تعداد بازدید : 1849
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۴/۱۰
کاربران آنلاین : 0
صدف گلی
۱۳۹۶/۴/۷ ۱۹:۴۸:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۳ ۱۷:۳۶:۴۸

نميدونم چرا اينجوري شدم 😔

(ویرایش)

سلام دوستاي گلم ! عصر تابستونيتون بخير 😍 

خانوما من ٢٠ سالمه ١ سال و ٤ماهه ازدواج كَردم تو شهري كه زندگي ميكنم غريبم خودم تركم و خانواده ي شوهرم كورد! بگذريم 

تا الان من ٢ تا سقط داشتم اولي خواسته بود چون با شوهرم مشكل داشتم و الان خيلي پشيمونم ! دومي هم خارج رحمي بود ! تا اينكه اولي رو سقط كَردم با يه برنامه ي بارداري آشنا شدم و فهميدم چقد كار بدي كَردم و هديه ي خدا رو پَس دادم بهش خيليا چند ساليه منتظر اين هديه هستن! از اونروز به بعد همش خواستم زود باردار بشم و هر لحظه ي زندگيم با فكر كَردن به بارداري ميگذره ٢٤ ساعته تو سايت ها ميگردم ببينم چيكار كنم بارداري خوبي داشته باشم ! و از اينكه هر روز خبر بارداري كسي رو ميشنوم حس پوچ و بدبختي ميكنم نه اينكه حسود باشما... نه ... ولي خب قلبم تيكه تيكه ميشه حس ميكنم همه توجهشون رو منه كه چرا باردار نشدم ! هر دفعه هم كسي ميپرسه كه چرا باردار نميشوي فقط ميگويم وقتش نيست و ميگذرم ! شوهرم هم ميگويد به خاطر تو دست به اقدام ميزنم و با تصميم  من باشد تا ١٠ سال بچه نميارم چون از لحاظ روحي و رواني واقعا اذيت شدم من! همش ميخوام از سايت ها و برنامه هاي كه به بارداري ربط داره رو بذارم كنار يكي دو هفته ميگذره بعد برميگردم سراغشون ! خيلي در عذابم همه جا هم از بارداري حرف ميزنن انگار كتاب ها ، تلويزيون ، همه چييييييييز 😔😔😔كلا خيلي درون گرا شدم ! كمكم كنيد ! ببخشيد طولاني شد ❤️😔anim2-sad

۱۳۹۶/۴/۷ ۲۰:۵۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۷ ۱۳:۲۳:۲۱
(ویرایش)

چی بگم عزیزم.منم یه سقط خودبخودی داشتم و الانم یه ماه اقداامم ونشدم...سونو نرفتی؟مشکل داری؟گروه خونیت چیه؟؟

به توکل نام اعظمت
۱۳۹۶/۴/۷ ۲۲:۱۷:۲۵
(ویرایش)

سلام نيني جون 

سونو رفتم تخمدان هام كاملا سالمن گروه خونيم هم AB + هستش 

۱۳۹۶/۴/۷ ۲۲:۳۳:۴۰
(ویرایش)

میدونی توی یه فیلم دیدم اگه مادر منفی باشه بچه مثبت بعد سقط باید امپول رگام بزنن باز خوبه تو مثبی ...

به توکل نام اعظمت
۱۳۹۶/۴/۷ ۲۲:۳۴:۴۰
(ویرایش)

بعد نزدکی زود که پا نمیشی؟

به توکل نام اعظمت
۱۳۹۶/۴/۷ ۲۲:۳۹:۲۱
(ویرایش)

شوهرت ازمایش نداده؟نرماله همه چیزش؟

به توکل نام اعظمت
۱۳۹۶/۴/۷ ۲۲:۳۹:۲۷
(ویرایش)

شوهرت ازمایش نداده؟نرماله همه چیزش؟

به توکل نام اعظمت
۱۳۹۶/۴/۷ ۲۳:۳۶:۲۳
(ویرایش)

نه عزيزم ازمايش نداده اين ماه باردار نشم ميره ازمايش  ! بعد نزديكي هم تا ١ رب پاهامو ميدم بالا اين ماه هم اقدام كَردم ببينم چي ميشه توكلم فقط به خداست اميد دارم بهش نا اميد نشدم ازش واي ميترسم اون ازم نا اميد شده باشه 

۱۳۹۶/۴/۱۰ ۱۱:۱۹:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۱ ۱۵:۱۷:۱۹
(ویرایش)

المیرا جان اصلا نباید به بچه دار شدن فکر کنی حتی موقع رابطه نیازی هم به اینکه پاهاتو بالا نگه داری و اینجور چیزا نیست فقط میش گیری نکن و استرس نداشته باش 

خدایا هزاران بار سپاس برای تمام نعمتهات
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران