تعداد بازدید : 49799
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۶/۲۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۳ ۱۴:۴۹:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

مسی پری مهربونم...چشم سعی میکنم..ممنون ازهمدردی هات...خیلی گلی

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۴/۷ ۱۵:۴۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۰۰:۲۲:۲۶
(ویرایش)

كجايين؟

۱۳۹۶/۴/۷ ۲۰:۵۵:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۷ ۱۳:۲۳:۲۱
(ویرایش)

بی بی چی شد؟

به توکل نام اعظمت
۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۳:۱۸:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

سلام دوستان.همگی خوبید خیلی خوشحالم که آذرهم ب آرزوش رسید.شینا جون غصه نخور من دلم روشنه میدونم که تو باردار میشی گلم.من ی مدت دکترم مودم و اینترنتو گفت قط کن.خیلی دلم براتون تنگ شده بوووود.

۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۴:۲۸:۰۳
(ویرایش)

وای چقدر خوشحالم که باز اومدی یلدا...خداروشکر که از ما سه تا ..شما دو تا نی نی دار شدید و به آرزوتون رسیدید..ایشالا خدا صدای منم بشنوه..برام دعا کنید که این روزها خیلی بهم ریختم!

عزیزم مواظب خودت و نی نی گلت باش..خیلی دلم برات تنگ شده بود و نگرانت بودم

الان که میبینم هم خودت هم نی نی گلت خوبید خیلی خوشحالم

۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۵:۳۱:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

واااااااااای یلداجون سلام anim2-4d564ad6خوبی؟ چ خبر؟ کجایی دختر؟  من و شیناجون خیلی نگرانت بودیم گفتیم حتماً دیگه نمیای ما رو فراموش کردی.خودت خوبی؟ نی نی کوچولوت خوبه؟ منم بالاخره مامان شدما anim2-thanksباورم نمیشد.دقیقا شب 19 ماه رمضون. شب قدر. بی بی گذاشتم مثبت شد.داشتم بال درمیاوردم.شینا میگفت کاش یلدا هم بود خبر مامان شدنت رو میشنید. خلاصه تاپیک که زدم بچه ها انقدر پیام تبریک زدن که داشت منفجر میشد.خدا رو شکر.

این شیناجون گوش نمیده. خب تو که یک هفتست عقب انداختی یه بی بی بزن. ما که از استرس مردیم چه برسه به خودت.اگه تا الان نشدی احتمالا داری مامان میشی. تو رو خدا بی بی بزن خبرم کن. شیناجون من خودم وقتی داشتم بی بی میزدم قلبم داشت از دهنم میزد بیرون. حداقل دیگه استرست تموم میشه 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۴/۱۱ ۰۹:۳۲:۴۸
(ویرایش)

آذر جونم من همون موقع پریود شدم و الان هم پریودم تموم شدهsadو رفتم تو ماه هشتم اقدام

۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۰:۴۷:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

سلام دوستای گلم، قسمت نبود که نینی م بمونه منم دوباره اومدم اینجا، البته دکتر بهم گفت که سه ماه جلوگیری کنم و انشالا دوباره بعدش پر امید و پر انگیزه و پر قدرت شروع میکنم به اقدام و انشالا به زودی خدا بهم یه نینی ناز میده

من دقیقا ۶ هفته تمام رفتم و قلبش رو شنیدم ولی فرداش خونریزی شدید پیدا کردم و خیلی سریع و راحت سقط شد که باعث تعجب دکترم بود

کارایی که فکر میکنم نباید انجام میدادم رو بهتون میگم

اول اینکه اوایل ماه رمضان که باردار بودم و نمیدونستم زبون روضه یه خونه تکونی مفصل یه روزه انجام دادم که خیلی بهم فشار اومد، چون تو اقدام بودم این کار شدید یه روزه درست نبود

دوم اینکه خیلی تو نت بودم و قطعا امواج حاصل از اینترنت خوب نیست، چون من با سیم کارت تو گوشی نت گردی میکنم و خیلی منبع امواج به بدنم نزدیکه

سوم اطلاعاتم رو از بارداری به شدت برده بودم بالا و این باعث استرس زیادم شده بود

چهارم اینکه دقیقا روز قبل از شروع پروسه سقط یه پیاده روی طولانی رفتم که اینم کار درستی نبود و دقیقا از چند ساعت بعدش به لکه بینی افتادم، سه ماه اول واقعا باید استراحت باشه و حتا ارگاسم های زیاد و با فاصله کم خوب نیست

پنجم ، چون اقدامم خیلی طولانی بود دیگه اسید فولیک رو گذاشته بودم کنار، البته از وقتی فهمیده بودم باردارم دوباره شروع کردم به خوردن ولی دیگه اون موقع فایده نداشت و دکترم شدیدا تاکید داشت سه ماه قبل بارداری اسید فولیک بخورم، چون تا حدودی جلو ناقص بودن جنین و سقط رو میگیره

البته همه اینا رو گفتم ولی تا خدا نخواد هیچ برگی از درخت نمی افته چه برسه به یه موجود زنده توی شکم مادر ، پس همه اینا کنار، توکل و توسل و طلب خیر کردن مقدم هست به همه ی تدبیر های ما

من تو ماهی که سه بار بیشتر اقدام نداشتم و اونم بدون توجه به روز ها ی تخمک گذاری بود باردار شدم ، ماهی که از شدت انتظار بسیار عصبانی بودم و خدا به من و همسرم لطف کرد و بهمون امید داد که هر دو مون سالم هستیم و قدرت باروری داریم فقط خدا الان نمیخاست به ما بچه بده، درسته که یازده ماه طول کشید ولی این مژده خیلی بزرگی بود

اینا رو نوشتم اول برا کسایی که تو اقدام هستن که مراعات کنین و تقویت و از همه مهمتر توکل، و برا تازه باردار ها که شما هم مراعت کنین و توکل

۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۲:۵۵:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱ ۰۲:۵۶:۵۴
(ویرایش)

سلام رعنا جون خدا به زودی دامنتو سبز کنه و بدون مشکل نی نی رو بغل بگیری مرسی که برامون اطلاعاتتو نوشتی برات دعا میکنیم

۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۲:۵۶:۱۰
(ویرایش)

سلام رعنا جون خدا به زودی دامنتو سبز کنه و بدون مشکل نی نی رو بغل بگیری مرسی که برامون اطلاعاتتو نوشتی برات دعا میکنیم

۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۳:۲۲:۰۴
(ویرایش)

۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۴:۰۷:۰۴
(ویرایش)

سلام رعنای عزیزم..خوبی؟

من خیلی خیلی ناراحت شدم از این خبری که شنیدم ولی بهت آفرین میگم به خاطر طرز فکرت و روحیه بسیار خوبت...و اینکه الان تو شرایطی که قطعا برات سخت بوده به این نتایج خوب رسیدی...با این که از خبرت خیلی ناراحت شدم ولی بهم کلی آرامش داد حرفات..و مطمئنم به زودی دوباره مامان خواهی شد...خیلی خوشحالم که دوستای خوبی مثل شماها دارم.

۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۴:۵۶:۲۹
(ویرایش)

شینا جون پریود شدی؟

۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۵:۰۹:۳۶
(ویرایش)

واااااااااای رعناجون خیلی ناراحت شدم. ولی آفرین به این روحیه.با این روحیه عالی مطمئنم به زودی دوباره حامله میشی 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۵:۱۱:۲۱
(ویرایش)

واااااااااای شیناجونم. الهی قربونت برم.اشکالی نداره.این ماه اقدام کن.فقط توکلت به خدا باشه و امیدت رو از دست نده. مطمئنم یه روز نزدیک خبر بارداریت رو میای میدی 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران