تعداد بازدید : 12562
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۲۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۵/۳۱
کاربران آنلاین : 0
Shivaaoo
۱۳۹۶/۵/۲۶ ۰۲:۵۶:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۲۷ ۰۸:۰۶:۵۴

با قرص لتروفم باردار نشدم

(ویرایش)

سلام خسته نباشید من 30 سالم هست كيست آندو دارم دونیم سانتی، تنبلی تخمدان دارم، با قرص لتروفم که دکتر به مدت سه ماه تجویز کردن و قرص متفورمین روزی یک عدد باردار نشدم چه کار کنم؟ همسرم هم یکم کیفیت اسپرم نداشتن و سه ماه قرص خوردن آیا باردار نمیشم؟ کمکم کنید لطفا من برای بارداری عجله دارم...  

۱۳۹۶/۵/۲۸ ۰۱:۱۴:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲ ۰۰:۱۳:۵۵
(ویرایش)

سلام عزیزم هنوز خیلی روشهای  دیگه هست ک امتحان مکردی,منم سه دوره قرص خوردم ,دو دوره کلومیفن یک دوره لتروزول اما باردار نشدم با اینکه قبلا طبیعی در اولین اقدامم باردار شده بودم ک متاسفانه سقط شد,الان یک سال و نیم از سقطم میگزره ک باردار نمیشم,انواع داروهای گیاهی رو امتحان کردم,این ماه رفتم دکتر تخمدانم ضعیف بود بهم آمپول و قرص داد

روز سه تا هفت پریود شبی دوتا لتروزول

روز 8،9،10 آمپول hmg

روز 11 سونو دادم سايز فوليکولم 15 بود بازم سه تا آمپول زدم

عصر روز 14 هم دوتا آمپول hcg زدم

از آخرين آمپول سه روز میگزره دیگه هرچی خدا بخاد

شما هم نگران نباش با قرص نشد,بهت مکمل میده ایشالا حتما باردار میشی

راستی شوهرمم این ماه قرص q تن خورد

امروز شروع من است
۱۳۹۶/۵/۲۸ ۱۳:۲۰:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۰۹:۰۳:۳۲
(ویرایش)

شاپرک جوونم یشالا این ماه خبرای خوب میاری براموووووووووووون

ای قوم به حج رفته کجایید کجایید
معشوق همین جاست بیایید بیایید
۱۳۹۶/۵/۳۰ ۰۱:۱۳:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۲ ۰۰:۱۳:۵۵
(ویرایش)

چطوری شینا جونم؟کم پیدایی😘

دیگه قوی شدم از آمپول نمیترسم😅این ماه هشتا آمپول زدم,رشد موهای بدنم چن برابر شده😔خدا کنه این ماه بشه دیگه

بعد آمپول آخری تخمدانام بیش از حد تحریک شده بزرگ شده دکترم بهم دستور استراحت نسبی داده داره بهم سخت میگزره😢

برام دعا کن این ماه بشه دیگ😖

امروز شروع من است
۱۳۹۶/۵/۳۰ ۰۲:۰۰:۳۷
(ویرایش)

سلام دوستای گلم

ممنونم از دل گرمیتون آخه میدونید کسایی که کیست آندو داشته باشن قرص کلومیفن نمیتونن مصرف کنن کیست سازه من شش هفت ماه دارم اقدام میکنم خسته شدم قبول دارم یکم عجول هستم ولی بدجوری نی نی میخوام... 

شاپرک جان انشالله هرچه زودتر خدا بهت نی نی بده

النا 2 جان مبارکت باشه خوشحال شدم که مامان شدی 

۱۳۹۶/۵/۳۰ ۰۲:۰۸:۴۳
(ویرایش)

یکی رو میشناسم که تنبلی تخمدان داشت حتی بعضی ماه ها پریود نمیشد. وزنش زیاد بود تیروئید شدید ام داشت جالبه تو اولین اقدام باردار شد و یه چیز جالب اینکه طبع گرمی داشت رحمش گرم بود. آخه شنیده بودم خیلی تاثیر داره رو بارداری. برعکس من طبع ام سرده ولی نزدیک تخمک‌گذاریم خیلی رعایت میکنم که سردیجات نخورم 

۱۳۹۶/۵/۳۰ ۰۹:۳۶:۱۶
(ویرایش)

شاپرک جونم ایشالا که این ماه میشه...از خدا می خوام که حتما این ماه بشه...درکت میکنم که چقدر داری اذیت میشی...ولی این روزا تحمل و صبوری زیاد هم کار همه ماست..ایشالا با خبر خوبت بهمون انرژی بدی...خوشحالم که به خاطر فندق ترس از آمپول رو هم کنار گذاشتی

۱۳۹۶/۵/۳۰ ۰۹:۳۷:۴۷
(ویرایش)

شیوا جان به این چیزا نیست...منم طبعم گرمه...هیچ مشکلی هم ندارم...ولی الان وارد ماه دهم اقدام شدم و بی نتیجه

کار فقط کار خداست

هر موقع خودش بخواد میده...نخواد هم خودمون رو بکشیم هم نمیده!

۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۲:۴۱:۰۵
(ویرایش)

ممنونم شینا جان از دلگرمیت یکی از دغدغه های فکری مو کم کردی چون همش به خودم میگفتم خوشبحال کسایی که طبع گرمی دارن راحت باردار میشن انشالله شما هم به زودی زود خبر مادر شدن تو بدی...

واقعا حرف تو قبول دارم تا خدا نخواد هیچ اتفاقی نمی افته.. من علاوه بر مشکلات خودم همسرمم کیفیت اسپرمش یکم پایینه قرص هورمونی اوومید و ویتامین ای میخوره 

برام دعا کنید امروز روز 27 پریود ام هست چند روز دیگه مونده مشخص بشه باردارم یا نه  

۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۲:۴۶:۴۴
(ویرایش)

هرچند مطمئنم بازم باردار نیستم چون اصلا علایم بارداری ندارم نه سینه دردی نه چیزی.. 

هیچ.... 

۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۳:۳۰:۳۸
(ویرایش)

شیوا جان دوست من هم همسرش مشکل همسر شما رو داشت...تقریبا دو ماه قرص خورد و در دهمین ماه اقدامشون باردار شدن...این چیزایی که شما گفتی مشکلی نیست که بخوای بابتشون نگران باشی...دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره..ایشالا همه منتظرا نتیجه بگیرن...من و شما و شاپرک عزیزم هم ایشالا به زودی مامان میشیم

۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۷:۱۲:۰۲
(ویرایش)

آخه شینا جان دکتر به من گفت اگه زود باردار نشی کیست آندو ک داری بزرگ تر میشه و به عمل میرسه بیشتر ترس اونو دارم اخه خواهرم هم همین مشکل داشت توجه نکرد و کیستش بزرگ شد و به جراحی کشید کلی هم پول جراحی رو داد حالا پولش مهم نیست دوست ندارم به اونجا ها بکشه 

ایشالا به گفته خودتون هر سه تایی مون امسال مامان بشیم... 

۱۳۹۶/۵/۳۰ ۱۷:۲۶:۳۴
(ویرایش)

ناشکری نمیکنم اما تنبلی تخمدان. تیروئید. مخصوصا کیست اندومتریوز عامل نازایی هستن که ماشالا من همشونو دارم البته انقد تکنولوژی پیشرفت کرده که کمتر کسی هست که بچه دار نشده اما همسرم میگه فقط طبیعی باید باردار بشیم   آی یو آی و آی وی اف از این کارا موافق نیست 

البته انشالله  به اونجا ها نکشه. سونوگرافی که رفته بودم دکترش گفت خیلی سخت باردار میشی راسش یکم منو ترسوند 

۱۳۹۶/۵/۳۱ ۱۰:۰۱:۴۶
(ویرایش)

شیوا جان به نظرم باید با همسرت صحبت کنی و توضیح بدی که علم اصلا برای همین پیشرفت می کنه...برای نیاز بشر! اینکه بوسیله دارو یا هر چیز دیگه ای به زن و شوهر کمک میشه تا بچه دار بشن باید باعث خوشحالی ما باشه...نمیدونم چرا ذهنیت بعضی ها به این سمت و سو میره که باید طبیعی باردار بشیم!در هر صورت با اسپرم و تخمک خودمون داریم باردار میشیم... چه فرقی میکنه...مهم اینه که خدا بهمون یه فرزند سالم و صالح بده...حالا به دلیل شرایط زندگی این روزها بعضی بدن ها نیاز به کمک دارند و خداروشکر علم این کمک رو به نسل امروزی میکنه...پیشنهاد میکنم اینا رو توضیح بده تا این حساسیت رو در همسرت کمتر کنی...البته مطمئن باش که کارت به اونجاها نمیکشه و ایشالا به زودی مامان میشی...من خودم هم یه زمانی همین تفکر رو داشتم اما با خودم این موضوع رو حل کردم که در هر صورت خداست که می خواد و بهت بچه میده...پس مهم نیست به بدنم کمک بشه یا نشه...در کل می گم سعی کنیم حساس نباشیم...و انرژی منفی رو از خودمون دور کنیم...شاید این درست باشه که آدم از هر چی بترسه سرش میاد...پس بیا نترسیم..

مثلا من همش میترسیدم که اقدام به بارداری کنم و مدت طولانی بگذره و بچه دار نشم...همش میگفتم طفلی اینا که بهشون میگن هیچ مشکلی ندارید و باز بچه دار نمیشن ...الان شد 10 ماه و خودم دقیقا همینم..هر بار میرم دکتر میگه فولیکول سایز طبیعی...حرکت اسپرم ها نرمال...تخمدان ها سالم...و صبر کن!الانم همش میترسم که کارم به عکس رنگی نکشه...و دارم مدام با خودم کار میکنم که این ترس رو کنار بزارم که اگه همچنان بترسم میدونم به اون هم میکشه

برای همین اصرار دارم که از چیزی نترسی و فقط از خدا بخواهیم که انتظارمون رو کوتاه کنه..با یه فندق سالم و صالح

۱۳۹۶/۵/۳۱ ۱۶:۵۵:۳۹
(ویرایش)

شینا جان حرف های قشنگ تو قبول دارم و دقیقا منم به هرچی فکر میکنم به سرم میاد

حتما از امروز انرژی های منفی رو از خودم دور میکنم فکر میکنم به نفع خودمون هم هست ممنونم

گل گلکم  

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

فروردین 1403
چ پ ج ش ی د س
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران