تعداد بازدید : 521753
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۳ ۲۰:۰۲:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Msy ان شاا... به زودی با خبرهای خوب بیای. منتظر شروع تمرینت هستیم بیا همینجا گزارش بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۳ ۲۰:۰۶:۵۵
(ویرایش)

باربدم چرا انقدر عجله تو تغییر سایز داری? بذار با گوش پاکن کامل راحت بشی و بتونی تند عقب و جلو کنی بعدش برو سایز 5 سانت. واژنت هنوز به سایز 6 عادت نداره و وارد نمیشه. 

مگه با 5 راحت شدی? 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۳ ۲۰:۱۳:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ۱۳:۴۹:۰۷
(ویرایش)

ايشالا بتونم شروع كنم 

و بر ترس غلبه كنم و شجاعتم و بدست بيارم 

ممنون از شما و از همه 🌺

فإنَّ مع العسر يسراً
۱۳۹۶/۴/۳ ۲۰:۱۶:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۶ ۱۳:۳۵:۱۶
(ویرایش)

بله سودا جون

پرده ام از نوع ارتجاعی هستش . خونریزی کم هم داشتم

شب عروسی رابطه نصفه نیمه داشتیم اونم با کلی استرس . ولی بعد اون دیگه نتونستیم دخول داشته باشیم

خوشبختی یعنی .......
۱۳۹۶/۴/۳ ۲۰:۳۰:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۹ ۰۱:۴۶:۰۹
(ویرایش)

سودا جون می شه اون عکس هارو واسه منم بفرستی ؟؟

من یک خواننده خاموشم چون همسرم دوست نداره پرده ام با دیلاتور از بین بره 😢

خانم خیابانی گفتن پوزیشن زن رو انجام بدم ولی آلت داخل نمی ره چون من نمی دونم شیب واژن چه جوريه به چه سمتی باید بره داخل

۱۳۹۶/۴/۳ ۲۱:۱۵:۲۷
(ویرایش)

مثل همسر من كه از اين تمرينات خوشش نمياد و نميخواد اين اتفاق بيفته 

برا كسايي مثل ما حل مشكل به چه صورتيه 

فإنَّ مع العسر يسراً
۱۳۹۶/۴/۳ ۲۲:۱۷:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۱:۳۲:۳۹
(ویرایش)

بله خوندم مطالب رو. ولی لگن اب داغ رو نرفتم 

این لگن اب داغ رو هربار باید برم؟؟

۱۳۹۶/۴/۳ ۲۲:۳۹:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۱:۳۲:۳۹
(ویرایش)

من اولش با دیلاتور ۶ شروع کرده بودم مشکلی نداشتم و راحت عقب جلو میکردم ولی الان اصلا نمیره تو 

یه مشکلی که هست دیشبکه اینکاررو میکردم واژنم باز شده بود سوراخ واژن رو میدیم ولی امروز اصلا دیده نمیشد . بااینکه در هردوحالت کار خاصی نکردم بنظرتون مشکل از کجاست؟؟

۱۳۹۶/۴/۴ ۰۲:۱۳:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۴ ۰۲:۱۳:۴۸
(ویرایش)

سلام دوستان

من تازه با این انجمن آشنا شدم و خیلی خوشحالم که فهمیدم راهی برای حل مشکلم وجود داره.قبلا فکر میکردم این فقط مشکله منه و هیچ کاریشم نمی تونم بکنم کلا ناامید بودم.چون شاید شرایطم خیلی حادتر از بعضی از دوستان باشه.اما الان امیدوارم با کمک شما بتونم به ترسم غلبه کنم.من 30 سالمه،سال 91 عقد کردم 93 هم ازدواج کردیم.من و همسرم تصمیم گرفتیم بعد از عروسی رابطه کامل داشته باشیم در نتیجه تو دوران عقد مشکلی نداشتیم یعنی رابطه داشتیم فقط دخول انجام نمیشد.بعد از عروسی هم وقتی برای اولین بار اقدام کردیم احساس ترس و نگرانی نداشتم اما انگار تو ناخودآگاهم این ترس وجود داشت چون ناخواسته پاهامو سفت میکردم و اجازه نمیدادم شوهرم بهم نزدیک بشه.پوزیشنمون رو که عوض کردیم با فشار سر آلت پوست پایین دهانه واژنم یکم پاره شد و ازش خون اومد.این باعث شد که ادامه ندیم همین مسئله منو دچار یه ترس شدید کرد.دفعات بعد هم دقیقا همین اتفاق افتاد من خودمو سفت میکردم ، احساس میکردم یه مانعی وجود داره و در نهایت همون زخم قبلی ایجاد میشد.فقط یه بار یه مقدار خیلی کم از آلت وارد واژنم شد که درد وسوزش خیلی زیادی داشت.چند بار به پزشک مراجعه کردم همگی گفتن پرده ت نسبتا ضخیمه اما یه بخشیش پاره شده.و کلی ژل بیحس کننده و روان کننده بهم دادن که البته قبلش هم استفاده کرده بودم و نتیجه ندیده بودم.بعد از این چندبار شوهرمم دیگه اصراری برای دخول نداشت چون فکر میکرد که اذیت میشم.ما همونطور رابطه بدون دخولمون رو داشتیم.اما نمیدونم به خاطر ترسم از این اتفاق بود یا تجربه بد کلا نسبت به همون رابطه بدون دخول هم سرد شدم.یعنی با اصرارشوهرم قبول میکردم.رابطه همینطور کمتر وکمتر شد.درصورتی که اوایل اینجوری نبود من واقعا تو همون رابطه هم احساس لذت داشتم اما کم کم اون احساس و از دست دادم.با اینکه شوهرم واقعا عاشقمه منم همینطور اما رغبت به رابطه ندارم یا حداقل خیلی به ندرت.الان شاید ماهی دو یا سه بار همونقدر رابطه رو هم داشته باشیم تازه اونم با اصرار شوهرم و رفع تکلیف.الان حدود دو سه ماهه که شوهرم مدام به این شرایط اعتراض میکنه خوب حقم داره.میگه اگه این رفتار ادامه پیدا کنه ناخواسته منجر به خیانت از طرف اون میشه.من شرایطشو درک میکنم و واقعا ناراحتم.میدونم که این حرف و به خاطر اینکه من به خودم بیام و یه فکری بکنم میزنه اما خوب بازم نتیجه رفتار من همین میشه.اما الان اینجام که این مشکل و حل کنم.میخوام و میتونم البته با کمک شما.

۱۳۹۶/۴/۴ ۰۴:۴۶:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۰۷:۳۱:۱۴
(ویرایش)

سودا جون اینم ایمیل من عکسها رو به ایمیلم بفرستین ممنون از لطفتون

marzienoor96@gmail.com

من میتوانم💜💜💜
۱۳۹۶/۴/۴ ۰۵:۲۰:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ ۱۵:۵۰:۰۹
(ویرایش)

سلام دوستان.امیدوارم حال همگی خوب باشه.

من با بچه های سال ۹۴ تمرین کردم.زمستون ۹۴ با آخرین سایزم که ۱۲ بود و هنوز باهاش راحت نشده بودم، تمرینم و تموم کردم و دخول انجام دادم.دخول انجام شد ولی نه براحتی.و روابط جنسیم هم مشکل دار بود. درد و سوزش کمتر شده بود و میتونستم یه رابطه ی کامل داشته باشم، ولی فقط و فقط در یه پوزیشن(زن زیر) و اونم با درد و دخول با تاخیر.

و الان اینجام چون فکر میکنم درمانم کامل نشده و واقعا کلافه شدم.شوهرم بنده خدا خیلی تحت فشاره و واقعا واسش نگرانم(ما ۱۰ ساله ازدواج کردیم).

توروخدا کمکم کنید.از کجا شروع کنم؟از چه سایزی؟از کجا بفهمم با یه سایز کاملا راحت شدم؟

توی تمرینای سری قبلم هرچقدر تمرین میکردم آخرش واسه دخول سایز قبل نمیتونستم یهو واردش کنم که این یکی از مشکلات بزرگ الانم هست.یعنی موقع نزدیکی نمیتونم آلت رو یهو وارد کنم،باید کم کم وارد بشه که اینجوری همسرم خیلی اذیت میشه.

به کمکتون و حمایتتون خیلی نیاز دارم.

۱۳۹۶/۴/۴ ۱۰:۲۱:۵۴
(ویرایش)

سلام بچه ها روزتون پر انرژی

سمیرا جان می تونی شروع کنی تمرینات رو. وارسی و کگل رو شروع کن. موفق باشی.

ناز68 عزیزم من تصویر ساخت دیلاتور رو دارم. در مورد نحوه وارد کردن آلت وقتی زن رو هستی یکی دو سانت که وارد شدی یه شیب به سمت مقعد بده. خودش راهش رو پیدا می کنه. عزیزم سعی کن موقع وارد کردن خودت رو شل بگیری و تا می تونی کگل کنی .

msy در این مورد از خانم خیابانی سوال کن . بچه هایی هم هستن که بدون کمک دیلاتور بانو شدن می تونی تو اتاق روحیه ازشون کمک بگیری. توی پستهای انجمن سال 95 هم فکر کنم بخونی پیداشون کنی. اما مطمئنا روش کار با دیلاتور سریعتر ترس  از نزدیکی رو حل می کنه. امیدوارم بتونی همسرت رو راضی کنی.

باربدم تشت آب گرم یا دوش آب گرم یا حتی استفاده از کیسه آب گرم خیلی مفیده بهتره که قبل تمرین انجام بدی. نزدیک پریودی یا چند روز بعدش واژن حساس میشه. در غیر اینصورت بازم نگران نباش بعضی روزها ممکنه همراهی نکنه. اینجور وقتها یه استراحت چند ساعته بده و دوباره تمرین کن. 

مرضی جان برات فرستادم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۴ ۱۰:۲۶:۲۲
(ویرایش)

عروس دریا خوش اومدی به انجمن. عزیزم مطالب صفحه اول انجمن رو بخون و با رضایت همسرت شروع کن به تمرین. مطمئن باش بزودی موفق میشی.

نگران سرد شدن خودت نباش اینها همه از دلائل این ترس و انقباض هست که بعد بانو شدن این مشکلم حل میشه. 

فقط از همسرت بخواه که کمکت کنه و همراهت باشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۴ ۱۰:۳۶:۱۸
(ویرایش)

molood جان بعد بانو شدن باید رابطه هاتون بافاصله کم باشه تا کاملا مشکل انقباض حل بشه. حالا می تونی دوباره کار با دیلاتور رو انجام بدی و تا سایز همسرت کار کنی. با سایزی که فکر می کنی خیلی راحت می تونی داخلش کنی شروع کن به تمرین. همیشه موقع شروع تمرین با یک سایز قبل واژن گشایی کن و بعد برو سایز تمرینی. دوش آب گرم و کگل و استفاده از ژل هم فراموش نکن. ان شاا... که دردت کامل برطرف میشه.

خدای نکرده عفونت نداری که؟

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۴/۴ ۱۱:۴۲:۳۸
(ویرایش)

واقعااا يعني بودن كسايي كه بدون ديلاتور مشكلشون حل شده .!

از كجا ميتونم پيداشون كنم ؟؟؟

حتما نگاه ميكنم به انجمن سال ٩٥

چه اميد خوبي دادين 

اگه شمام كسي و ميشناختين لطفا به من معرفي كنين

مرسي 🌺

فإنَّ مع العسر يسراً
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314