تعداد بازدید : 1019
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۳/۲۹
کاربران آنلاین : 0
fateemehh19
۱۳۹۶/۳/۲۷ ۱۰:۵۵:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۳ ۱۳:۱۷:۲۳

نوع پرده بکارت.....

(ویرایش)

سلام . طاعات و عبادات همگی قبول باشه..
یه مسئله ای هست که منو خیلی در گیر کرده .. من هیچ رابطه ای و دخولی نداشتم اصلا و مجردم 19ساله..
مدتیه همش تو فکر پرده بکارت هستم و تو اینترنت عکسای انواع پرده رو میبینم اما نگاه سوراخ واژن خودم که میکنم و مقایسه میکنم مث هیچکدوم از عکسا نیست .. البته با نوع حلقوی شباهت داره اما تفاوتش اینه که یه تیکه گوشته خییییلی کوووچیک از بالا بهش اویزوونه ولی اتصالی نداره به قسمت پایین .. این طبیعی هست یا پارگی داره؟؟؟چرا اینجوریه؟ممنونم اگه بهم کمک کنید و جواب بدید

زندگی زیباست ای زیبا پسند..
۱۳۹۶/۳/۲۷ ۱۱:۳۳:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۶ ۱۱:۴۲:۳۷
(ویرایش)

دوست عزیز این نوع نگرانی ها قبله ازدواج برای همه هس .نگران نباشین وبرای اینکه خیالتون راحت بشه برین پیشه یه ماما و ازش بخواین که معاینتون کنه

۱۳۹۶/۳/۲۷ ۱۱:۵۲:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۷ ۱۵:۰۷:۰۹
(ویرایش)

عزیزم معاینه پرده بکارت به این سادگیا نیست و باید یک کارشناس انجامش بده!اینطور نیست که  همین لبه آلت باشه که بتونی راحت ببینیش!نگرانیت بی مورده!از همین الان واسه خودت این مسئله رو بزرگش نکن...

۱۳۹۶/۳/۲۷ ۱۳:۲۵:۱۷
(ویرایش)

تشکرررر

۱۳۹۶/۳/۲۷ ۲۳:۳۶:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۹ ۱۳:۵۸:۳۴
(ویرایش)

وای خدا😂😂 منم تا قبل ازینکه معاینه شم روزی ده بار خودمو با اینه معاینه میکردم هیچیم سردر نمیوردم ولی بازم ادامه میدادم ی دکتر برو ک خیالت راحت شه ولی با کیف پول پر برو😐😐 من واسه یه معاینه ساااده رقتم65تومن ازم گرفت😒 صد تومنم واسه نامه سلامتم گرفت

۱۳۹۶/۳/۲۹ ۱۰:۴۱:۲۲
(ویرایش)

سلام اجی..
اخه میدونی من تو روستا زندگی میکنم و دسترسی ندارم به دکتر وگرنه حتما میرفتم اینم از شانس کج من ..
دیگه دارم دیوونه میشم از بس میترسم خداااااا

۱۳۹۶/۳/۲۹ ۱۷:۳۲:۱۲
(ویرایش)

ببین وقتی دخول نداشتی و چیزیم تو واژنت نرفته خیالت رااااحت باشه چون پرده اینجوری نیس که مثلا از یجا بیوفتی پاره شه خیلی محکم تر ازین حرفاس دکترم خیلی راحت تشخیص میده پردت مدخوله بوده یا نه پس اصلا نگران نباش

۱۳۹۶/۳/۲۹ ۱۷:۳۳:۴۷
(ویرایش)

بعدشم واژن هیچکس مث یکی دیگه نیست و نمیشه بااون عکسا سالم بودن یا نبودنتو تشخیص بدی چون چیزی سردرنمیاری منم خیلی سعی کردم ولی نتونستم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران