تعداد بازدید : 1201
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۲۹
کاربران آنلاین : 0
شمیم م
۱۳۹۶/۱/۲۱ ۲۲:۵۹:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۲ ۲۲:۱۷:۲۸

آسیب دیدن بکارت

(ویرایش)

سلام من بیست سالمه ومجرد هستم.قبلا دوستم انگشتشو داخل واژنم کرد ومن رفتم دکترزنان وگفتن سالمه پردت ونوعشم نیمه ارتجاعیه وبانزدیکی خون میبینی ولی هشت ماهه پیش متاسفانه دوباره این اتفاق افتاد وانگشتشو وارد کردوامروز ک امروز رفتم پیش ماما وبهم گفت پردت ساییدگی داره وهیچ فرقی بین تو باکسی که دخول داره نیست ونوع پردتم حلقویه نیمه ارتجاعیه وگفت پردت هست ولی ساییدگی داره پایینش(خراش داره پایینش)درصورتیکه من شنیدم ک کسی ک دخول داشته کاملا دکترتشخیص میده وفرق هست باکسی که نداشته وبهم گفت اگه توچون پردت یکم خراش داره هیچ خونی ازت نمیاد شب زفاف ااگرم بیاد خون ابه میاد وشوهرت میتونه بره شکایت کنه.توروخدا شماراهنماییم کنین بگید پردم مشکلش چیه ممنونم ازتون

۱۳۹۶/۱/۲۲ ۱۲:۴۹:۲۶
۱۳۹۶/۱/۲۲ ۱۳:۲۰:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيز من مشكل از پرده شما نيست. مشكل مغزاي گنديده و كپك زده ما ايرانياست كه شخصيت ، نجابت يا عفت يه شخص رو با پرده اون شخص مَي سنجيم. دور از جون، حيون هم موقع نياز خودش رو خالي مَي كنه. ما آدما زندگي رو به خودمون سخت گرفتيم و خودمون رو بيچاره كرديم با قوانين مسخره. 

مي شناسم طرف پرده داره با حجاب و ... ولي درد ناموس، آدم دوزاري، بي تربيت، دو بهم زن ، جقدر زندگي آدماي متأهل رو از هم پاشونده. آدمم مَي شناسم پرده نداره سالي يه بار يا دوبار خودش رو خالي مَي كنه پا تَو كفش زندگي بقيه هم نمي كنه!

آقا جهنم اگه ميره خودش مَيره ، شماها رو كه نميبره ، انقدر حرص مي خوريد. اگرم به جهنم باشه بدون تعصب جاي تمام پدران و برادران و شوهران و تمام موجودات مذكر توي جهنمه. 

اميدوارم ذهن ما ازين كوته فكري بيرون بياد. اين همه واژينيسم فك كردين براي چيه؟ بايد از كودكي يا نوجواني آموزش ديد نه اينكه يه دفعه طرف رو بذارن تَو موقعيت. خوب دختر بدبخت كوپ مَي كنه. هر كي آموزش ديد خيار به دست نميشه يا با كسي نمي خوابه. اگه فرهنگش جا بيوفته فقط آموزش ميبينن. تَو اروپاش از ٧ سالگي همه چيز رو رئال به بچه نشون ميدن و مَي گن بايد ها و نبايد ها رو ، طرف سر وقتش ميره سراغش.

جقدر استرس و يا هزينه سر همين پرده توي ايران اتفاق ميوفته. زن دست نخورده توي غاره . چرا زن بايد خودش رو حبس كنه و مرد هم هر غلطي مَي خواد بكنه؟ البته هستن آدمايي كه شخصا دوست ندارن اين اتفاق زودتر از يه موعد بيوفته و ممكنه اين شانس رو داشته باشن تَو شناخت عشقشون اشتباه نكنن و طرف نذاره بره و يا طلاق نده .  چقدر زن تَو بعضي مملكت ها بدبختن! 

خانوما اين موضوع رو با مذهب قاطي نكنين! هر وقت شماها بتونيد مردها هم مَي تونن! و كل دنيا شايد! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۲ ۱۹:۵۸:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

بنظرم با ورود انگشت یا هر شی که بتونه از سوراخ پرده عبور کنه ساییدگی اتفاق میفته.ما که واژینیسم هستیم در حین تمرین با دیلاتور  یا ورود انگشت و حرکتش داخل واژن میگفتن پرده مون ساییده میشه و به مرور کنار میرهglass

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۶/۱/۲۲ ۲۲:۱۳:۱۴
(ویرایش)

سلام بله حرفتون درسته وبخاطر عدم اموزش وطرزفکر قدیمی وغلطی که اکثرافراد توجامعه مادارند این مشکلات ایجادمیشه ولی شماالان جای من نیستید وواقعانمیدونید چقدافسرده شدم منی ک باهیچکس توعمرم دوست نشدم سریک اشتباه وبخاطربی تجربگی که الانم خیلی پشیمونم کل زندگیم اونم توجوونی نابودمیشه فقط بخاطراینکه پردهبکارتم یکم ساییدگی داره.واقعانمیدونم چیکارکنم خیلی افسرده شدم.واسم دعاکنید,فردامیرم پیش متخصص وانشالاکه حرف مامااشتباه بوده باشه.شمااگه دکترمتخصص زنان خوب میشناسیدلطفابهم معرفی کنید.بنظرتون چطوربایداین موضوعو بامادرم درمیون بزارم؟خیلی افسرده  شدم وبایک روانشناس درارتباطم.چرا باید بخاطریک اشتباه وازسرنادونی نه هرزگی این اتفاق واسم بیفته

۱۳۹۶/۱/۲۲ ۲۳:۰۰:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

شميم جان تَو هر كاري دوست داشتي كردي . به كسي ربطي نداره. ولي تَو پيام اولت نوشتي دوستت با انگشتشون شما رو ساييدن . و الان مَي گي دوست پسر نداشتي. 

اين تجربه منه! به كسي كه مَي خواي يه عمر باهاش زندگي كني دروغ نگو. يا ظرفيت پذيرش اون رو داره و يا نه! به هر حال بعد از ازدواج حتما تَو روت ميزنه و تَو هم ناراحت ميشي ! ولي بهتر از اينه كه با ترس برملا شدن حقيقت يه عمر زندگي كني! 

و اينم نظر تمام پسرهاست ! چه اوپن ماين و چه تعصبي: 

اي كاش نمي دونستم. اي كاش نمي گفتي. اي كاش ... ولي فك كردي خرم ؟ خودم مَي فهميدم. من خودم ختمشم ، من زرنگم ، ولي اگه خودم مَي فهميدم شايد هيچ وقت رنگ من رو نميديدي ، طلاق ! دلم ميشكست ، و ..... ولي تا آخر عمر مثل چشمشون بهت اعتماد دارن! 

گفتن حقيقت و پوشيدن لباسه عواقبه اون ، خيلي بهتر از دروغه! اين نظر منه!

بعدم اگه دست كاري نكني ديگه ، خودش بعد چند سال ترميم ميشه ! البته اگه خفيف باشه و شماهم واقعا ارتجاعزىي باشي! لازم نيست انقدر دلشوره داشته باشي ! اگرم رفته كه رفته ! به كسي هم لازم نيست بگي!  اگرم كلا رفته و دلشوره داري بايد پاي لرزش بشيني !

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۶:۵۳:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۸:۳۳:۲۱
(ویرایش)

قبل از ازدواجت مراجعه به پزشک قانونی کن و اگر رابطه جنسی نداشته باشی تشخیص می دن وعلت خراشیدگی رو ضربه ی یا خودارضایی  با جسم خارجی تشخیص بدن 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران