تعداد بازدید : 521718
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۱۸ ۱۷:۲۸:۱۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Hermion

سلام

اینجا هم هم سوال پرسیدن هم محل شنیدن جواب سوالت . همینجوری که الان پیام گذاشتی پیام بذارsmile

Negar23

ناراحت نباش که راه درمانت همینجاستanim2-thumbsupsmileyanim. همه هم حسیم ،دقیقا همین چیزایی که گفتی . برو صفحه اول یسری لینک هست برو اونارو بخون متوجه میشی چی به چیه و همسرت و از شروع تمرینات اگاه میکنی .

اولین کاری که میکنی اینه که یه ایینه بذار جلوی الت تناسلیت و وارسیش کن، یعنی باهاش دوست شو، ایینه رو که گذاشتی جلوت زور بزن،زیر التت واڗنته عین دهن ماهی باز میشه . اینکار و بکن و بیا بهمون گزارش بده. اون لینکاییم که صفحه اول هست و بخون حتما.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۱/۱۸ ۲۲:۵۱:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ ۲۰:۱۵:۰۰
۱۳۹۶/۱/۱۸ ۲۲:۵۷:۴۵
(ویرایش)

باشه ممنونم

من ۲۷ سالمه ۲ ساله که ازدواج کردم ولی تا حالا نذاشتم دخول انجام بشه. ناخودآگاه خودمو از ترس زیاد سفت میکنم. متاسفانه تهران هم برای مشاوره نمیتونم بیام.

بی اندازه ناراحتم. امروز دوباره همسرمو ناراحت کردم دیگه دارم ناامید میشم.cry

۱۳۹۶/۱/۱۹ ۰۱:۱۴:۰۹
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۰۱:۴۰:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۶:۵۴:۴۶
(ویرایش)

من تاحالا چندین بار به این سایت اومدم و تمرینات وارسی و کگل رو انجام دادم ولی همش فکر میکنم نمیتونم چیزی داخل بکنم و دیگه ادامه نمیدم. ولی بازم دوباره با کمک شما میخوام امتحان کنم . ماه پبشونی ممنونم که کمکم میکنی یعنی میشه عذاب وجدانم تموم بشه . میشه که بتونم همسرمو خوشحال کنم

من دوباره از امروز شروع میکنمwonder

۱۳۹۶/۱/۱۹ ۰۱:۵۲:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۳۰ ۱۷:۲۶:۱۰
(ویرایش)

سودای عزیز سلام و متشکر از پاسخت

من تیر ماه ۹۴ عقد کردم و مرداد ماه ۹۵ عروسی. از ابتدای ازدواج با لمس شدن مشکل داشتم و خیلی اذیت میشدم. علاقه داشتم ولی اذیت میشدم 😶😐😑 اون زمان کمی مطالعه کردم ولی چون واژینیسم مربوط ب دخول بود، فکر نمیکردم مشکل همین باشه و موکول میکردم ب زمان؛ ولی بعد از عروسی و ناتوانیمون در دخول، حس کردم جدا همینه و ب ماما مراجعه کردم. خب حین مشاهده ی پرده هم اذیت کردم و مامای طفلک هی میگفت شل باش 😶😐😑 پردمو معاینه کرد و گفت مشکلی نداره خودت باید بذاری! انگشت وارد کن، سرنگ وارد کن، عارامبخش بخور تا بتونی 😶😐😑 و خب تلاش بیشتر و نتیجه ی کمتر.. عاخرش حس کردم دارم از بی سر و صدایی همسرم سو استفاده میکنم و بی خیالم..  تا الان چندین بار تلاش برای دخول داشتیم ک همگی بی نتیجه بوده و اصلا اجازه ندادم.. از دیشب کگل رو شروع کردم.. ولی حتا نمیتونم انگشت خودم رو کمی فقط کمی وارد خودم کنم.. اصلا هم نمیدونم چرااا.. وقتی دردی نیست.. فقط یک حس بد دارم ک اصلا نمیتونم توضیحش بدم.. همسرم اصرار داره حضورا ب دکتر مراجعه کنم ولی دکتری نمیشناسم در محل سکونتم.. بهش اطلاع دادم ک دارم تمرین میکنم.. ❤❤❤

و من یتوکل علی الله، فهو حسبه..
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۲:۲۷:۲۱
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۳:۳۱:۲۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Hermion

حالتو خیلی خوب درک میکنم، همه ماهایی که اینجاییم دقیقا تجربه های تورو داریم. بهت یه پیشنهاد دارم، برو بخش خاطرات واژینیسموس و خاطرات و بخون، دلگرمت میکنه.وارسی و انجام بده و اگه بتونی بری واسه معاینه پرده عالی میشه، پرده ات هست یا رفته؟

صفحه اول و بخون و مرحله ب مرحله پیش برو،ما ام هستیم کمکت میکنیم.یروزی میرسه که میای میگی بانو شدیblink

Negar23

نگار، خوب اگه این ترس و نداشتی که اینجا نبودیblink ما ام این ترس ها رو داشتیم، تا الان ۴۰۰ و خورده ای بانو داشتیم که اولش همین ترس هارو داشتن، پس توام میتونی نگران نباش میتونی شوهرتو خوشحال کنی، پس لوازم تمرین و بخر و شروع کن.

بچه ها جلو اسمتون نقطه چین بذارین که بدونیم در حال تمرینینlove

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۵:۱۷:۳۹
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۵:۲۲:۱۵
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۵:۲۳:۲۴
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۵:۲۴:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان گل

وقتتون بخیر

امیدوارم همگی با جدیت و انرژی بالا در حال تمرین باشین. anim2-a2d3

بچه ها ناامید نشین . مطمئن باشین که موفقیت نزدیکه. به امید اون روزanim2-4d564ad6anim2-4d564ad6anim2-4d564ad6

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۵:۲۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

الف بانو عزیزم راه درمان همینجاست. تو هم وقت رو از دست نده و شروع کن به تمرین. وقتی راحت کگل رو انجام دادی برو کار با دیلاتور. وارد کردن انگشت برای خیلیا سخته اما کار با دیلاتور راحت تره. دستکش و پنبه بگیر و با اون شروع کن. عزیزم  قرص های آرام بخش هیچ کمکی نمیکنه . با اصول تمرین پیش بری بزودی بانو میشی.

لینکهایی که تو پست های قبلی گذاشتم رو بخون و شروع کن. گزارشات روزانه هم همینجا بنویس. موفق باشی گلم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۱۹:۴۸:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۷:۴۱:۲۰
(ویرایش)

به نام خدا

سلام دوستای گلم...من پر پرم تموم شد و امروز زنگ زدم مطب خانم خیابانی.بهم گفتن این هفته وقتشون پره و برای هفته ی بعد پنجشنبه اینا تماس بگیرم.وسایل دیلاتور و ... رو قبل از پر پزم خریده بودم.با خودم گفتم بذار حالا امتحان کنم.تو خونه متر و خط کش هم پیدا نکردم.یعنی متر که ندارم(نه که خیلی خیاطی ام می کنم),خط کش رو هم هرچی گشتم پیدا نکردم.با یه سایز نسبتا پایین دیلاتور رو ساختم.اول حتی فکر کردم از دور پنج هم کوچیک تر باشه.ژل لوبریکانت هم از قبل داشتم,با خودم بردم داخل حمام و به حالت پوزیشن زن رو نشستم و وارسی رو هم انجام دادم.یه تشت هم از آب گرم پر کردم و چند بار نشستم داخلش.اولش که می خواستم واردش کنم کلی استرس داشتم.همش حرفا و گفتگوهای بچه های سایت تو ذهن و گوشم بود.اینم بگم که خودم یکی دوبار انگشتمو وارد کرده بودم قبلا اما با کلی استرس و کوتاه که بعدشم دیگه زیاد موفق نشدم.به حضرت فاطمه زهرا (س) متوسل شدم تو کارم.اولش به صورت کج نزدیک دهانه ی واژنم می کردم دیلاتور رو چون می ترسیدم مستقیم واردش کنم.اینم بگم که دیلاتور رو هم سفت می گرفتم مثل وقتی که همسری میخواد نزدیک شه یا آلت رو میخوایم وارد کنیم,یعنی انگار که نمیذاشتم وارد شه.اما بالاخره بعد از قدری کلنجار رفتن وکگل کردن و کمی شل و ریلکس کردن رفت داخل.یکم که روون شد داشتم بال درمی آوردم.همینجا گفتم تمومش کنم تا فعلا تا فردایی,چیزی این تصور اینکه تونستم و اینکه شیرین و خوبه باهام باشه.اما دلم طاقت نیاورد و دوباره امتحانش کردم.یه جاهایی سخت می شد باز,یا یکم سوزش داشت اما باز هم موفق شدم خداروشکر.یه دیلاتور با سایز کمی بزرگ تر در حد نیم سانت بیشتر اینا هم ساختم اما دیگه اونو وارد نکردم و گفتم بذار با این راحت شم خوب ایشالا بعد.رو دیلاتور هم موقع تمرین زیاد ژل زدم.بچه ها ممنونم از همتون واقعا و از خانم خیابانی عزیز.خدا رو شکر می کنم که تا همینجا هم موفق شدم به انجامش.دوستون دارم.برای هم دعا کنیمlove

۱۳۹۶/۱/۱۹ ۲۱:۰۱:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۰:۱۰:۳۶
(ویرایش)

آفرين بانوي تابستان، خييييلي خوبههههanim2-4d564ad6 تو خييييلي زود بانو ميشي مطمينم 👏🏼👏🏼👏🏼💪🏼💪🏼💪🏼 يعني فقط با پنبه و دستكش جراحي ، يه ديلاتور ساختي؟ همينجوري پيش بري خييييلي زودتر از چيزي كه فكر كني بانو ميشي عزيزم فقط همينطوري روحيه و انرژيتو حفظ كن

منم منتظرم سريعتر پريوديم تموم بشه و شروع كنم ، منم تو قسمت اولين گوش پاككن بودم كه پريود شدم 

٦ ساله زمان برايم متوقف شده....
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران