تعداد بازدید : 525949
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۲۱:۰۲:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

بانوی تابستان  عالیه . خیلی خوبه عزیزم . مهم اولین دیلاتور بود که وارد کردی دیگه کم کم ترست میریزه. هر وقت با این دیلاتور راحت شدی برو بعدی. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۲۱:۱۹:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ ۲۰:۱۵:۰۰
۱۳۹۶/۱/۱۹ ۲۱:۴۵:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۷:۴۱:۲۰
(ویرایش)

سلام شیوا جونی...آره با پنبه و دستکش و گوش پاک کن...ببین اصلا گوش پاک کنو ولش کن اگه نتونستی...یه دیلاتور دور پنج بساز و امتحان کن...من مطمئنم توام خیلی زود بانو میشی خانوم گل

۱۳۹۶/۱/۱۹ ۲۱:۴۶:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۷:۴۱:۲۰
(ویرایش)

سلام سودا جان

ممنون عزیزم

سایز دیلاتورو راستی اندازه گرفتم

تقریبا پنج و نیم بود

۱۳۹۶/۱/۱۹ ۲۳:۴۶:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۷ ۱۲:۴۰:۵۰
(ویرایش)

سلام دوستان، بالاخره صبر سه سال و نیمه جواب داد و میوه شیرینشو امروز چشیدم valentineخدا رو هزاران بار شاکرمanim2-thanks به نوبه خودم بعنوان یک مرد از تمام بانوانی که این اختلال رو دارن تقاضا دارم به خودشون تو تمرینات تو این که همه ی دستورات رو مو به مو انجام بدن و به چیزی جز موفقیت فکر نکردن، سخت بگیرن واقعا می تونن زود نتیجه بگیرن من از روزی که این سایت رو به خانمم معرفی کردم و تعداد بانوان اینجا نزدیک 50 نفر بود  تا الان که این تعداد نزدیک 5 برابر شده امید داشتم و هرگز نخواستم به نشدن فکر کنم خدمت خانم خیابانی هم رسیدیم حدود یکسال پیش و الان نتیجه گرفتیم شاید اگه تمرینات رو جدی گرفته بودیم یکسال پیش این لحظه رو لمس می کردم شما شاید این حرف رو زیاد شنیده باشید اما فقط تمرین تمرین و به زندگی عادی ادامه دادن بدون اینکه با کسی خودتون رو مقایسه کنید، کسانی رو دیدم که سر یک ماه یا خیلی زودتر بانو میشدن.... بگذریم از خانم sevda و samakord هم به خاطر پاسخشون تشکر می کنم ضمنا لطف کنید یه شماره بدید تا خانمم بزاره جلو اسمش (کیمیا....؟) 

از طرف یک تازه داماد که دنیا رو جوری میبینه که تا الان ندیده، اینه مزیت من نسبت به کسانی که این مشکلو نداشتن. (فردا ماه عسلی دیگرanim2-28 )

انجا كه عشق فرمان مي دهد محال سر تسليم فرو مي اورد
۱۳۹۶/۱/۲۰ ۰۱:۳۰:۲۰
۱۳۹۶/۱/۲۰ ۰۸:۵۲:۱۰
(ویرایش)

سلام روزتون قشنگ و پر انرژی

به به بانو داریمanim2-thanksanim2-thanksanim2-thanks

خستگی ناپذیر خیلی خیلی به شما به خاطر صبرتون و به همسرتون به خاطر بانو شدنش تبریک می گم. ان شاا... در کنار هم خوشبخت باشید.anim2-smilies-azardl2

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۰ ۰۸:۵۴:۰۵
(ویرایش)

بانوی تابستان خیلی عالیه . 

hermion  جان پیامات نمیرسه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۰:۳۳:۱۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام و صبح بخیر تبریک میگم به کیمیا خانم و بانوان دیگه که به تازگی درمان شدن خداروشکر

من دیلاتور ۸/۵ ،۹ بودم که دوروزی نتونستم ژل تهیه کنم الان هم پریودشدم ،پریودیم با روزایی که لکه دارم تقریبا ده روز میشه خیلی طول میکشه میترسم بازم تنبلی کنم و عقب بیوفتم 

و اینکه همسرم ازم میخاد ی بار امتحان کنیم اگر نشد تمرینامو ادامه بدم بنظرتون امتحان کنم یانه؟ من هنوز ترس همراهمه همش هم بخاطر پرده لعنتیه در طول تمرین هم همش منتظرم اتفاقی بیوفته و همش نگرانم که الان پاره میشه الان درد میگیره الان خون میاد واین جریان خیلی اذیتم میکنه

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۱:۳۰:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۸ ۱۰:۵۹:۵۴
(ویرایش)

سلام به همه بانوان عزیز

هووووراااااanim2-smiliess8  بالاخره موفق شدم، بعد از سه سال ونیم منم بانوووووو شدمanim2-thanks

دوستان در حال تمرین، خیلی خیلی تمریناتو جدی بگیرین و به درمان امید داشته باشین، اگر به همه توصیه هایی که اینجا میشه عمل کنید، مطمئن باشید به زودی زود بانو میشین، استرس رو از خودتون دور کنید، فقط به روزای خوبی که در انتظارتونه فکر کنید، با آرامش کامل و با امید به درمان ادامه بدین. زمان رو از دست ندینanim2-smilies-azardl2

در اینجا از همسرم، همراه همیشگیم، که در تمام روزای سخت در کنارم بود، تشکر میکنم، از خانم خیابانی که با راه اندازی این سایت مشکل تعداد زیادی از بانوان این سرزمین روبدون هیچ هزینه ای حل میکنند و شادی رو به خانه های زوج های جوان بر میگردانند بینهایت سپاسگزارم، همچنین از دوستان عزیزی که به بقیه کمک میکنند و وقت میگذارند ممنونم.

۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۲:۰۶:۵۵
۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۲:۱۳:۲۲
(ویرایش)

Sevda عزیز نمیدونم چرا اینجوری اومده پیامام

پرده م معاینه شده و هنوز هست متاسفانهcry که بیشتر وحشت منم از همونه.

یه نکته ای که باید بگم اینکه من میتونم انگشتمو داخل کنم یه بارم انگشت همسری رو وارد کردیم کاملا هم خودمو شل کرده بودماااا.... ولی همینکه قیافه اون آلت رو میبینم وحشت میکنم.cry

۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۲:۲۲:۵۵
(ویرایش)

کیمیا جان خیلی خیلی بهت تبریک می گم عزیزم. ان شاا... همیشه شاد و خندون باشی و در کنار همسرت خوشبخت باشید. 

عزیزم روند درمان رو ادامه بده تا کامل این انقباض از بین بره. تو بخش خاطرات هم روند درمانت رو بنویس تا به بقیه کمک بشه. ممنون گلم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۲:۳۰:۱۱
(ویرایش)

irana  جان نگران نباش مشکلی تو این مدت پیش نمیاد. فقط تمرین کگل رو انجام بده هر روز.

عزیزم اگر می خوای به صورت تمرینی با آلت کار کنین بهتره از سایز 10 11 به بعد این کارو انجام بدی. اونم به صورت تمرینی تا هر چقدر که تونستی واردش کنی و در کنارش با دیلاتور هم کار کنی.

اصلا نگران پرده نباش. تا این سایز رسیدی و متوجه اش نشدی مطمئن باش تو سایزای بعدی و کار با آلتم همین طوریه. پرده کم کم کنار میره که متوجه نمیشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۰ ۱۲:۳۵:۲۰
(ویرایش)

hermion جان خیلی خوبه که با انگشت راحتی. خیلیا این کارو نمی تونن انجام بدن. 

نگران پرده نباش عزیزم تو طول تمرین خودش کم کم کنار میره و اصلا متوجه نمی شی. شاید هیچ خونی هم نبینی یا در حد چند قطره. پس شروع کن با دیلاتور 5 سانت تمرین کن . کگل هم که هر روز انجام بده. موفق میشی گلم.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران