تعداد بازدید : 4448
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۲/۲۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۳/۲۲
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۳/۶ ۱۳:۵۵:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

ازت ممنونم رهایی جونم.مرسی عزیزم. روزه نمازهاتون قبول حق باشه انشاءالله 

مرسی مامان فاطمه جون.انشاءالله شما هم این ماه باردار باشی و به آرزوت برسی 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۶ ۱۴:۰۰:۵۴
(ویرایش)

السا جون چرا تا 4 سال دیگه؟!!!!

یه وقت جلوگیری نکنی ها.من خودم نزدیک به یک سال جلوگیری کردم حالا 10 ماهه جلوگیری ندارم با این که هر دو سالمیم هنوز باردار نشدم. اگه شوهرت راضی نمیشه راضیش کن

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۳/۶ ۱۵:۳۴:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۱۸:۰۸:۴۶
(ویرایش)

سلام آذر جون انشاءالله، دیروز اگه خدا قبول کنه روزه بودم خیلی خیلی برات دعا کردم، انشاءالله خداوند لذت مادر شدن هر چه زودتر بهت بده از ته دلم میگم عزیزمlove

خداوندا مرا آن ده که آن به
۱۳۹۶/۳/۶ ۱۸:۴۶:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۵ ۱۳:۲۷:۵۳
(ویرایش)

اخه هنو زیاد تجربه نداریم هم سنمون کمه خودم متولد ۷۶ اقامون ۷۲ ،به روش طبیعی جلوگیری میکنم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ،انشاالله شما هم تو این ماه پر برکت باردار بشین

۱۳۹۶/۳/۷ ۱۳:۴۷:۵۳
(ویرایش)

دستت دردنکنه عزیزم. حتماً هم روزت قبوله هم دعات. منم برات دعا میکنم عزیزم. مررررسی anim2-40

۱۳۹۶/۳/۷ ۱۳:۵۳:۲۸
(ویرایش)

ممنون السای عزیزم. جلوگیری نکنید چرا لذتی که میبرید با استرس باشه که بگید شاید حامله بشم. از رابطه با هم لذت ببرید و بفکرش نباشید جلوگیری هم نکنید.تا خدا نخواد نمیشه. بنظرم سنتون عالیه حداقل برای بچتون یه پدر مادر جوون میشید من الان رفتم 27 سال شوهرمم 30 سال بنظرم برای ما دیر میشه برای همون آنقدر عجله داریم.شما اشتباه ما رو نکنید.شوهرت رو راضی کن عزیزم ضرر نمیکنی. اگه این بار حامله نشم میخوام دیگه واقعا دنبالش باشم برم ی دکتر خوب توی مشهد 

۱۳۹۶/۳/۷ ۱۳:۵۵:۴۰
(ویرایش)

ممنون السای عزیزم. جلوگیری نکنید چرا لذتی که میبرید با استرس باشه که بگید شاید حامله بشم. از رابطه با هم لذت ببرید و بفکرش نباشید جلوگیری هم نکنید.تا خدا نخواد نمیشه. بنظرم سنتون عالیه حداقل برای بچتون یه پدر مادر جوون میشید من الان رفتم 27 سال شوهرمم 30 سال بنظرم برای ما دیر میشه برای همون آنقدر عجله داریم.شما اشتباه ما رو نکنید.شوهرت رو راضی کن عزیزم ضرر نمیکنی. اگه این بار حامله نشم میخوام دیگه واقعا دنبالش باشم برم ی دکتر خوب توی مشهد 

۱۳۹۶/۳/۱۶ ۲۰:۰۲:۱۱
(ویرایش)

سلام آذر جون من که پریود شدم شما چطور؟ هنوز خبری نشده؟

۱۳۹۶/۳/۲۱ ۱۳:۵۳:۳۱
(ویرایش)

سلام مامان فاطمه جون.نه عزیزم من هنوز پریود نشدم تا 4 شنبه اگه نشم تست میزنم.برام دعا کن حامله باشم.چشم خودم که آب نمیخوره. مشهد رفتم دکتر بهم قرص داده که پریود شدم شروع کنم ولی اگه این ماه حامله باشم دیگه قرصا رو مصرف نمیکنم.انشاءالله ماه جدید که اقدام کنی باردار میشی عزیزدلم نگران نباش 

۱۳۹۶/۳/۲۲ ۱۴:۵۹:۲۶
(ویرایش)

سلام آذر جون انشاءالله که حامله باشی از صمیم قلب برات دعا میکنم الان میخوام قرآن بخونم این جزء رو به نیت شما میخونم که انشاءالله حامله باشی عزیزم

۱۳۹۶/۳/۲۲ ۱۵:۰۶:۴۱
(ویرایش)

واااااااااای مرسی عزیزدلم. دستت دردنکنه. منم انشاءالله موقع افطار دعات میکنم عزیزم. انشاءالله هم شما هم من به آرزومون برسیم.التماس دعا.هنوز که پریود نشدم امروز 31 ام سیکلمه اگه فردا هم پریود نشم پس فردا بی بی میزنم 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران