تعداد بازدید : 40091
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۴/۲۹
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۴/۱۷ ۱۱:۳۹:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۹ ۱۲:۱۳:۲۵
(ویرایش)

من دمنوشهای زیادی هم خوردم زعفران وآویشن وگل گاوزبان ورازیانه وسیاهدانه وختمی ونعناع وپونه و...

جوانی المثنی ندارد
۱۳۹۶/۴/۱۷ ۱۱:۴۱:۰۴
(ویرایش)

من دمنوشهای زیادی هم خوردم زعفران وآویشن وگل گاوزبان ورازیانه وسیاهدانه وختمی ونعناع وپونه و...

جوانی المثنی ندارد
۱۳۹۶/۴/۱۷ ۱۱:۴۵:۵۴
(ویرایش)

من دمنوشهای زیادی هم خوردم رازیانه وزعفران وپونه ونعناع وختمی وگل گاوزبان وآویشن و...،طناب میزدم وورزش میکردم حلقه میزدم وخلاصه کلی تحرک داشتم ،الانم دقیقا نمیدونم کامل دفع شده یا نه،ولی دیکه لکه بینی ندارم دل درد داشتم وترشح سفید میومد که سه روزه کپسول فلوکونازول میخوردم دل درد دیگه ندارم وترشحم کم شده فک کنم عفونت کرده بود

جوانی المثنی ندارد
۱۳۹۶/۴/۱۷ ۱۳:۱۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

من هنوز به رحمم که دست میزنم سفته، نه به سفتی وقتی که حامله بودم ها، ولی به شلی ه قبلش هم نیست، انشالا فردا میرم سونو، خداکنه چیزی ازش نمونده باشه ، واقعا طاقت کورتاژ کردن رو ندارم

شنیدم تا یه ماه بعد سقط دخول نداشته باشین درسته؟ آخه اونا که زایمان میکنن بعد سه هفته از لحاظ پزشکی برا دخول مشکلی ندارن ، حالا ماها باید یه ماه دخول نداشته باشیم؟

۱۳۹۶/۴/۱۷ ۱۳:۱۸:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ ۱۰:۵۱:۵۱
(ویرایش)

باران خانوم خب بعد از آمپول و قرصا سریع هم خون ریزی ت تموم شد یا طولانی بود؟ بعد تو چند هفتگی سقط شد؟

۱۳۹۶/۴/۱۷ ۱۴:۵۰:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۱:۳۶:۰۶
(ویرایش)

انشاالله ترانه جان انشاالله همیشه خاطرات خوب و خوش رو داشته باشیم و زودی خدا بهمون نی نی های سالم و صالح بده و دلمون شاد بشه

۱۳۹۶/۴/۱۷ ۱۴:۵۲:۳۶
(ویرایش)

باران جونم ممنونم از توضیحاتت. شما برای بارداری دومت چع مراقبتایی کردی؟ راحت بود اینکه میگن حتما 6 ماه فاصله بدین درسته؟ یا همون سه ماه کافیه؟

۱۳۹۶/۴/۱۷ ۱۷:۱۷:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۵:۵۰:۲۴
(ویرایش)

انشاءالله ریحانه جون

رعنا جان اگه چیزی مونده باشه با پریودت دفع میشه دیگه،نگران نباش 

۱۳۹۶/۴/۱۷ ۲۱:۰۴:۰۵
(ویرایش)

من تا خونریزیم قطع شد به زندگی عادیم برگشتم مراقبت خاصی انجام ندادم 3ماه بعد گفته بود حامله بشم ولی من 4ماه دیگه حامله شدم ،حاملگی دومم دکتر یه سری آمپول داد الان یادم اسمش یادم نمیاد 10تا بود هر روز میزدم ،بعد اون دیگه هیچ مشکلی نداشتم حاملگی راحتیم داشتم اون موقع ما بنایی داشتیم اصلا استراحت نداشتم اتفاقا کارم خیلی سخت بود ولی خداروشکر مشکلی هم پیش نیومد وزایمانم هم خیلی راحت بود،زمان اینکه کی دوباره حامله بشی بستگی به این داره که چن ماهه حامله بودی که سقط شد من اونموقع فک کنم تازه 5یا 4 هفته بودم که سقط شد،ریحانه جون ایشالله حاملگی دومت به راحتی وآسونی باشه بچه گلت رو به زودی بغل بگیری وخدا بچه سالم وصالح بهتون بده😍😍 

جوانی المثنی ندارد
۱۳۹۶/۴/۱۸ ۰۱:۱۱:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۶ ۰۸:۱۱:۲۶
(ویرایش)

سلام .من اول اسفند بی بی گذاشتم مثبت بود با کلی شوقو ذوق ب شوهرم خبر دادم ،رفتم دکتر گفت 25 اسفند بیا واسه سونو ،تا اون روز همه چی خوب بود ک روز 21اسفند لکه بینیم شروع شد و از فرداش افتادم ب درد پریودی و خوریزی بعدش رفتم سونو ک گفت سقط شده و چیزی ازش باقی نمونده  ، دکترم گفت 6ماه نباید اقدام کنی ،منم فک میکردم چون تازه سقط کردم رحم امادگی بارور شدن نداره و چند بار بدون جلوگیری نزدیکی داشتم و بعد از اون منتظر پریودی بودم ک 2هفته گذشت و خبری پریودی نبود منم واسه اطمینان رفتم بی بی گرفتم ک در کمال ناباروری مثبت شد (یعنی تقریبا 2،3هفته بعداز سقط ) و الان خداروشکر 4 ماهمه و بچم صحیحو سالمه و تا ی هفته دیگه واسه تعیین جنسیتش سونو دارم anim2-40anim2-thanks

" تمام چیزی که باید از زندگی آموخت تنها یک کلمه است: میگذرد... "
۱۳۹۶/۴/۱۸ ۱۳:۲۸:۱۰
(ویرایش)

ممنونم باران جان انشاالله خدا بچه های گل شما رو هم براتون حفظ کنه برا ما هم دعا کنین زودتر خدا بهمون نی نی سالم و صالح بده

۱۳۹۶/۴/۱۸ ۱۳:۳۰:۳۱
(ویرایش)

سلام یلدا جون خیلی خوشحالم خدا رو شکر الحمدلله .... انشاالله بارداری و زایمان خیلی راحت و خوبی داشته باشی و نی نی تو سالم بغل بگیری

یلدا جونم شما بارداری دعات بیشتر مستجاب میشه برا ما هم دعا کن خیلی دعا کن زودتر خدا ما رو هم شاد کنه

۱۳۹۶/۴/۱۹ ۰۷:۵۲:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۶ ۰۸:۱۱:۲۶
(ویرایش)

سلام ریحانه جون ممنون عزیزم kiss

چشم حتما ، ایشاا...... شماهم خیلی زود مامان بشید ک بخدا هیچ نعمتی بزرگتر از مادر شدن  نیست 

امیدوارم دفعه بعد شما خبر بارداریتونو بزارید من خوشحال شم anim2-thanks

" تمام چیزی که باید از زندگی آموخت تنها یک کلمه است: میگذرد... "
۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۱:۳۸:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۹ ۲۰:۵۴:۳۸
(ویرایش)

سلام دوستان منم سابقه سقط یه جنین 10 هفته ای رو داشتم. الان 5 ماه گذشته . از ماه سوم اقدام کردم هنوز باردار نشدم

سلامتی باشه
۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۱:۳۹:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۹ ۲۰:۵۴:۳۸
(ویرایش)

با قرص کاملا دفع شد. درد وحشتناکی داشت

سلامتی باشه
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314