشتر باهم صحبت كنيم مَي توني من رو توي تايپيك " از زندگيت لذت ببر"  يا از "بارداريت لذت ببر" پيدا كني. اينجا ديگه متروكه شد☺️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۱۴ ۰۰:۴۴:۰۹
(ویرایش)

به صورت كاملا محسوس شاهد حذف كاربري مزاحم با تبليغات بي موقع بوديم امروز. 

توي ايّام تعطيلات و امروز هم ١٣ به در و شما پيگيري كردين. 

واقعا ازتون ممنونيم و با اجازه،  از طرف همه، ازتون تشكر مَي كنم . 

سال خوب و پر باري رو براتون آرزو مَي كنيم. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۱۶ ۱۷:۰۰:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۸ ۱۹:۱۳:۰۱
(ویرایش)

سلام اجی من ضعف گرفتم از وقتی پریودم تمام شده

۱۳۹۶/۱/۱۸ ۰۲:۵۵:۳۶
(ویرایش)

اصلا متوجه نيستين كه اينجا جاي شما نيست؟ متاسفانه خيلي بيشعوريد. 

منتظر إحضاريه پليس فتا باشيد. 😤 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۲ ۰۶:۲۹:۵۴
(ویرایش)

امروز روز مرد هست . به همين مناسبت به شما دوست عزيز اين روز رو براي پدر و تمام اموات و اجداد پدريتون لعنت مَي فرستم. باشد كه رستگار شويد. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۲ ۰۶:۳۰:۲۸
(ویرایش)

امروز روز مرد هست . به همين مناسبت به شما دوست عزيز اين روز رو براي پدر و تمام اموات و اجداد پدريتون لعنت مَي فرستم. باشد كه رستگار شويد. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۲ ۱۲:۰۵:۵۵
(ویرایش)

فدات بشم زينب جون دل پري داريا😘

آبجي من يه سري به فتا گفتم سر مزاحماي پسر توي سايت ديگه همشون رفتن. اين سري گفتم نمي دونم شايد ثبت نشده يا يه مشكلي داره. اگه شما يا كس ديگه اي مَي تونه لطفا يه بار اقدام كنه.

اصلا دردسر نداره. خودشون سايت رو ببينن كه همه شاكين خيلي سريع هم ازينجا محو ميشه و شايد سايتش رو هم بلاك كنن. من شنيدم جريمه نقدي سنگين يا پلمپ جاي مذكور هم انجام ميدن. چون ممكنه بهونه باشه و جايي به اسم وجود نداشته باشه يا اگرم باشه طرف ميره خونه مردم براي كاراي بي شرمانه يا دزدي! پليس همه رو بررسي مَي كنه. روز خوش برأش نمي مونه. 

فقط كافيه گزارش شه كه اين آقا مزاحمه و ما نگرانيم تله گذاشته باشه براي هر هدف شومي. چندبار از سايت حذف كرديم دوباره اومده، آرامش و نظم سايت رو برهم زده . با خواهش و آه و نفرين نميره. لطفا پيگيري كنيد،  با تشكر  

يه چيز شبيه اين با جمله بندي بهتر...  

اگه مَي شه يكي اقدام كنه! به پليس فتا بگه! ثبت اينترنتي هزينه هم نداره. خدا خيرتون بده.

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران