تعداد بازدید : 965
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۴/۲۵
کاربران آنلاین : 0
Yalda077
۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۴:۳۴:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ۱۳:۰۲:۲۴

تنها سوالم فقط همینه.

(ویرایش)

سلام..من مجردم و19ساله هستم.

من قبلا  4سال خودارضایی میکردم بدون اینک از وجود پرده خبری داشته باشم و حالا فهمیدم .. ولی تو این مدت چیزی داخلش اصلا فرو نکردم ..الان میخوام ازدواج کنم اما ازم خواستن ک برم پزشکی قانونی و برگه سلامت بگیرم.

نگرانم ک ایا سالم هستم یا نه؟؟ممکنه یه کوچولو ازش صدمه دیده باشه یا نه؟؟؟ پرده در کدوم قسمت واژن قرار داره همون اولشه؟؟

الله
۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۴:۴۱:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۰:۳۴:۰۲
(ویرایش)

سلام خود ارضايي بدون ورود چيزي داخل واژن پرده آسيب نميبينه 

پرده همون ورودي اول واژن 

فكرنكنم آسيب ديده باشه نترس مشكلي نيست

۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۷:۱۸:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۱۸:۵۷:۰۷
(ویرایش)

اگه چیزی وارد نکرده باشی هیچ اسیبی ندیده نگران نباش.... 

من خودم مجرد بودم یبار خیلی وحشتناک با باسن از رو پله افتادم تازه چندقطره خونم ازم اومد ولی خداروشکر هیچ اسیبی به پردم نرسید شب عروسیمم شوهرم به سختی تونست کارشو کنه ازبس محکم بود....پرده هم به راحتی پاره نمیشه حتما باید چیزی واردش شه تاپاره شه.

تا "خدا" هست...

هیچ لحظه ای آنقدر سخت

نمیشود که نتوان تحملش کرد!

شدنی ها را انجام ده و تمام

نشدنی هایت را به "خداوند" بسپار...
۱۳۹۶/۴/۲۴ ۱۷:۴۹:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۴ ۲۱:۱۴:۴۷
(ویرایش)

اصلا نگران نباش عزیزم

پرده آسیب ندیده

فقط حتمااااا با یک روانشناس مشورت کن

چون کسانی که خود ارضایی میکنن به سختی میتونن توی رابطه با همسرشون بصورت طبیعی ارضا بشن

۱۳۹۶/۴/۲۴ ۲۲:۳۱:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۹ ۱۶:۲۹:۴۲
(ویرایش)

واای باورم نمیشه هنوز کسایی هستن که ازدختر میخوان بره گواهی بکارت بگیره...وازاون فاجعه تر کسایی هستن که میگن چشم ومیرن تازه استرس هم میگیرن!!! لطفا ارزش خودتون وبیشتر بدونید ودرضمن 19 سالگی وقت ازدواج نیست وقت دانشگاه رفتن و تصمیم گرفتن واسه آینده وپیداکردن خودته. تو19 سالگی ادم هرتصمیمی بگیره 5 سال بعدش مثل چی پشیمون میشه. ادم میمونه چی بگه بخدا

۱۳۹۶/۴/۲۵ ۰۰:۱۵:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ ۱۳:۲۵:۰۳
(ویرایش)

شدیدا باهات موافقم...

۱۳۹۶/۴/۲۵ ۰۶:۵۳:۰۲
(ویرایش)

سلام پریسا جون..

یک ساله ک دانشجو تکنسین اتاق عمل هستم.

درمورد گرفتن برگه سلامت هم با شما موافقم اما چیکار کنم طرفو دوست دارم مجبورم قبول کنم ب انجامش.

الله
۱۳۹۶/۴/۲۵ ۰۷:۰۱:۵۵
(ویرایش)

سلام شبنم جون .  ممنونم  . باشه چشم تونستم حتما مراجعه میکنم .. یعنی من دیگ خیالم راحت باشه یعنی اسیب ندیده؟؟پ این ساییدگی یعنی چی؟؟اینم باید حتما چیزی واردش کرده باشی تا ساییدگی ایجاد بشه؟؟علاوه بر خود ارضایی مالشی من بچه ک بودم از دیوار خونمون میرفتم بالا بعد از اون دیوار میپریدم پایین .خون ک ندیدم اما میترسم ک یه ذره کوچولو اتفاقی افتاده باشه ک خودمم متوجه نشده باشم . تو مدرسه هم بچه ها برا اینک بخندن موقع نشستن رو صندلی ، میومدن صندلی از زیر پام میکشیدم منم محکم میخوردم زمین . 4سال قبلم تصادف کردیم ولی هر چی فکر میکنم ک اون موقع خون دیدم یا نه از بس اون موقع حالم بد بود هیچی یادم نمیاد اون موقع از وجود پرده هم خبر دار نبودم ک پرده چیه اصن..خب من 4سال خودارضایی داشتم میترسم ب مرور اتفاقی افتاده باشه. اصن دارم دیوونه میشم

حالا بهم گفتن ک باید بری پزشکی قانونی گواهی بگیری . خیلی میترسم اگ حتی ی ذره هم اسیب دیده باشه من نابود میشم پسره هم رو این موضوع خیلی حساسه دیگ نمیتونم ازدواج کنم . اینم از شانس من

الله
۱۳۹۶/۴/۲۵ ۰۷:۰۲:۳۴
(ویرایش)

الله
۱۳۹۶/۴/۲۵ ۱۱:۳۲:۲۹
(ویرایش)

عزیزم اگه خیلی طرف ودوست داری به جفتتون 3 4 سال فرصت بده مثلا تا وقتی درست تموم بشه.شاید اونم بزرگتر بشه وپخته تر.نذار کسی به شخصیتت بی احترامی کنه حتا اگه عاشقشی.همیشه موفق باشی ایشالله

۱۳۹۶/۴/۲۵ ۱۱:۴۹:۰۴
(ویرایش)

خوشحالم! والا انقدر که دخترا درگیر این مسله پرده داشتن ونداشتن هستن اگه نگران درس وآینده وزندگیشون بودن بنظرم سطح فرهنگ جامعه خییییلیییی بالا می رفت. 

۱۳۹۶/۴/۲۵ ۱۳:۱۸:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۱ ۱۷:۳۳:۱۵
(ویرایش)

عزیزم مطمئن باش اصصصصصصلا به پرده ات آسیبی نرسیده

پرده به همین راحتی ازبین نمیره

من ۱۰۰ درصد مطمئنم..

منم قبل ازدواجم مثل تو فکر میکردم

استرس داشتم

ولی شب عروسی در کمال ناباوری دیدم چقدر خون ازم اومدanim2-25r30wi

بالاخره تونستم😉
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال