تعداد بازدید : 2633
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۴/۲۴
کاربران آنلاین : 0
ستاره چشمک زن
۱۳۹۶/۴/۲۴ ۰۰:۴۹:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۲۲ ۱۲:۱۸:۱۹

سوال در مورد رابطه

(ویرایش)

باسلام خانم دکتر عزیز من با نامزدم رابطه داشتم  اونم به طوری که هیچ دوخولی صورت نگرفت وبا احساس داغی هنگام رابطه متوجه شدیم که کانوم پاره شده ومایع منی رو خط باسنم سرازیر با مشاهده چنین وضعیتی خیلی سریع خودم تمییز کردم ایا امکانش وجود داره که اسپرم وارد واژنم شده باشه وبا باکره بودن من باردار بشم ؟؟؟ چون پرده من از نوع ارتجاعی هستش زمانی که برا گواهی پزشکی مراجعه کردم دکتر بهم گفت خیلی مراقب باشم چون با باکره بودنم امکان بار داری هستش آخه من هر ماه روز 4 وطی 28 روز از وعده ماهانم پریود میشدم ولی این بار شب 19 دوتا لک شدم ودیگه هیچ خونی ندیدم بدون داشتن هیچ رابطه ای که احتمال بدم خون خارج شده شاید عوارض اون باشه ..آیا امکانش وجود داره این خون ناشی از بارداری باشه یا اینکه دلیل این لک خون چیه؟؟؟

۱۳۹۶/۴/۲۴ ۰۲:۳۴:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲ ۰۰:۳۷:۰۶
(ویرایش)

عزيزم اون لكه بيني مال تخمك گذاريته فكر نميكنم خطر بارداري وجود داشته باشه 

دارم مامان ميشم
خدايا هزار مرتبه شكرت❤️
۱۳۹۶/۴/۲۴ ۰۴:۰۶:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

گلم تخمک گذاری اصلا لکه بینی نداره اون لانه گزینی جنینه که باعث لکه بینی میشه..دوست گلم شماهم اگرکه دخولی نداشتین و مطمعنین منی داخل واژنتون نرفته واینکه میگین بلافاصله خودتون رو تمیز کردین احتمال بارداریتون صفره واین لکه بینیتون اگربعد از ارضاشدنتون بوده باشه میتونه بخاطر انقباض رحم باشه...اگر دیدین سر موعد پریود نشدین حتما از بتا بدین ان شاالله که اتفاقی نیافتاده و نگران نباش.

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021