تعداد بازدید : 521741
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۷:۲۹:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۰ ۱۶:۵۳:۱۳
(ویرایش)

ماه پیشونی جوونی اتاق روحیه فیلتر شده؟؟؟؟؟من هرچی میزنم فیلتره.میشه چک کنی شما هم

۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۷:۴۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام بچه ها جون .عید همه مبارک

anim2-bunnyearsmiley

ماه پیشونی جون .واقعا خدا قوت . امیدوارم نتیجه ی همه انرژی های مثبتت رو تو زندگی ت ببینی.

سودا جون ممنونم از تلاشهای بی دریغ ت . دعای بچه ها همیشه پشت و پناه ته .

سلام ماری جووون ...خوبی گلم ؟ خوش میگذره ؟ خوب کردی اومدی . شما بانوی 418  هستید . flower

thelittlesun جون ممنونم که یاد کردی . شاد باشی . ان شااله به زودی خبر مامان شدن ت رو هم میدی . عجله نکن. شش ماه چیزی نیست /.

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۷:۵۱:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

ای واااای من....

اتاق روحیه رو فیلتر کردن . anim2-sad

نمیدونم واقعا مشکل ش چی  بود...حرفهای خاک بر سری زده بودین ؟ ؟ anim2-New-6

من چقدر دنبال رفع فیلتر باشم آخه ...بی تلبیت ها رعایت کنید دیگه anim2-smiliess

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۶/۱/۱۵ ۲۱:۲۰:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام به همگی 

خانم خیابانی مهربون خداقوت به شما و ممنون از لطفتون.flower

ماه پیشونی جون یه خدا قوتم به شما بابت انرژی بالایی که به گروه دادی.anim2-40

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۵ ۲۱:۲۹:۳۴
(ویرایش)

Shidak7 عزیزم بهت تبریک می گم . ان شاا... بزودی خبر مامان شدنت رو بدی. امیدوارم خوشبخت باشی عزیزم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۵ ۲۱:۳۶:۰۱
(ویرایش)

لیلی جان صبر کن تا کامل پاک شدی تمرینت رو شروع کن. مطمئنم این ماه به نتیجه میرسی عزیزم . تمرینات رو با انگیزه و مداوم انجام بده تا موفق شی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۵ ۲۲:۰۵:۲۱
(ویرایش)

بتول جان داری زمان رو از دست میدی. عزیزم به ترست غلبه کن و برو پیش خانم خیابانی و بعدش با انگیزه تمرینات رو شروع کن.

Irana جان و شیرین جان

با انگیزه تمرین کنین . منتظر خبر بانو شدنتون هستیم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۵ ۲۲:۴۷:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۹ ۰۸:۳۴:۲۸
(ویرایش)

سودای عزیز با توجه به اینکه تنها کسی بودین که جواب منو دادین مزاحم شما میشم. لینکهایی رو که داده بودید مطالعه کردم.وسایل هم خریدم. فقط یکی دو سوال. یکی اینکه پوزیشن دقیقا چطوری باشه؟ فقط تکیه کافیه؟ و اینکه سایز دیلاتور ها رو چطوری تعیین کنیم؟من خوندم بعضی ها با گوش پاک کن میرن جلو.الان من میخام تازه شروع کنم از گوش پاک کن شروع کنم یا بسازم دیلاتور رو؟ و چه سایزی آیا؟ ممنون میشم از لطف بی کرانتون:)

آنچه مرا نکشد قویترم میکند.
۱۳۹۶/۱/۱۵ ۲۳:۲۲:۰۶
(ویرایش)

فیدل جان اول با تمرین کگل شروع کن. بعد یه آینه بذار و کامل مرحله وارسی رو انجام بده . وقتی کامل با آلت تناسیلی و واژنت آشنا شدی برو سراغ کار با دیلاتور. اینکه با گوش پاکن شروع کنی یا با دیلاتور دور 4 سانت بستگی به خودت داره با هر کدوم که راحتی. بعضیا با گوش پاکن راحت نیستن. 

اگر با گوش پاکن راحتی دورش پنبه بپیچ و داخل انگشت دستکش بذارش. اما اگر راحت نیستی داخل انگشت دستکش رو پنبه بذار تا جایی که دور انگشت 4 تا 5 سانت بشه. 

حالتهای تمرین هم دو جوره زن رو و زن زیر . تو حالت زن رو به حالت دستشویی میشینی و در حالت زن زیر تکیه میدی و پاها روی زمینه. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۶ ۰۰:۵۷:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۳ ۱۹:۱۹:۱۷
۱۳۹۶/۱/۱۶ ۰۰:۵۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۳ ۱۹:۱۹:۱۷
(ویرایش)

سودای عزیز حضور شما و پاسخهای آنلاین شما دلگرمی و امید من شده

فقط میتونم براتون دعای خیر کنم.

تصاویردیلاتور رو دیدم

فقط عزیزم اون جسم درازی که وسط پنبه میذاریم و پنبه رو دورش میپیچیم چیه؟

۱۳۹۶/۱/۱۶ ۰۳:۳۸:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۰ ۰۲:۲۹:۳۱
(ویرایش)

ممنون سودا جان از راهنماییهای همیشگیت امیدوارم تو زندگیت به هر چی می خوای برسی .

راستش من یه سوال دیگه داشتم لکه بینیم تموم شد و امشب دوباره شروع کردم سایز ۷ راحت رفت ۸ هم امتحان کردم راحت رفت ولی یه مشکل دارم اونم اینه که وقتی می خوام دیلاتور رو واردکنم سوزش شدید می گیرم موقع وارد کردن ولی بعدش که داخل می شه دیگه هیچ مشکلی ندارم و راحت باهاش کار می کنم ولی هر موقع می خوام دیلاتور رو وارد کنم با این مشکل مواجه میشم مثل این میمونه که اول واژنم یه سدی هست که باید اول از اون رد شه  می خواستم ببینم بقیه هم اینجورین و به مرور و با تمرین درست میشه یا فقط من اینطوریم؟

پیشاپیش ممنونم 

۱۳۹۶/۱/۱۶ ۱۲:۴۵:۰۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

لیلی جان نگران نباش همه همینطورن تو تمرین چون تحریک نیستی واژن خشکه بنابراین یکم زمان میبره تا وارد بشه مشکلی نداره ادامه بده ان شالله که به زودی بانو میشی

منم دیروز تمرینات رو دوباره شروع کردم همه دیلاتورامو تمرین کردم اوکی بودن سایز جدید ابتدا ۸ انتها ۸/۵ رو هم وارد کردم یکم تو عقب حلو کردن سوزش داشتم که باز امروز باهاش تمرین میکنم به امید خدا

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۶/۱/۱۶ ۱۳:۴۰:۵۷
(ویرایش)

متشکرم سودا جان.امیدوارم که بتونم.ممنونم

۱۳۹۶/۱/۱۶ ۱۳:۴۲:۵۰
(ویرایش)

رویا جون تصویر دیلاتور ها رو کجا دیدی؟لینک داره؟

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران