تعداد بازدید : 1131
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۳/۲۴
کاربران آنلاین : 0
tina71kh
۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۶:۵۴:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۶ ۲۰:۵۶:۴۳

ماما همکاری می کنه یا نه؟

(ویرایش)

سلام دوستان گلم anim2-ad54ad

امیدوارم که همگی خوب باشید anim2-40

تو منطقه ی ما رسمه که دوسه روز قبل عروسی گواهی سلامت می گیرن اونم مادر و خواهر عروس و داماد باید باشن باهاش و سلامت پرده هم تا روز عروسی خییییییلییییی مهمه برای خانواده هاanim2-21anim2-sad من تو دوران عقدم رابطه از مقعد بوده ولی پرده سالمه سوال من این هست آیا اگر قبل اینکه با مادر و خواهرم برم با نامزدم بریم و با اون ماما یا متخصص حرف بزنیم و بگیم روزی که با مادرم رفتم از رابطه ی مقعد چیزی نگه ماما همکاری می کنه؟ خیلی می ترسم جلوی مادرم و خواهرم و مادر داماد چیزی بگه اصلا دید خوبی نخواهند داشت در این زمینه آیا تجربه ای داشتید ؟ ماماها همکاری می کنن؟ خیییییلییییی استرس دارم anim2-wacsmiley

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته بجاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد 💖
۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۷:۰۴:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۹ ۱۳:۵۸:۳۴
(ویرایش)

عزیزم واسه گواهی سلامت فقط واژن و پردتو معاینه میکنن و کاری به رابطه مقعدی ندارن ولی اگه احتمال میدی که خانواده ها خودشون درباره رابطه مقعدی سوال کنن میتونی قبلش با شوهرت بری پیش ماما و بهش جریانو بگی اونم بعد از اینکه مطمعن شد اقایی که باهاش اومدی شوهرته و رضایت کامل داره باهاتون همکاری میکنه

۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۷:۰۵:۳۴
(ویرایش)

خواستی واسه هماهنگی بری شناسنامه هاتونم ببرین که کارتون راحت تر شه و مشکلی پیش نیاد

۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۷:۲۰:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۱۸:۴۶:۲۴
(ویرایش)

شما میخوای بری معاینه پرده بکارت

هیچ ربطی به مقعد نداره😐😐

زندگی قانون
باورو ها و لیاقتهاست!!!!
همیشه باور
داشته باش
لایق بهترین هایی!!!!❤💓💓❤:
بهترینها رو واستون ارزو دارم
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۲:۰۸:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۷ ۱۵:۰۷:۰۹
(ویرایش)

همه قبل از عقد کارت سلامت میگیرن شما قبل عروسی؟!

حالا بیاد و شما برید و ماما معاینه کنه و سلامت تأیید نکنه،اونوقت آقا داماد مسئولیت قبول نمیکنه!؟ این چه رسم پوسیده و تحقیر آمیزینه! شما از همسرت بخواه جای بازیچه این و اون شدن و تن به این رسم مسخره دادن!خودش رسما سلامت شمارو به خانوادش اعلام کنه!!!mad

۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۳:۰۴:۱۱
(ویرایش)

خب رسمه دیکه با حرف من عوض نمیشه تازه ی رسم دیگه م دارم😢😢😢 شب عروسی باید پرده خونی نشون بدی 😕😕😕 نه همسرم همکاری می کنه فقط از بقیه می ترسم خیالم از نامزدم راحته😍😍😍 اگر بگم من نمیخوام قبل عروسی اینکارو بکنم چون عقد کردم خانوادم میگن چرا تو دوران عقد کاری کردی و خیلی ناراحت میشن 😕😕😕😕 اگه فقط قضیه گواهی سلامت بود احتمالش بود تو دوران عقد رابطه داشته باشیم ولی بخاطر پارچه خونی تا الان خودمونو نگه داشتیم 😑😑😑😑

صحنه پیوسته بجاست
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۳:۰۸:۵۷
(ویرایش)

پانیزا جون ماماهای منطقه ما یکم پررون واسه ی چیزی میری معاینه راجب چیزای دیگه اصا بهشون ربط نداره نظر میدن مامانمم ی دوست ماما داره همه دخترا و عروساشو اونجا میبره می ترسم ماماهه ی چیزی بگه 😤😤😤😤 اونوقته که من خونم حلال میشه 😨😨😨😨anim2-sad

صحنه پیوسته بجاست
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۳:۱۱:۳۸
(ویرایش)

مرسی هانی جوون بابت راهنماییت anim2-28

صحنه پیوسته بجاست
۱۳۹۶/۳/۲۴ ۲۲:۴۲:۲۹
(ویرایش)

منم مامانم میخواس بریم پیش یکی از دوستاش که ماما بود من به بهونه اینکه پریودم انداختمش لحظه اخر بعد با شوهرم رفتیم بیرون مثلا دور بزنیم رفتیم تو مطب10دیقه مونده بود تعطیل کنه زنگ زدم مامانم سریع بیاد حتی معاینمم نکرد چون قبلا معاینه کرده بود فقط شناسنامه هامونو چک کرد😂😂 البته مام رسم داریم اوایل نامزدی بریم ولی وقت نکردیم6ماه بعد نامزدی رفتیم

اخر خانم خیابانی اکانت منو حذف میکنه انقد بد اموزی دارم😂😂😂

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران