تعداد بازدید : 2032
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۴/۷
کاربران آنلاین : 0
tina.h
۱۳۹۶/۴/۵ ۰۹:۳۵:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۳:۰۱:۳۰

مشکوک به بارداری

(ویرایش)

سلام آیا کسی بوده که آزمایش و تستش منفی میشده اما باردار بوده باشه؟؟؟خیلی ذهنمو درگیر کرده لطفا جواب بدید خوشحال میشم ...

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۶/۴/۵ ۱۲:۴۸:۱۳
(ویرایش)

البته اینو بگم بعد پری درسته آز دادم منفی بوده اما تست دوسه روز پیش زدم خط کمرنگ بوده امروز پررنگ تر شده ... امکان بارداری هست؟؟

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۶/۴/۵ ۱۲:۵۲:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۵:۳۱:۳۸
(ویرایش)

تینا جون برو یه آزمایشگاه دیگه آز بده

❤️ حسین نفسِ مامان و بابا ❤️
۱۳۹۶/۴/۵ ۱۳:۴۷:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱ ۲۲:۳۷:۰۳
(ویرایش)

عزیزم اگه داروی خاصی استفاده کردی ممکنه مثبت کاذب باشه.اگرنه دوباره آز بده

ایشاا... خدا میخواد بهت عیدی بده.برات دعا میکنم،برام دعا کن😉

و خداوند عشق را آفرید
۱۳۹۶/۴/۵ ۱۶:۴۶:۲۱
(ویرایش)

فاطمه جون حتما همینکارو میکنم شایدم بتا ندادم آزمایش ادرار بدم و سونو

۱۳۹۶/۴/۵ ۱۶:۵۱:۰۵
(ویرایش)

galin جونم ن فقط فولیک میخورم

خداکنه باردار باشم خدا هم بتو و عاشقان نی نی هم نی نی بده  بوووس، فاطمه جونم توهم بوووسanim2-40

۱۳۹۶/۴/۵ ۱۷:۰۷:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۱ ۲۲:۲۱:۵۲
(ویرایش)

سلام من 10 ماه اقدامم 

اولی روز اخرین قاعدگیم 5 خرداد بوده و تا الان نشدم سیکلام بین 24 تا 28 روزس اینم بگم ماه پیش عکس رنگی داشتم و لوله هام باز بود اما چند بار بیبی چک زدم منفی بوده دلیلش چیه؟

روزی من هم کودک خود خواهم داشت
۱۳۹۶/۴/۶ ۰۲:۱۸:۴۱
(ویرایش)

مرسی عزیزم.من آزم مثبت شده.با این حساب الآن ده هفته ام اما هنوز سونو نرفتم.خیلی استرس دارم.برام دعا کن گلم قلب نی نیم تشکیل شده باشه و سالم باشه.ایشاا... چهارشنبه میرم به لطف خدا و امام رضا...

الـــــــتـــــــمــــــــاس دعـــــا ازهمگی....

و خداوند عشق را آفرید
۱۳۹۶/۴/۶ ۰۹:۰۶:۱۵
(ویرایش)

galjn جووونم خیلی هم عالییییی

مطمئنم همه چیز اوکیه خیالت تخت عزیزمخدا داده تاآخرشم بات همقدمه ... kiss

۱۳۹۶/۴/۶ ۰۹:۰۹:۳۶
(ویرایش)

سلام سوشیا جان

ی هفته ک گذشت برو آز ان شاالله ک بارداری عزیزممم ...تا یکسالم طبیعیه اگ سنت پایینه ... غصت نباشه گلم خدا بزرگه .... flowerkiss

۱۳۹۶/۴/۶ ۱۵:۴۸:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

انشاءالله که صدای قلبش رو میشنوی میگن سالمه.اصلا استرس نداشته باش.تا الان سونوگرافی نرفتی؟ میخوای بری غربالگری؟  مرکز بهداشت به من گفت اگه لکه بینی و مشکلی نداشتی یک دفعه هفته 10 برو غربالگری. منم منتظرم هفته 10 بشم 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۴/۶ ۱۵:۵۰:۱۴
(ویرایش)

تیناجون اگه هنوز عقب انداختی و پریود نشدی چند روز دیگه هم صبر کن بعد برو آزمایش یک آزمایشگاه دیگه 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۴/۶ ۱۵:۵۲:۱۳
(ویرایش)

عزیزم 2_3 روز دیگه صبر کن اگه پریود نشدی بی بی بذار و برو آزمایش. انشاءالله که بارداری خانوم گل 

۱۳۹۶/۴/۶ ۲۲:۱۶:۴۳
(ویرایش)

ممنون از لطفتون و قلبای مهربونتون که بهم آرامش،میدین.

نه سونو ساده میرم.بعد برم دکتر برا هفته ۱۲ انشاا... برام غربالگری بنویسه.

و خداوند عشق را آفرید
۱۳۹۶/۴/۷ ۱۱:۴۳:۰۱
(ویرایش)

سلام عزیزم فردا میرم آزمایش ادرار ،ن هنوز پریود نشدم اما دردای عجیب و غریب دارم از سینه و دل و کمر،سینه هامم همش میخارن سفت و سنگینم شدنه

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران