تعداد بازدید : 525043
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۲۲ ۲۲:۵۷:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۷:۴۱:۲۰
(ویرایش)

سلام شيوا جون

خوبي!؟

پياماتو ميخونم

ان شاء الله به همين زوديا جشن بانو شدنتو ميگيريم خانوميlove

۱۳۹۶/۱/۲۳ ۰۰:۲۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۳۰ ۱۷:۲۶:۱۰
(ویرایش)

خسته نباشی عزیزم.. امیدوارم ب زودی خبر خوشت رو بشنویم..

واقعااا؟ من یکبار ساختم، اون هم قننناااصصصسسسثثث بود.. لطفا اگر عکسی داری برام میل کن میلم هم Alefbanoo@gmail

ممنونتم

و من یتوکل علی الله، فهو حسبه..
۱۳۹۶/۱/۲۳ ۰۰:۴۱:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳
(ویرایش)

سلام درستان،من ٣٢سالمه و ٥ساله عروسي كردم اما واژينيسموس بودم همسرم خيلي باهم همراهي ميكرد و فقط مشكلمون بچه بود ،الان ديگه تصميم گرفتيم با عمل و اي يو اي بچه دار شيم،الان چند روزه عمل كردم و ارديبهشت قراره اي يو اي كنم برام دعا كنيد،خيلي دلم بچه ميخواد،ايشاله كه مشكل همتون حل شه عزيزان

۱۳۹۶/۱/۲۳ ۰۰:۵۰:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۴ ۰۵:۴۶:۰۲
(ویرایش)

سلام عاصفه منم سه سال ازدواج کردم واژینیسم دارم ودر حال تمرینم.اما همسرم و خودم خیلی دلمون بچه میخوادچند روز که همسرم میگه ای یو ای انجام بدم تا زودتربچه دارشم اما من میترسم میشه عمل کردی بیابهم بگی چطوری بودایا درد داشت عزیزم واژینیسمت درمان شده؟؟ایا من که واژینیسم دارم میتونم انجام بدم؟؟

۱۳۹۶/۱/۲۳ ۰۱:۱۷:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۱۴:۱۳
(ویرایش)

ريحان جون درد اي يو اي كه واقعا قابل تحمله چون گفتن در حد درد همين عمله،كه واقعا دردش درد وحشتناكي نبود،راستش نميدونم اصلا منم جز واژينسموس ها ميشم يا نه،اخه موقع عمل اصلا خودم و جمع نميكردم و خيلي راحت دكتر لوله رو وارد كرد و پاپ اسميرم انجام داد،اما براي نزديكي همين كه قصدشو ميكنيم كلا حسش ميره از ترس😉

۱۳۹۶/۱/۲۳ ۰۱:۳۸:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۶:۵۴:۴۶
(ویرایش)

سلام. دوستان درزمان پریودی تمرینات رو باید کنار بذاریم؟worry

۱۳۹۶/۱/۲۳ ۰۲:۰۱:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۱:۴۶:۰۳
(ویرایش)

سلام

دوره پر پریم تمااام

تو این مدت اگه نخوام دروغ بگم روزی چند بار کگل رو انجام دادم البته هنوز مرحله وارسی رو انجام ندادم.

سوداجون میشه شماره ای بهم بدی که بتونم راحت سوالانو بپرسم؟

اخه من گیج شدم  و نمیدونم منظور از وارسی چیه دقیق؟

چطور از گوش پاکن استفاده بشه و ساخت دیلاتور و... 

چه مدت باید کگل انجام بشه و وارسی و...

و هزار سوال دیگ هم دارم😭😭😭

اگر خدا بخواهد محال هم ممکن می شود...
۱۳۹۶/۱/۲۳ ۰۸:۴۰:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان روزتون پر انرژی

ماریا جان خانم خیابانی میان سایت و سوالات رو جواب میدن. عزیزم نگران نباش ان شاا... که این بیماری دیگه برنمیگرده. مهم اینه که ذهنت پذیرفته این کار امکان پذیره و دیگه ازش ترس نداری.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۳ ۰۸:۴۵:۵۲
(ویرایش)

الف بانو تو دوران پریودی کگل فراموش نشه. کوتاه و بلند از هر کدوم 20 تا. بزودی بانو شدن خودته عزیزم.

بانوی تابستان عزیزم پشتکارت خیلی عالیه. فقط زمان تمرینت حداقل یکساعت باشه. بعدشم موقع شروع به تمرین از یه سایز پایین تر شروع کن . با این سایزت انقدر تمرین کن تا بدون سوزش راحت عقب و جلو بشه. موفق باشی گلم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۳ ۰۸:۴۹:۴۰
(ویرایش)

عاصفه جان ان شاا... که حس مادری رو تجربه کنی.

عزیزم تو که برای معاینه مشکلی نداشتی یک بار هم دخول رو امتحان کن. اینم مثل همونه هیچ فرقی نداره. فکر کنم بتونی موفق بشی. یا با دیلاتور تمرین کن. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۳ ۰۸:۵۱:۲۰
(ویرایش)

نگار جان زمان پریودی تمرین با دیلاتور ممنوع و فقط کگل انجام بده. روزانه 20 تا کگل کوتاه و 20 تا کگل بلند.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۳ ۰۸:۵۷:۲۰
(ویرایش)

صدای سکوت هر سوالی داری همینجا بپرس کامل توضیح میدم.

اول یه آینه بردار و بذار جلو آلت و سعی کن ورودی واژنت رو پیدا کنی. در حالت زور زدن نگاه کنی و ببینی چه حالتی هست. سعی کنی ذهنیت خوب نسبت به واژنت پیدا کنی و حس وحشت ازش نداشته یاشی. تمرین کگل هم انجام بده روزانه.

وارسی که انجام دادی و خوب راه واژنت رو شناختی میتونی بری کار با دیلاتور. فعلا وارسی و کگل رو امروز انجام بده  و گزارش بده تا در مورد ادامه اش راهنماییت کنم. منتظرم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۳ ۱۰:۳۵:۳۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

وااای ماریا

الهییییییییی، چه خوشحاااااال شدم، ان شالله نی نیت سالم به دنیا میاااااااادanim2-thanks

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۱/۲۳ ۱۱:۱۷:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۱:۴۶:۰۳
(ویرایش)

ممنونم از راهنماییت سوداجان

عزیزم باید تو چه حالتی باشم برای وارسی

منظورم پوزیشن

اگر خدا بخواهد محال هم ممکن می شود...
۱۳۹۶/۱/۲۳ ۱۱:۴۳:۱۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

صدای سکوت 

میتونی به حالت دستشویی بشینی و یه ایینه بذاری زیرت، چندبار زور ززن، پایین التت بازورزدن ها عین دهن ماهی باز میشه، اونجا واژنهblink

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران