تعداد بازدید : 576854
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۷ ۱۱:۵۸:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ ۱۳:۳۲:۴۲
(ویرایش)

سلام به همه ، روز بخیر خوبین ؟anim2-bunnyearsmiley

خانمای با تجربه عایا درد زیر شکم، اون پایینا نزدیک خط بیکینی که هی میگیره و ول میکنه طبیعیه ؟

بنظرتون دلیلش ممکنه بخاطر بزرگ شدن و کش اومون رحم باشه؟anim2-21

معجزه خدا دوباره تکرار شد💚
۱۳۹۶/۴/۷ ۱۳:۴۵:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

مامانی جان دلیلش همونه عزیزم نگران نباش

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۴/۷ ۱۴:۰۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ ۱۳:۳۲:۴۲
(ویرایش)

ممنونم عزیز anim2-4d564ad6anim2-smilies-azardl2

معجزه خدا دوباره تکرار شد💚
۱۳۹۶/۴/۷ ۱۴:۲۶:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۱۶:۴۸:۱۰
(ویرایش)

امروز خانوم خیابانی جوابمو داده. ازمایشمو فرستاده بودم براش. گفت عفونت ادراری داری و قند و چربیت هم باید کنترل کنی. خیلی نگران شدم. منکه زیاد شیرینی جات نمیخورم. عفونت رو جنین ممکنه تاثیر بزاره؟؟؟ 

راستی کوین مادر مگه تو بارداری تخمک گذاری انجام میشه؟ که ترشحاتم برای اون باشه. 

من و دل بریدن از تو؟ چه محاله خنده داری!
۱۳۹۶/۴/۷ ۱۴:۲۶:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۴ ۱۶:۰۴:۲۴
(ویرایش)

بچها من اصلا شبا خواب راحت ندارم همش خوابای بی سرو ته میبینم همش هوشیارم همش ذهنم درگیره اذیت میشم آیا شمام مثل من هستید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر با هر سقوطی زندگیی معنی خود را از دست میداد هرگز دانه ای به لانه مورچه نمی رسید.
۱۳۹۶/۴/۷ ۱۷:۲۷:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

ريوا جان ، ببخشيد! من يادم رفته بود بارداري! آخه كنار اسمت چيزي نيست! 

چند هفته اي؟ 

براي عفونت ادراري دكتر دارو ميده و زود خوب ميشي! ولي براي بقيش پرهيز غذايي لازمه! اين سخته براي من☺️ فك كنم اونقدر شديد نباشه! از جمله بندي كه نوشتي حدس ميزنم!

ترشحات تَو بارداري خيلي طبيعيه! هر چه به زايمان نزديك ميشي بيشتر هم ميشه! فقط نبايد سبز باشه و يا بو بده!  فك كنم از هفته ٣٠ به بعد زياد ميشه! مثلا روزي يه نوار بهداشتي بعضيا عوض مَي كنن! اين ترشحات بدن رو آماده مَي كنه براي زايمان طبيعي! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۷ ۱۷:۳۵:۳۷
(ویرایش)

بهار جون! منم اين مشكل رو دارم!

اما حالت طاق باز چون شكم كشيده ميشه وضعيت نامناسبي براي خونرساني و در نهايت اكسيژن رساني به جنين پيش مياد! و چون بدن كشيده ميشه جاي جنين تنگ ميشه و بيشتر تقلا مَي كنه كه جاش درست بشه ، مَي گن ممكنه بند ناف دور گردنش بپيچه در اثر تقلاي زياد! صحت جمله آخر رو نمي دونم چند درصده! 

خلاصه من كتف و بازو و ستون فقرات ندارم الان! از بس به پهلو خوابيدم! تازه پهلو چپ بهترين حالته! منم گاهي تَو خواب رو كمر مَي خوابم! ولي به محض اينكه از خواب مَي پرم ، مَي چرخم! بالش بين پا و زير. شكم فراموش نشه! باعث ميشه ديرتر از خواب بپري و خواب راحت تري داشته باشي! 

ولي چاره اي نيست! حالا تَو خواب متوجه نمي شي ايراد نداره! من انقدر برام مهم شده بود كه ديگه مدام از خواب ميپريدم تا الان كه عادت كردم تقريبا! منم از هفته ٢٠ رعايت كردم! 

آها وضعيت خواب روي پهلوي چپ به اين دليل خوبه كه ، چون به قلب مادر فشار نمياد ، ضربان قلب بيشتر از حد نميزنه و جنين در وضعيت نرمال قرار ميگيره! ولي پهلوي راست ، وزن مادر روي قلبش هست و ضربانش بيشتر ميشه! پس خونرساني و اكسيژن رساني بيشتر ميشه به جنين و اذيت ميشه! 

به ترتيب بهترين حالت خواب: پهلوي چپ، پهلوي راست

به ترتيب بدترين حالت خواب : دمرو، طاق باز 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۷ ۱۹:۰۶:۱۳
(ویرایش)

سلام اشکال نداره گلم. مگه کنار اسمم چی باید باشه؟ باردارم 6 هفته. اونقدر بالا نیست فکرکنم لب مرزه. ولی خب من ناشتا بودم تازه از غروبش هم چیزی نخورده بودم برای همین نباید انقدر قندم بالا میبود. قندم 97. کلسترولمم فکرکنم 128. 

۱۳۹۶/۴/۷ ۲۱:۳۴:۰۴
(ویرایش)

مر30 عزیزم. پس امکان داره بیاد پایین. من فکر میکردم هی میره بالا و الان که 97 وسطای بارداری چقدر میشه. یه کم خیالم راحت شد. مر30

۱۳۹۶/۴/۷ ۲۲:۲۸:۰۱
(ویرایش)

باشه گلم. ممنون. اره دیگه باید حواسم خیلی به خورد و خوراکم باشه. 

۱۳۹۶/۴/۸ ۰۱:۳۹:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۰۴:۱۳:۰۲
(ویرایش)

سلام به همه مامانای آینده.من توی مرحله اقدامم 

می خواستم بدونم اگه برای نزدیکی از ژل استفاده کنیم باردار نمیشیم(ژل لوبریکنت).یه توضیح مختصری هم بهم بدین ممنون

من نازنین هستم یه تازه واردanim2-thanks

ان مع العسریسری
۱۳۹۶/۴/۸ ۰۴:۴۲:۴۸
(ویرایش)

خواهش مَي كنم بهار جون! قابلي نداشت😘

راستش منم همين فكر رو راجع به آنيل و ريحان اگه درست گفته باشم ، دارم! همش مَي گم خوب كه چي؟ نصفش مونده هنوز! بخاطر يكي دو هفته خودت رو گول نزن! 😂😂😂😂

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۸ ۰۴:۴۲:۵۷
(ویرایش)

خواهش مَي كنم بهار جون! قابلي نداشت😘

راستش منم همين فكر رو راجع به آنيل و نازلي و مامان فاطيما اگه درست گفته باشم ، دارم!

همش مَي گم خوب كه چي؟ نصفش مونده هنوز! بخاطر يكي دو هفته خودت رو گول نزن! 😂😂😂😂

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۸ ۰۴:۴۶:۱۵
(ویرایش)

ريوا جون همه ما كنار اسممون يه علامت سواله يا د يا پ كه نشونه جنسيت بچه است!

(؟) يا (د) يا (پ)

اونايي كه دو تا نوشتن يعني دو تا بچه دارن! مثل بهار جون كه اولي دختره و دومي هم كه تَو راهه دختره!  

اونايي هم كه سختشون نيست يه عدد هم دارن ! اون دقيقا هفته اي كه تموم شده رو مَي نويسيم! مثلا من به اميد خدا امروز ٢٣ هفته تموم شدم! 😊

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۶/۴/۸ ۰۴:۴۷:۵۳
(ویرایش)

پري 

عاشقتم ! 

عكساتو بخورمشون ؟ تموم ميشن آخه ! ❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج