تعداد بازدید : 1263
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۱۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۴/۱۹
کاربران آنلاین : 0
roya74
۱۳۹۶/۴/۱۸ ۲۱:۳۷:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۰ ۱۷:۰۹:۱۸

كمكم كنيد 😭😭😭....

(ویرایش)

دوستان تروخدا كمكم كنيد

اين دفعه پنجم هست كه نامزدم ميگيريم زير باد كتك تا حالا به خانوادم نگفتم

تروخدا بگير چيكار كنم 😭😭

۱۳۹۶/۴/۱۸ ۲۱:۵۶:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۶:۰۲:۱۸
(ویرایش)

خب برای چی کتکت میزنه ؟اشتباه کردی ب خانوادت نگفتی،زندگی ک از الان با کتک شروع بشه بعدا میتونه خیلی وحشتناکتر باشه،باید ی فکر درست کرد

۱۳۹۶/۴/۱۸ ۲۲:۰۰:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۰ ۱۷:۰۹:۱۸
(ویرایش)

بخاطر اينكه مانتو رنگ روشن زبر چادر پوشيدم

حالم خرابه

خيلي خراب

۱۳۹۶/۴/۱۸ ۲۲:۱۰:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۳ ۰۱:۱۳:۲۵
(ویرایش)

رویا جان پس شوهرت خیلی بد دله.زندگی کردن با یک آدم بد دل خیلی دل میخواد.مخصوصا که دست بزن هم داره.اگه هنوز عقد نکردین به خانوادت بگو تا مشکلت رو حل کنن. اگه فقط میتونی بگی چشم و با بد دلی و دست بزنش کنار بیای میتونی باهاش بری زیر یک سقف وگرنه محاله 

از خدا میخوام هرکسی که آرزوی مادرشدن داره آرزوش برآورده بشه و این حس قشنگ رو تجربه کنه
۱۳۹۶/۴/۱۸ ۲۳:۰۴:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲۳ ۲۲:۳۳:۲۶
(ویرایش)

سلام وای مراقب خودت باش دیروز دختر دایی من هم دور از جون شما با نامزدش همین مشکلات داشت گرفتتش به باد کتک سرش خورده به قرتیز سنگ مرده از ناراحتی و این که باردارم نمیتونم برم مراسم اش اینجا هستم خیلی مراقب خودت باش به خانواده ات بگو اگر شبنم ما هم به خانواده اش گفته بود زنده بود

۱۳۹۶/۴/۱۸ ۲۳:۱۳:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۷ ۲۱:۵۴:۳۱
(ویرایش)

یا خدا چه کتکی مگه شهر هرته که کتک بزنه یعنی چی خودت چرا قبول میکنی ازش اونم نامزد خودت نباید اجازه بدی از الان کتکت بزنه وای به حال اینده 😲😲😲😲بهترین راه اینه که خودت بهش اجازه ندی به خانوادت بگو

میلان همه ی وجود مامان 😊
۱۳۹۶/۴/۱۹ ۰۰:۴۱:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۳:۰۱:۳۰
(ویرایش)

خاطرتو میخام بهم بزن نامزدیتو فردا بعد نزدیکی و بچه چی بهت میگه ؟!!!میگه بچه از کیهههه؟!!! همچین خواستگاری داشتم دوسشم داشتم ولی حاضر شدم ازش بگذرم... الان خانمش حتی نمیزاره بدون چادر جای بره و اینکه روسریشم تا سردماغش ،بیچارهس

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۶/۴/۱۹ ۰۰:۴۴:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۳:۰۱:۳۰
(ویرایش)

ی دوستم داشتم بعد از چند سال بعد از عروسی از شوهرش ک به این شکل بوده جدا شده ... نکن اینکارو ... زودترم بخانوادهت بگو،نوه عموهم همینطور بود بعد ۴ماه از عروسیش گذشت جدا شدن،خودت براخودت ارزش قائل شوووو ...

یا علی بن موسي الــرضا ع از تو میخامش خودتــ به خدا بگو... قربونت برم دستمو رد نکن ... تــوکلت علی الــلـه
۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۲:۱۱:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ ۲۳:۰۵:۳۵
(ویرایش)

واقعا آدم نمیدونه چی بگه دوران نامزدی ک جز بهترین دوران زندگی آدمه اینطوری باشه فردا میخواد چی بشه

توی زندگی هزار بالا و پایین هست باید آدم خونسرد و خود دار باشه تا مشکلاتشو حل کنه. آخه کتکم شد راه چاره 

اینجور آدما اصلا نباید ازدواج کنن 

امروز بهونه مانتو میگیره فردا میگه غذات بی نمکه و...

این ذاتشه درست بشو نیست ک راه و چاره بزارم جلوت بگم برو مشاوره ای جایی تا شاید یک درصد درست بشه 

جدا شو 😳😳😳

دارم مامان میشم
شکرت خدا جونم
۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۲:۳۵:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

واااای خدااایا به نظر من حتما حتما نامزدیتو بهم بزن چون مطمعن باش همچین ادمی مرد زندگی نمیشه...حتما با خانوادت درجریان بزار و سریع به فکرجداشدن باش اگه برات سخته بخاطر وابستگیه که اونم شاید دو سه ماه اذیت شی ولی خیلی بهترازاینکه که عمرو اینده و زندگیتو به فنا بدی وبعدازچندسال بخوای جدا شی...اگرم یه بچه تو این میون به وسط بیاد درقبالش مسعولی و ایندش تباه میشه ودیگه خودت اصلا مهم نیستی چون با خودخواهی همچین کاری کردی.من دیدم کسایی که این مشکلو داشتن که دارم این حرفارو میزنم.

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021