تعداد بازدید : 521815
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
اعظم خیابانی - مدیر سایت
۱۳۹۶/۱/۱۲ ۲۳:۲۳:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸

انجمن درمان واژینیسموس - درد و ترس از نزدیکی سال 1396

(ویرایش)

سلام. خوش امدیدanim2-bunnyearsmiley

قبل از شروع کار، برای خواندن مطالب آموزشی و قوانین انجمن درمان واژینیسموس ماماسایت اینجا کلیک کنید

حالا که قوانین انجمن را خوانده اید ، شروع کنید به خواندن مطالب اینجا(همین صفحه). و بعدش که متوجه شدید قضیه از چه قرار است ، به صفحه ی آخر همین تاپیک بروید و شرح حال خودتان رو بنویسید و خودتون رو معرفی کنید  و از دوستان طلب یاری کنید.اینجا باید گزارش تمرین بدین و اگر مشکلی در زمینه تمرینات  داشتید سوال کنید.

معرفی اینجانب ،درمانگر ماماسایت  :

اعظم خیابانی - فوق لیسانس مامایی (بهداشت جنسی و باروری) از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دارای بالاترین آمار درمان واژینیسموس در کشور . در سریعترین زمان ممکن. بدون جراحی و تزریق !

مشاوره اختصاصی مستقیم با من :    با تلفن ثابت.بدون کد :  9099070533

شماره مطب جهت مشاوره حضوری  44022005

دوستان تازه وارد ، این انجمن با نظارت من و توسط دوستانی که خودشون همینجا و با روش ماماسایت درمان شدند، اداره میشه .شما هر روز اینجا سر بزنید و گزارش پیشرفت تون رو بنویسید تا بچه ها کمک تون کنند. در واقع به نوعی گروه درمانی هست .

این خدمات اینجا رایگان هستش 

واژینیسموس به زبان ساده

ترس از دخول

ترس از نزدیکی

عدم موفقیت در نزدیکی

(واژینیسموس اولیه )

یعنی اینکه ازدواج کردی ولی هنوز دختر باکره هستی، یعنی از نظر جنسی در معاشقه با همسرت تحریک میشی ولی به محض اینکه میخواد رابطه تون کامل بشه بدنت منقبض میشه و گاهی حتی پاهات شروع به لرزیدن میکنه و در شدیدترین حالت می تونه نزدیکی و دخول و غیر ممکن کنه و منجر به درد شدید بشه. در برخی موارد نوع واژینیسموس به حدی شدید هست که زن از ترس اینکه ممکنه معاشقه به دخول ختم بشه هیچ لذتی از معاشقه نمیبره و اصلا تحریک نمیشه و این انقباض به حدی شدیده که باعث بسته شدن خودبخود پاها و انقباض شدید تمام بدن، افزایش ضربان قلب ، تنفس و افت فشار خون خواهید شد. بستگي به شدت بيماري علائم متفاوت هست، در برخي از خانمها كه شدت بيماري كمتر هست دخول صورت ميگيره اما با درد و سوزش همراه هست.

توجه : افراد واژینیسموسی هیچ مشکلی از نظر پرده بکارت و آناتومی واژن ندارند. فقط ترس و انقباض و اسپاسم عضلاتشون مشکل شون رو ایجاد میکنه .

خوشحاليم و خدارو شاكريم كه در تاپيكهای  قبلی،  در مدت سه سال و اندی  فعاليت انجمن درمان واژينيسموس ماماسايت ، 426 نفر درمان شدند.

باشد كه هيچ زوجي از اين بيماري در رنج و عذاب نباشد.

ادامه ی تاپیک های قبل .

شروع تاپیک سال 1396

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
۱۳۹۶/۱/۱۳ ۱۸:۵۲:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام و خوشامد به همگی 

خدا رو شکر می کنم که این انجمن در سال جدید هم هست تا چراغ راهی باشه برای درمان این بیماری و به امید روزی که دیگه هیچ کسی از این بیماری در رنج نباشه.

یه تشکر ویژه هم از خانم خیابانی عزیزم دارم و قدردان همیشگی این لطفشون هستم.

دوستان در حال تمرین منتظر گزارشات روزانه اتون هستیم. تمرین فراموش نشه. ناامیدی ممنوع.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۳ ۲۲:۱۳:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۷:۴۱:۲۰
(ویرایش)

سلام به همگي

من كه امروز پرپرم شروع شد

ان شاءالله بعدش ميرم پيش خانم خياباني

۱۳۹۶/۱/۱۳ ۲۲:۵۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۲۱:۴۸:۴۶
(ویرایش)

سلام بانوی تابستان من درمان شدم وبه صورت تلگرام میتومم کمکت کنم اگه خاستی ۰۹۳۹۹۶۰۲۸۶۴

۱۳۹۶/۱/۱۳ ۲۳:۰۴:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۳ ۱۹:۱۹:۱۷
(ویرایش)

سلام گلم

قرار شد تصویر دیلاتور برام بفرستین

اینم ایمیلم

frezaei41@gmail.com

عزیزم در پوزیشن درازکش باید زانوها رو به اندازه ای خم کنیم که کف پاها کامل روی زمین قرار بگیره؟

۱۳۹۶/۱/۱۴ ۰۳:۳۱:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۹ ۱۵:۱۷:۳۵
(ویرایش)

سلام من از دیلاتور دور 4سانت شروع کردم. خوبه؟؟ 

خیلی استرس دارم 

۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۰:۱۲:۲۴
(ویرایش)

سلام روز همگی بخیر

بانوی تابستان تو این دوران تمرینات کگل رو هر روز انجام بده و بعدش حتما پیش خانم خیابانی برو . شک نکن که بزودی خبر بانو شدنت رو می دی. 

رویا  برات فرستادم. تو حالت دراز کش کف پا می تونه روی زمین باشه یا روی یه چهارپایه ای یا مبلی قرار بدی مثل حالت معاینه. هر طور خودت راحت تری. 

شقایق  خوش اومدی. صفحه اول انجمن رو کامل مطالعه کن. دور 4 سانت خیلی خوبه. سعی کن با دیدن فیلم و پرت کردن حواست استرست رو کنترل کنی. خیلی راحت وارد می شه. معاینه پرده شدی؟ همسرت در جریان تمرینت هست؟

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۱:۰۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۶:۳۶:۳۹
(ویرایش)

سلام به همه دوستان و سلام ویژه به خانم خیابانی عزیز سال نوتون مبارک 

۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۱:۰۶:۰۰
(ویرایش)

آتنا بانو جان میتونم شمارتونا داشته باشم

۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۱:۰۶:۲۱
(ویرایش)

آتنا بانو جان میتونم شمارتونا داشته باشم

۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۱:۱۵:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۰:۲۹:۰۲
(ویرایش)

سلام به همه عزیزان.ممنون سودا جان که با حوصله جواب همه دوستان رو میدی. امیدوارم همیشه سلامت باشی.kiss

من با ژل لوبریکانت ساده تمرین می کنم نمی دونم به جز این ژل هم ژل دیگری هست که حساسیت نیاره یا نه؟

به زودی معجزه ای در زندگی من اتفاق می افتد
۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۰۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۹ ۰۸:۳۴:۲۸
(ویرایش)

سلام به همگی دوستان و خصوصا باعث و بانیان این کار. سال نوی همگی مبارک.دوستان من تازه وارد این انجمن شدم و یه مطالعاتی هم انجام دادم.خاستم اگه ممکنه راهنماییم کنین. من 32 سالمه و چند ماه پیش ازدواج کردم. چون دخول ممکن نبود و با درد شدید و خون همراه بود همون مقدار کم هم، رفتم دکتر و گفتن imperforate hymen دارم. دکتر گف تلاش کن بدون جراحی بشه.تلاش کردم و نشد.با عمل هایمنوکتومی پرده برداشته شد و دکتر گفت الان راه باز باز هست( مشکل آناتومی ندارم). اما باز هم نمیتونم دخول داشته باشم.با توجه به علایمی که در خودم دیدم و در گوگل زدم فهمیدم این واژینیسموس هست. من به شدت منقبض میشم حتی با اینکه سعی میکنم شل بگیرم اما نمیشه.درد که زیاد میشه نفسم به شماره میفته و تموم بدنم عرق سرد میکنه و ضربان قلبمم میره بالا تا جایی که بدنم کم میاره دیگه.و به شدت هم درد دارم. و با اینکه خییییلی کم آلت وارد میشه، تاکید میکنم خیلییی کم اما فرداش شدیدا در ناحیه ی دهانه درد و سوزش دارم که حتی بلند شدنم با درد همراهه.الانم چند وقته که دیگه حتی تحریک نمیشم و موقع معاشقه حتی دوست ندارم همسرمو ببوسم.تموم بدنم واکنش منفی به لمس همسرم میده و به شدت دچار عذاب وجدانم برای همسرم.اون پسر فوق العاده مهربون و حمایتگریه و تشویقم میکنه به آرامش اما خودم درونی داغونم.مدام اشکام میاد و تپش قلب گرفتم.مشهد زندگی میکنم و نمیدونم سکس تراپ داریم اینجا یا نه.من زبان انگلیسیم خوبه و کلی ماجراهای خانومای اونورو خوندم با اینکه کلی امکاناتو انواع دیلاتور دارن خیلی راضی نبودن، نا امید بودم  تا اینکه اینجا رو پیدا کردم و بارقه های امید دارم الان.ممنون میشم بگین از کجا باید شروع کنم.

آنچه مرا نکشد قویترم میکند.
۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۵۹:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۳:۵۹:۲۸
(ویرایش)

سلام به همگی 

خانم خیابانی عزیز من اول ازتون سپاسگذارم بابت همه چی.

من 50روز پیش بانو شدم اما کم کاری کردمو تقریبا اسفند اومدم پیشتون باهمسرم و اینجا اعلام کردم بانو شدنمو اگه یادتون باشه از دستم ناراحت بودین که چر با بچه ها سایت نمیاین حتی باهم عککس هم انداختییم.من ممنون میشم به منم شماره بدید که بچه ها بدونن من بانو شدم

بچه های در حال ترین من بعد 4سال بانو شدم کسی ترسو تر از من نبود فکرشم نمیککردم بانو شم.عاجزانه ازتون میخوام فقططططططططططططططط تمرین پشت هم کنید مطمعن باشید جواااب میده من همه راهارو رفتم .واقعا دستتون درد کنه خانم خیایابنی عزیز و سلما و مریم جون.

من میتونم
۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۶:۱۴:۳۱
(ویرایش)

بتول جان کجایی ؟ حضوری مراجعه نکردی هنوز؟ عجله کن عزیزم وقت رو از دست نده. تا اونجایی که یادمه پرده ات سپتوم دار بود و باید برای جراحی می رفتی. درسته؟ تمام  تلاشت رو کن تا زودتر بانو بشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۶:۱۷:۲۷
(ویرایش)

شیرین جان خواهش می کنم لطف داری. 

عزیزم من از همین ژل لوبریکانت تولیددارو استفاده کردم ولی بچه هایی که با این ژل راحت نبودن و بهش حساسیت داشتن از ژل ایزومد استفاده کردن و راضی بودن. می تونی اونو امتحان کنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱۴ ۱۶:۳۱:۰۷
(ویرایش)

فیدل جان خوش اومدی به انجمن. عزیزم نگران نباش همه ما این مشکلات رو تجربه کردیم . مطمئن باش که راه درمان همینه و حتما موفق می شی . فقط تمرینات رو طبق انجمن انجام بده و اینجا گزارش روزانه داشته باش تا موفق بشی. عزیزم فقط باید تمرینت مداوم باشه و با انگیزه تمرین کنی. 

این لینکها رو بخون و با توکل شروع کن.

http://mamasite.ir/fa/article/10035/%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3-%28%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%B2%D8%AF%DB%8C%DA%A9%DB%8C%29

و

http://mamasite.ir/fa/forum/304760/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%8A%D9%86%D9%8A%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3-%D9%88-%D8%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B2%D8%AF%D9%8A%D9%83%D9%8A-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%A1-

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران